Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • mne vravela teraz 350, ale zda sa mi to celkom dobra cena, len este uvidim aky bude vysledok, nastastie budem mat dost casu, ak by sa mi to nepacilo

• Csikike ako ja viem,tak iba ten Dusan tam lici..on vraj chodi aj na sutaze a maluje na telo.

• s kadernickou to mam vesele aj ja, lebo sa odstahovala mimo a tak neviem co bude...sa niekedy fakt cudujem aka som kludna v niektorych veciach...

• Sponzor fóra
  • csikike to je fakt dobra cena!

• csikike a preco si tam hned nedas spravit aj uces?

• chuda, ten bude mat co robit, aby spravil zo mna nevestu... 😃

• Neboj, ja si myslim ze on to zvlada v pohode. Ved tu v Sa uz nalicil milion neviest a este ani raz som nepocula staznost.

• to netusim, uz by to asi nestihli, ved ma ledva dali na objednavku

• csikike,ale kaderniciek je tam viac,tak snad by niektora mala vtedy cas.. Ja chodim ku Katke.

• no uvidim, ci sa budem vediet dohodnut s tou odstahovanou, davam si cas tak do konca tyzdna a ak nie, tak sa tam objednam, predpokladam, ze nebudu mat nikoho na 7.15 😃

• csikike a preco tak uzasne skoro?

• Ahojte babenky 🙂 Ako tak čítam, práve v piatok som sa tam bola objednať aj na účes a aj na make up. A majú to tam fakt nabité

• Ahoj alen a chodis tam aj bezne?

• zab_ka, nemali volno neskor, uz len na 13.45, a to sa uz fotime

• Nie práveže nechodím, ale na svadbu som chcela mať všetko pod jednou strechou a Picasso bolo jedinnou možnosťou a tiež referencie sú veľmi dobré, ale neviem koľko to bude všetko stáť 😒

• Sponzor fóra
  • csikike a co tak skusit nieco ine? ja by som sa na nich vykaslala, lebo nebudem ani vyspana a o tych kruhoch ani nehovoriac, viem, ze je aj novy komplexny salon myslim Toma, ci tak nejak

• zabka, myslim, ze spat aj tak vela nebudeme, takze so vstavanim asi problem nebude a nato tam idem aby mi tie kruhy pod ocami vymazal 😃

• Ja sa toho tiez obavam, ze spat nebudem. Budem taka nervozna.
    A ako to riesite ak byvate spolu. Lebo polovicka byva u nas a ja neviem ci ho mam poslat domov, alebo ako na to.

• no my budeme urcite spolu spat kaprik, a ja myslim, ze sa donutim spat, inak by som bola mlandrava cely cas, aj ked nervozita tam bude ...

• no poslielat ho domov nebudem, chceme byt spolu, len neviem ako sa vyjadri svokra...

• Ja neviem. Lebo napr hostia budu chodit v piatok aj k nam a aj knim. Tak neviem ci ma zostat potom doma, alebo ako.

• ja si myslím, že každý by mal byť doma...
    my bývame spolu, ale ja pôjdem v piatok domov ... neviem, či tam zostanem spať, ale obliekať sa budem určite u mamy

• my sme to vyriesili tak, ze vsetci pridu v piatok do kulturaku na veceru (gulas) budeme tam vsetci, nebudeme musiet pendlovat, lebo je blbe, ked nosia dary mladomanzelom a bud tam niesu, alebo je tam len bud zenich alebo nevesta...a tym mam aj dalsi trable vyrieseny (kde napchat tolko ludi)

• caute baby. Som tu len na skok. Segra sa vydava v sobotu, tak som na SVK. Ja som noc pred svadbou spala asi 5 hodin, noc po svadbe (teda rano) 3 hodiny.... takze nic moc.

• To ste teda dobre vyriesili.

• no my budeme urcite na dome, ved vsetci aj tak pridu k nam a u nas sa to bud zbierat, len mozno nebudeme spat v mojej izbe, tam uz mozno nasackujem svedka a my budeme spat v obyvacke

horsie to bude o svadobnej noci, to musim este uskladnit aj druzicku 😃 , asi ju strcim sestre na gauc

• ahoj marycs, teda, tento rok mate same svadby 😉

• to hej so mame... segra tu ma album z priprav. Nick ma buci

• aj som si myslela, lebo mala take priezvisko ako ty za slobodna 😉
    a ako sa mas, pochval sa. Uz mas vybavene vsetky papier, pracujes uz?

• to vsetky obedujete?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.