Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • hmmmm no to znie pekne 😃 , dakujem

• Neboj, zabka ak sa pozries u mna na pocet stran v tom danom mesici, nic moc.
    Na klebetu s tebou to nema.

• ved ja som ti len pravdu... 😉 , tak co dnes donocis, ci si nechavas nieco aj na zajtra?

• Sponzor fóra
  • nie ani nahodou nedokoncim, ak by mi sli rychlo tabulky (predpokladam, ze dokoncim v noci) musim k tomu este nejake omacky pripisat

kaprik ja viem, snad ked sa bude blizit termin budes ukecanejsia

• tak ako ja? 😮

• O chvilu sa blizem k magickej 1000. To budem potom oslavovat, ale je to tak, ze mam aj taku pracu, ze ked ju zacnem robit tak nemam cas odbehavat od toho. Sice makam aj teraz, ale este mi nehori termin.

• jeeeeej, aj kaprik ma za chvilu dozenie 😉 😃

• no ved jasne, ja sa tiez o chvilu znova odmlcim, uz som si vsetko pripravila a idem snorit v cislach 😃
    csikike na teba nemame 😉

• To asi tazko! 🙂

• sa nemusite bat, 1 2 ma dozeniete, asi budem musiet chodit na sluzobky do Ruzomberka, tyzden pred svadbou...neviem ako stiham skusku siat a nacvik u farara

• teda to budes akoze tyzden mimo 😕 no pred svadbou to potesi

• neviem na kolko dni...ale este to nie je iste, tak len dufam, ze sa to posunie aspon o 1-2 tyzdne 😬

• hmm tak to aby si mala vsetko pripravene skor nech sa nenahanas den pred svadbou

• to este nevedia, ze od stredy chcem mat dovcu a mozno aj v pondelok...ale zas na svadobnu nepojdeme takze...si vyberiem2 tyzdne dovcu na 1 2 augustove tyzdne

• no vidis, tak im to oznam cim skor, nech ti ju nezrusia 😉

• Sponzor fóra
  • a co je nove s tym dedicskym?

• ahojte, došla som sa na vas kuknut

• ahoj emkaa, oddychnuta?

• ani nie, cely den pracujem
    chcela som dnes odist skor, ale nakoniec nic z toho .. no nevadi

• ja sa tiez dnes pokusim za necelu hodinku plachnut a zajtra sa oficialne vypytam okolo 14.30 😃

• ahoj emkaaa
    no csikike cakame a cakame, snad sa aj dockame 😎

• a na kedy to slubili?

• no zajtra uz dufam, ze pojdem na ten vlak o 15:15.. chcela som aj dnes zdrhnut, ale bolo by to dost skoro..

• dokedy mas pracovnu dobu?

• v podstate mam pohyblivu .. v pracovnej zmluve je 40 hod tyzdenne

• Len som sem nakukla pre tym ako vypnem PC. Ja uz mam dnes konecnu. 🙂

• ahojte baby...vcera som uz nestihla odpovedat. Mame sa celkom fajn. Papiere este nemame vybavene, lebo sa nejake veci zmenili a teraz nie je na 100% iste ci tam ostaneme... len tak na 99 🙂 Ale vidim, ze sa vam to blizi rychlo vsetkym, takze pripravy budu uz pomaly vrcholit 🙂

• Ahoj!
    To ako, ze len na 99%?

• Ahojte 🙂 ani som necakala,ze tu este budete..

• Ahoj! Tak vies, dala som si zavazok, ze jednu kapitolu dnes dokoncim. A kedze som si sem sadla len o osmej, tak este makam.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov