Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ze, to si aj ja hovirim, ale spoluziacky to uz maju vacsinou hotove.

• kaprik opat zubar, juuuj
    no csikike pochybujem, najprv si to musi precitat veduci, aby som to vytlacila, ale ak zamakam, v piatok by to mohlo byt komplet a ak si to v nedelu precita, snad v utorok to odovzdam

• No hej, ale zajtra si idem pre kartu k staremu, takze to nebude bolestivé. 🙂

• Sponzor fóra
  • nasla si si niekoho lepsieho? inak v galante ma ordinaciu kamaratkyna mama

• Nasla. Vlesnte tiez v NsP v Sa.

• Mas v Sali? ja chodim do dusla tej novej, je fakt dobra

• V sali. Dufam, ze tak skoro nebudem musiet menit.

• snad nie a hlavne ak ti teraz zubky opravia a budes chodit len na preventivky 😉

• Ahojte salanky

• ahojky

• co nove zabka, ako si pokrocila?

• nic moc, idem dnes behat kvoli prihlaske na doktoranturu a snad to vsetko vybavim raz dva a pojdem pisat dip

ozaj csikike tu koselu si nepozerala v auparku v koseliach? tam maju velky vyber, ja ak zoberiem draheho na obchodnu kvoli poharom, mrkla by som do koseloveho, ci nemaju

• po BA som este nechodila, takze neviem co maju a kde

• Ahojte. 🙂

• ahoj evi

• Sponzor fóra
  • Ja som tu teraz iba na chvilocku..musim ist nieco obehat,ale akosi som neodolala a musela som zapnut pc 🙂

• ahoj evi

• sa musim pochvalit, boli sme vybrat drahemu latku, konecne sa rozhodol a hned ho aj pomerali, tak 29.5 ide na skusku (aj ja idem vtedy) takze teraz nas caka nahananie batinek v svetlej farbe. Vcera som bola aj v tej obuvi pri luxe a maju tam rozne samodrzky od 120 (tie boli cervene) ale najcastejsie ceny boli okolo 200.- buduci tyzden tam mam skocit, lebo maju dostat so sirsou cipkou

• ahojte 🙂

• ahojte, tak uz aj ja som v praci.

• Ahoj emkaa, vidim, ze sa pridavas pomaly k nam zavislackam...
    ja mam dnes v praci volno, len na chvilu budem musiet odskocit, lebo nam odniest nieco na nobelovu...

• Ahoj kaprik, tak co aj dnes pises DP?

• kaprik, ja som ta vcera videla pri balkanskej 🙂

• ANO. Budem sa snazit doobeda by som toho mala mat menej.

• Aha, a odkial vies ze som to bola ja.

• podľa fotky, čo tu bola.. aspon som si myslela, že si to ty

• Bola som tam, takze mohla. A preco si sa mi neprihovorila?

• Ozaj a videla si ma tam samu?

• lebo si len prechádzala a ja som sedela vonku pri pizzerii .. bola som s tymi mamickami, co tam zatarasili cestu kocikmi 🙂

• no ahojte ostatne, emkaa tie saty som si aj ja chcela vybrat pri prvom skusani 😉
    ja sa porucam idem vybavovat

inak csikike, som sa chcela dnes spytat, ze ako s drahym

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov