Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • takze vravite, ze mam ist aj do Galanty?
    mozem kludne ratat s tym, ze mi ta zaloha plati aj tam?

• Teraz zmením tému, ale musim sa pochvalit, ze uz mam 17 stran s DP. Takymto tempom to budem mat do tyzdna hotove.

• kaprik super 😉 , teda ty sa mas, ja som zistila, ze moj veduci bude zajtra konecne v skole, tak ja to musim dnes skusit dokoncit

emkaa urcite ti zaloha neprepadne, ja to mam tak ale rataj s tym, ze v galante su drahsie saty, ale oplati sa ist podla mna

• Sponzor fóra
  • No a este minimalne dve hodiny mam cas v robote si to pisat.

• tak to vyuzi, najma ak ti to ide, ja mam momenty ked ma absolutne nic nenapadne a naopak nikedy to ide sup sup

• kaprik, si super 😉 ,
    emkaa, ja to mam tiez tak a nie je problem...v GA stoja saty 3500.- ale aj v Tesedikove su celkom dobre a aj baba je mila, tam su rovnake ceny ako v SA

• 600 korunovy rozdiel nie je vela, hlavne oproti tomu, co je tu v Ba.. 8 - 9 tisic

• emkaa ak mas moznost tak skus aj tesedikovo, aj tam maju krasne satocky a naozaj ten rozdiel nie je taky velky

• Tak,uz sa k vap opat pridavam.. 🙂

• A tak rychlo vam pisem,ze sa mi to dari aj s chybami 🙂 no,co uz..

zabka,ved daj vediet az budes v SA a pojdeme na tu zmrzku..,ale nebolo to dlhe stretko 😞

• evi, teba licili v picase, ako si bola spokojna?

• v pohode evik, ak pojde vsetko ok tak od stredy by som mohla byt doma a potom by mi vyvetranie padlo aj vhod

• csikike ja som bola velmi spokojna,vizazista si dal zalezat.Na skuske som nebola,nechala som to az na svadobny den..

• takze myslis, ze by zvladli aj mna?

• csikike rozhodujes sa?

• Sponzor fóra
  • neviem, nic ine nepoznam, a trocha sa bojim ako by som to zladla sama, este nikto ma nalicil okrem mna, takze...len neviem ci by nebolo ist na skusku...
    evi a mozem sa spytat co ta to stalo?

• Ved ak vahas,tak si skus dohodnut skusku..Ale ja si myslim,ze on by to zvladol aj bez a bola by si spokojna.Inak lici uplne jemne,sam povedal,ze kazda nevesta sa boji,aby nebola zmalovana a ze on to nechape,lebo ze zakladom u nevesty je vzdy jemne licenie.

• no, idem im tam zavolat

• To naozaj neodkladaj,lebo niekedy treba dost dlho cakat..

• prave som tam volala, a maju cely den obsadene, ale pride chlapik na 7.15 aby ma stihol nakechlit, tak snad to bude dobre

• Tak teraz akosi nechapem..aky chlapik? Ten od nich? A na skusku alebo v den svadby?

• no, na 7.15 pride "Dusan" do picassa a vraj on ma bude licit v den svadby, vraj ani skusku netreba a ani vidiet nechcu aka praca ich caka, takze nemusim ist osobne

• skor, uz len v den svadby, tam pojdem osobne 😃

• no, zase pisem ako hotentott

• Mna uz predtym videl,kedze tam bezne chodim..ale je dost mozne,ze staci,ked ta uvidi priamo v ten den.To budes vstavat dost skoro.To ma na ten den az tolko prace?

• vraj ma mohla este zobrat na 13.45 ale to uz budeme na foteni...teba tiez licil ten dusan? Kolko ich tam vlastne je co licia?

• mno cawte liciace sa 😵 , csikike aspon otestujes, ak ja nebudem spokojna

• ty tam ides tiez?

• tam je okolo 300 Sk za licenie, vsak?

• neviem, uvidim, ako sa podari skuska s tou holkou, co mam dohodnutu, moc tomu neverim, nakolko nie je profesionalka, ale vraj robila mnohe nevesty a vsetky boli spokojne ... bojim sa hlavne ucesu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov