Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • no ved prave, ja to viem podla bliziaceho sa terminu 😃 , mne sa to zda, akoby to bolo uz o tyzden

• ja, si to moc ani nevsimam, ale ked pozriem do planovaca, tam mi vyskoci 23 dni... 😮

• Tak to uz mas o chvilku.
    Ja som sa konecne dopatrala a zistila, ze v sobotu mam volno. Huraaaaa

• Sponzor fóra
  • super kaprik, dobry pocit zeeeeee 🙂

• no vidis, ved sme ti hned vraveli 😉

• tak ja sa lucim bambulky, opat idem do skoly a presvedcila som draheho ze si ideme mrknut aj pohare a aj koselu ti teda obzriem csikike

• diky zabka 😉

• no tak ja som uz spat
    prihlaska nevyplnena uplne ale podana 😃 (to je rozum, teraz si brat dovolenku, ked studakom hori termin)
    koselu csikike mali, ale ze ich rychlo predali, maju uz len taku svetlejsiu zelenu 43
    a pozreli sme tam hned aj manzetove gombiku, su v fajn cene 350 a dostane nejake ako darcek
    na pohare sa drahy vyjadril, ze no mozu byt 😠 (za 1200 by clovek cakal lepsiu reakciu)

a co vy nejako ste stichli ...

• Ja som tu, len bludim aj po inych clankoch.

• mozno len vravela, ze mali aby to vyzeralo, ze maju vsetko, sa dnes dohodnem s drahym co bude zajtra...a ked nenajdeme tmavsiu, tak sa kupi bleda a bude pokoj 😃
    za pohare 1200.- 😮 , to uz len zaplakat 😢
    aspon ze mas podanu 😉

• csikike ale to sada 6 tich 😉 , ja som sa tak nevinne pytala, ci je to za jeden (v ba vsetko mozne) 😃
    ale asi pojdem kupit do tesca za 70, lebo draheho reakcia ma zarazila

• jaj, trocha mi odlahlo, ale aj za 6 je to riadna palka, ved za taku cenu mas rucne bruseny kri(y)stal

• no pridam foto, co som nasla aky styl to je

• zabka, keby si mi to napisala skor...chodila som na sluzobky do Poltara, som ti mohla doniest za polovicne ceny 😐

• no ved ja som ich zdabala nahodou a zapacili sa mi, ja som chcela jednoduche ... no ale este uvidim, ci ich kupim 😐 , je to dost a ak drahy nie je nadseny

ty uz si zohnala?

• Sponzor fóra
  • ja ani neviem ci budem mat, ved ako sa vravi aj obuvnikove deti chodia bose (dufam, ze to nebude platit aj pre kyticu a vsetky burinove ozdoby) 😃

• 😃 neboj, ja chcem mat pamiatku niekde vo vitrinke a budem ich odprasovat 😉

• dnes ti odfotim moje, co mam odtial, jedny su vinove a druhe na sampus, tie vinove maju ten vzor ako mas na obrazku aj ty

• super budem rada 😉

kaprik pises dip?

• Nie, dens som si to nepriniesla. Doma som este vecer nieco dopisovala a cez vikend si tu povinnu cast asi dokoncim. Inak podavam hlasenie, ze mam 25 stran.

• kaprik, ty sa nezdas, ved uz ti chyba len 7 stran, nie?

• super kaprik, ty sa nezdas 🙂 , moj to chce mat dnes komplet a ja len tabulku tvorim a este dve ma cakauju 😞

• No hej. Asi toho budem mat viac. Ale tie najhorsie veci este na mna cakaju. Neznasam pisat uvod a zaver.

• mi hovor, uvod a zaver si nechavam na koniec, umyselne

kaprik a ty uz mas pohariky hotove?

• Nie este ich nemam. Inak by som vam ich nafotila.

• no jasne, ze to musis (aspon kvoli mne 🤔 ), ja som totiz veeelmi zvedava

• Vravela ze minimalne 3 tyzdne to bude trvat. Zajtra bude len dva.

• aha, hmm no co uz

• mno ja som uspesne dorobila jednu tabulku a idem na druhu, mrknem sem a vidim, ze vy stratene 😃 (kazda v svojom mesiaci)

• zabka, ved ty nas tu drzis pokope 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,