Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • no ja som si vcera akurat voskom trhala a dakujem pekne
    no jasne utekaj na slniecko!

• Tak zatial pa pa a prijemny zvysok dna.. 🙂

• papa

• Sponzor fóra
  • Dobre rano..salanky 🙂

• Dnes si sikulka! Predbehla si nas.

• Aspon raz sa mi to podarilo 🙂

• Ahojte, uz aj ja som v praci

• Mne sa rano nechcelo vstavat, a tak to vyzera ze este stale som neni prebrana.

• dobre rano bambulky 🙂

• zabka, zase zmenene foto 😉

• hej som sa vcera vratila ku klasike, neviem ako vy ale mne sa dnes nic nechce, vobec nic

• to nas je asi viac, a kde si teraz v robote alebo na intraku?

• na intraku, robim az v piatok, citam, ze kaprik ma asi podobnu diagnozu, ja som cela dolamana a ubolena
    evi, co tak skoro?

• Ahojky babenky 🙂 Vidím, že dnes asi zapadnem do klubu. Tiež by som radšej leňošila 😴

• sa tu aj pomaly nazbierame 😉

• Sponzor fóra
  • Mne hovorte. Vyzera to tak, ze dnes sa opat nenarobim.

• 😃 kaprik to nevadi 😉 aj aj som prave zistiila, ze nemozem ist do skoly do labaku, lebo tam nikto nie je a nemozem ziskat grafy z pociitacov 😒 zabijem dva dni a to to mam v piatok odovzdat

• ja budem mat za chvilu angl., ale sa mi vobec nechce 😞

• ides spikovat? teda, to ti platia sefovci? aj ja by som chcela

• chlapik chodi k nam do firmy a snazi sa nas nieco naucit 😵

• No to by sa hodilo aj mne. Hnabim sa ale na to kolko rokov som sa ju ucila, vobec ju neovladam. Mam v plane od januara chodit na sokremne hod.

• aj ja, ale skor sa hanbim, ze nemecky neceknem po 8 rokoch ucenia!

• s nemcinou som na tom tiez tak, ibaze 9 rokov mam za sebou, i ked na strednej som chodila aj na sutaze, teraz len nieco rozumiem, ale akonahle mam nieco povedat tak onemiem 😒

• Zabka..dnes lamem rekord 🙂 ,akosi som nevedela spat,aj drahy sa cudoval,ze uz som hore.

• Tak ja som sa ucila aj nemecky aj anglicky,aj by som este co to rozumela,ale tiez som na tom ako csikike,ked mam ceknut,tak koncim.. 😞 Mala by som s tym nieco robit. Ale takto som na tom aj s madarcinou.. 🙂

• csikike presne!
    no ja som sa rozhodla rozhybat a idem do tej skoly, niekoho tam zalarmujem a aspon ma to preberie 😃

• Ozaj,ked uz mame temu reci..ucili ste sa niektora po rusky?

• evi, ja som sa ucili po rusky asi 1 hodinu...mali sme ju nepovinnu, ale museli sme chodit, tak som si dala napisat list od rodicov, ze si nepraju aby som chodila a tym som asi zahajila protest a pridali sa vsetci, takze nakoniec rustinu zrusili. S madarcinou som na tom celkom dobre, denne v nej komunikujem...mozno zachvilu aj pracovne

• ja som ten statsny prvy rocnik, co ju nemal 😉 takze vobeec a doplatila som na to v riskuj 😐 tam o tom bola cela jedna tema

• Ja som rustinu mala a vobec to nelutujem..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov