Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ze, to si aj ja hovirim, ale spoluziacky to uz maju vacsinou hotove.
Odpovedať
kaprik opat zubar, juuuj no csikike pochybujem, najprv si to musi precitat veduci, aby som to vytlacila, ale ak zamakam, v piatok by to mohlo byt komplet a ak si to v nedelu precita, snad v utorok to odovzdam
Odpovedať
No hej, ale zajtra si idem pre kartu k staremu, takze to nebude bolestivé. :-)
Odpovedať
nasla si si niekoho lepsieho? inak v galante ma ordinaciu kamaratkyna mama
Odpovedať
Nasla. Vlesnte tiez v NsP v Sa.
Odpovedať
Mas v Sali? ja chodim do dusla tej novej, je fakt dobra
Odpovedať
V sali. Dufam, ze tak skoro nebudem musiet menit.
Odpovedať
snad nie a hlavne ak ti teraz zubky opravia a budes chodit len na preventivky ;-)
Odpovedať
Ahojte salanky
Odpovedať
ahojky
Odpovedať
co nove zabka, ako si pokrocila?
Odpovedať
nic moc, idem dnes behat kvoli prihlaske na doktoranturu a snad to vsetko vybavim raz dva a pojdem pisat dip ozaj csikike tu koselu si nepozerala v auparku v koseliach? tam maju velky vyber, ja ak zoberiem draheho na obchodnu kvoli poharom, mrkla by som do koseloveho, ci nemaju
Odpovedať
Článok sa načítava...
po BA som este nechodila, takze neviem co maju a kde
Odpovedať
Ahojte. :-)
Odpovedať
ahoj evi
Odpovedať
Ja som tu teraz iba na chvilocku..musim ist nieco obehat,ale akosi som neodolala a musela som zapnut pc :-)
Odpovedať
ahoj evi
Odpovedať
sa musim pochvalit, boli sme vybrat drahemu latku, konecne sa rozhodol a hned ho aj pomerali, tak 29.5 ide na skusku (aj ja idem vtedy) takze teraz nas caka nahananie batinek v svetlej farbe. Vcera som bola aj v tej obuvi pri luxe a maju tam rozne samodrzky od 120 (tie boli cervene) ale najcastejsie ceny boli okolo 200.- buduci tyzden tam mam skocit, lebo maju dostat so sirsou cipkou
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
ahojte, tak uz aj ja som v praci.
Odpovedať
Ahoj emkaa, vidim, ze sa pridavas pomaly k nam zavislackam... ja mam dnes v praci volno, len na chvilu budem musiet odskocit, lebo nam odniest nieco na nobelovu...
Odpovedať
Ahoj kaprik, tak co aj dnes pises DP?
Odpovedať
kaprik, ja som ta vcera videla pri balkanskej :-)
Odpovedať
ANO. Budem sa snazit doobeda by som toho mala mat menej.
Odpovedať
Aha, a odkial vies ze som to bola ja.
Odpovedať
podľa fotky, čo tu bola.. aspon som si myslela, že si to ty
Odpovedať
Bola som tam, takze mohla. A preco si sa mi neprihovorila?
Odpovedať
Ozaj a videla si ma tam samu?
Odpovedať
lebo si len prechádzala a ja som sedela vonku pri pizzerii .. bola som s tymi mamickami, co tam zatarasili cestu kocikmi :-)
Odpovedať
no ahojte ostatne, emkaa tie saty som si aj ja chcela vybrat pri prvom skusani ;-) ja sa porucam idem vybavovat inak csikike, som sa chcela dnes spytat, ze ako s drahym
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?