Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
mne vravela teraz 350, ale zda sa mi to celkom dobra cena, len este uvidim aky bude vysledok, nastastie budem mat dost casu, ak by sa mi to nepacilo
Odpovedať
Csikike ako ja viem,tak iba ten Dusan tam lici..on vraj chodi aj na sutaze a maluje na telo.
Odpovedať
s kadernickou to mam vesele aj ja, lebo sa odstahovala mimo a tak neviem co bude...sa niekedy fakt cudujem aka som kludna v niektorych veciach...
Odpovedať
csikike to je fakt dobra cena!
Odpovedať
csikike a preco si tam hned nedas spravit aj uces?
Odpovedať
chuda, ten bude mat co robit, aby spravil zo mna nevestu... :-D
Odpovedať
Neboj, ja si myslim ze on to zvlada v pohode. Ved tu v Sa uz nalicil milion neviest a este ani raz som nepocula staznost.
Odpovedať
to netusim, uz by to asi nestihli, ved ma ledva dali na objednavku
Odpovedať
csikike,ale kaderniciek je tam viac,tak snad by niektora mala vtedy cas.. Ja chodim ku Katke.
Odpovedať
no uvidim, ci sa budem vediet dohodnut s tou odstahovanou, davam si cas tak do konca tyzdna a ak nie, tak sa tam objednam, predpokladam, ze nebudu mat nikoho na 7.15 :-D
Odpovedať
csikike a preco tak uzasne skoro?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky :-) Ako tak čítam, práve v piatok som sa tam bola objednať aj na účes a aj na make up. A majú to tam fakt nabité
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj alen a chodis tam aj bezne?
Odpovedať
zab_ka, nemali volno neskor, uz len na 13.45, a to sa uz fotime
Odpovedať
Profilova fotka
Nie práveže nechodím, ale na svadbu som chcela mať všetko pod jednou strechou a Picasso bolo jedinnou možnosťou a tiež referencie sú veľmi dobré, ale neviem koľko to bude všetko stáť :-S
Odpovedať
csikike a co tak skusit nieco ine? ja by som sa na nich vykaslala, lebo nebudem ani vyspana a o tych kruhoch ani nehovoriac, viem, ze je aj novy komplexny salon myslim Toma, ci tak nejak
Odpovedať
zabka, myslim, ze spat aj tak vela nebudeme, takze so vstavanim asi problem nebude a nato tam idem aby mi tie kruhy pod ocami vymazal :-D
Odpovedať
Ja sa toho tiez obavam, ze spat nebudem. Budem taka nervozna. A ako to riesite ak byvate spolu. Lebo polovicka byva u nas a ja neviem ci ho mam poslat domov, alebo ako na to.
Odpovedať
no my budeme urcite spolu spat kaprik, a ja myslim, ze sa donutim spat, inak by som bola mlandrava cely cas, aj ked nervozita tam bude ...
Odpovedať
no poslielat ho domov nebudem, chceme byt spolu, len neviem ako sa vyjadri svokra...
Odpovedať
Ja neviem. Lebo napr hostia budu chodit v piatok aj k nam a aj knim. Tak neviem ci ma zostat potom doma, alebo ako.
Odpovedať
ja si myslím, že každý by mal byť doma... my bývame spolu, ale ja pôjdem v piatok domov ... neviem, či tam zostanem spať, ale obliekať sa budem určite u mamy
Odpovedať
my sme to vyriesili tak, ze vsetci pridu v piatok do kulturaku na veceru (gulas) budeme tam vsetci, nebudeme musiet pendlovat, lebo je blbe, ked nosia dary mladomanzelom a bud tam niesu, alebo je tam len bud zenich alebo nevesta...a tym mam aj dalsi trable vyrieseny (kde napchat tolko ludi)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. Som tu len na skok. Segra sa vydava v sobotu, tak som na SVK. Ja som noc pred svadbou spala asi 5 hodin, noc po svadbe (teda rano) 3 hodiny.... takze nic moc.
Odpovedať
To ste teda dobre vyriesili.
Odpovedať
no my budeme urcite na dome, ved vsetci aj tak pridu k nam a u nas sa to bud zbierat, len mozno nebudeme spat v mojej izbe, tam uz mozno nasackujem svedka a my budeme spat v obyvacke horsie to bude o svadobnej noci, to musim este uskladnit aj druzicku :-D , asi ju strcim sestre na gauc
Odpovedať
ahoj marycs, teda, tento rok mate same svadby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej so mame... segra tu ma album z priprav. Nick ma buci
Odpovedať
aj som si myslela, lebo mala take priezvisko ako ty za slobodna ;-) a ako sa mas, pochval sa. Uz mas vybavene vsetky papier, pracujes uz?
Odpovedať
to vsetky obedujete?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?