Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ahoj marycs a ako sa vam dari?

• My sme spolu byvali uz pred svadbou a riesili sme to tak,ze sme kludne zostali doma spolu.Nic zle na tom nevidim a aspon sme sa mohli porozpravat aj o tom,co nas na druhy den caka.. Sme to zhodnotili tak,ze predsa nepojdeme od seba len kvoli svadbe.

• evi, super, tiez si myslim, ze to je najlepsie riesenie, len mozno pri obliekani by som nechcela aby ma videl, az ked budem oblecena

• Sponzor fóra
  • ahoj marycs, tak to je tvoja sestra! hmm, moc nepokecala 😐

• marycs ako sa mas?

• Mna pri obliekani tiez nevidel..az ked som hotova vstupila do obyvacky.. 🙂

• no, u nas je problem, ze zatial je len ta garzonka, ale mozno zidem dole na tu chvilu k nasim, alebo rano pojde drahy na chvilu domov k rodicom a cestou sa zastavi pre kyticu a ozdobu na auto, ale to je zatial len moj nazor, este sme sa o tom nerozpravali, teraz hlavne preberame prerabku bytiku

• ja som zahlasila, ze chcem aby ma v satach videl az v kostole a to sa zhacil, ze tak to nie 😞 , velmi ma tym sklamal ... som chcela aby ma vsetci videli v satach az v kostole, ale asi mi to v rodine neprejde, fnuk

• A preco nesuhlasil?

• lebo, ze co vymyslam a pojdem pekne s nimi do kostola, ja som chcela, ze kym oni sa vychystaju do kostola, mna druzicky oblecu a do kostola ideme aj s ocinom posledni, ked uz su vsetci vcetne zenicha dnu, proste americky styl

• mne bude stacit ked ma otec k nemu privedie...aj tak sa fotime pred obradom a chcem mat aj podakovanie rodicom

• to vsetko chcem mat aj ja, ale nemusim byt predsa este v svadobnych 😐

• to nie, skus sa s drahym porozpravat a piluj mi s tym usi dovtedy kym na to nepristane 😃

• no ved to aj budem, ked bude na take blbosti cas

• Ahojte pracujuce salanky!

• Sponzor fóra
  • Ahoj kaprik, co nove?

• Ale nic, akurat sa jedujem ohladne skoly. Prisiel mi email, ze v sobotu nemame ist, ale nikto to nevie na 100% ci to plati.

• ahojte, kaprik, to mate dobre ak vam mailom napisu, ze nemate vyucko! tomu hovorim pokrok

• tak nechod, budes mat krasny vikend, neznicis si ho predsa skolou, nie?
    My sme boli vcera v GA, ale poviem vam, ze to mesto je uuuuuuuuuuplne o nicom, ziadne normalne obchody, v celom meste su 2 obuvy...a o vybere kosiel pomlcim, radsej. Ale kupili sme ponozky

• 😃 csikike aspon nieco, mne sa zase snivalo, ze som si kupovala topanky v sladkovicove a tam su podla mna aj naozaj fajn obuvi, aspon tie tri

• no, vyzera to tak, ze zajtra zostaneme v BA a pojdeme sa mrknut aj do Ikei a tak, zabka, ty si videla niekde svetle topky, vsak, nepamatas sa kde?

• na obchodnej v imbiz sa to tusim vola ... al etu istu obuv najdes aj na zltych pieskoch hned vo vstupe do vestibule nalavo pri kvetinarstve

• Ja som ti csikike hovorila, ze Ga je nic moc.
    Najradsej by som nesla, ale to nie je od ucitela ale od spoluziaka.
    A mal nam zapisovat do indexov zapocet, tak teraz sa snazim zistit jeho cislo alebo mail (je externista, takze ho v skole nenajdem).

• pri ikei je asi avion, vsak? To budeme mat asi najblizsie, nechce sa mi tulat sa po celej BA, na to som uz stara 😬

• avion ano, ale tam nic moc obchody nie su (aspon ja tam nerada chodim)

• aha kaprik, no tak si spravis asi vylet, vsaaak?

• No neviem. Najskor si to zistim. Este mam na to dva dni.

• no, este neviem ci vobec pojdeme tento piatok, alebo az o 2 tyzdne, ale chceme skocit do tej ikei urcite...

• teda ty mas nervy o dva tyzddne .... 😎

• hoppa, tu uz bude relativne blizko...mna to ani nenapadlo, ved to budeme mat rozlucku...asi

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov