Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Kaprik,ale my by sme si vcera nevsimli ani zemetrasenie 😃

• Asi hej, lebo ja ani o tych kocikoch neviem.

• Ved ani ja..

• Sponzor fóra
  • Vyzeram zhruba podobne, ako na tej fotke, co tu mam. Ale ani csikike ma nespoznala na stanici 🙂 Tak ja neviem, mozno som ina...

• A mozno sme vsetky uplne slepe..

• emkaa nas uz pozna skoro vsetky, len mi ju nie... 😮
    si ma moc nepotesila, som si myslela, ze v GA bude lepsi vyber, je tam este 1 obuv pri svetelnej smerom na stanicu, ale kde najdeme kosele? Jedine v univerzali...vlastne kde su v GA obchody, len na tej hlavnej?

• kaprik, ale teba odniekial z videnia poznam uz davnejsie.. ale fakt neviem, kam ta dat 🙂

• Ano, ta obuv je ta ista ako v Sa pri luxe. Neviem ci toho tu budu mat viac. A kosele ani neviem. v ouniverzali su obleky, tak snad tam a ja o nicom inom neviem.

Emkaa, nie si nahodou z Veci?

• Emkaa,ale ked nas niekde zbadas nabuduce,tak sa ohlas.. 🙂

• byvala som tam asi 4 roky, ale pred 2 mesiacmi som sa prestahovala spat do Sale

• AJa som vecanka a aj polovicka.

• tak mozno odtial..
    evatu, budem sa snazit 🙂

• Mam tomu rozumiet tak, ze teraz uz aj csikike ta pozna osobne?

• Nepozna, ja som ju len videla na stanici. Len som si vtedy nebola ista. Tu mi to potom potvrdila, ze to bola ona.

• Aha, a to ked uz tak estujute obe do Ba preco sa neprihovorite jedna druhej?

• Sponzor fóra
  • kaprik, nie ja som asi slepa, alebo nevsimava, ale po rane necudo, vraj aj emkaa cestuje tym istym vlakom ako ja, len ja neviem kto je...

• Preto vravim, ze ta ma dobre capnut po chrbte, ze ahoj ja som emkaa.

• capnut po chrbte, ved by som umrela od laku, taka zvyknem byt rozospata po rane 😴

• Tak len tak pohladka. 🙂

• no hej, asi by som mala ja oslovit, kedze viem, ktora je csikike 🙂 .. asi som bambava 🙂)))

• Asi to bude tym. Ja by som ju podla fotkyasi nespoznala.

• emkaa, nie si bambava, len asi ked ma vidis rano, tak ta aj chut prejde, bo vacsinou asi zivam a ledva vidim cez zalepene oci 😃

• csikike, to urcite nie 🙂
    cestujem s takym kamaratom, co dnes pomahal tej pani na voziku 🙂 vsimla si si?

• vsimla som si, ze tam nakladali tu pani, ale nic ine...ja vacsinu cestujem s takou jednou strasne ukecanou babenkou

• hej, poznam ju z videnia z Veci, z autobusu

• ano, je z veci a chodi autobusom, sa zvykne rehtat na mne, ze ma vidi z busu ako slapem na stanicu...miesto toho aby vystupila a pridala sa. 😃

• ahojte, takze vy sa tajne strtavate 😠 a nam nic nepoviete 😞 , aj ja chcem zmrzlinku

• zabka, tak s nimi vydzubme a stretnime sa v BA 😃

• Zabka to vobec nebolo take tajne stretnutie, len sme o tom nenapislai verejne, ale keby to malo byt tajne, tak sa spolu neukazujeme na verejnosti.
    A kratke stretko si mozeme dat, ak budes v Sa. Ja mam ale v poslednej dobe cas, len hned po praci a aj to 1-2 hodinky.

• csikike 😉 , ale nie baby, ja len tak rypkam ... mam fajn naladu, to co som vcera nevybavila, sa mi dnes podarilo a dost rychlo som sa vratila na intrak, akurat som riadne zmokla

emkaa ta v sali bola na mna velmi mila, ked osm tam bola prvykrat, ale ked ma znovu videla, uz to nebolo bohvieco,a le aj tak bola zlata, aj ked ta v galante je uzasna a najlepsia, aku som kde stretla pradavacka

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D