Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • c sikike no neviem, ten moj bude asi krutit nosom, ale doma to zboznuju, zalezi od chuti a hlavne uvidis!

• emkaa, tak najskor rychlo na matriku. Aj ja to chcem mat ako burinu...v akuflande stala trocha viac, ak sa dobre pamatam tak bola 49.-

• teda, nikdy by ma to nenapadlo, moja babka to kantri, len co to zacne rast a otec doma nechal uz len jeden koren, evi, tak skoc na trhovisko aj s kosikom 😃

• Sponzor fóra
  • a presne vo stvrtok som chcela... tak zeby som isla zajtra? musim zorganizovat ludi, co pojdu so mnou 🙂

• no je lepsie ist v stredu, v pondelok ich davaju cistit, ale aj zajtra by uz mohli mat poobede vycistene saty

• kaprik, tak to je fajn.. nebudem sa ponahlat

• zabka, je nasa odbornicka na saty 😉 ...ma vsetko prekukane. Som zvedava ako to budu riesit na matrike ked je dost ludi, ktory chcu 9.9. to bude stylom kto skor pride?

• Ja som to pochopila tak, ze hej.
    Ale po znamostiach sa da vsetko.

• no, ked sa mi neujde termin, tak budem mat o tyzden neskor.. vobec ma to netrapi 🙂

• inak hej pravda, a navyse v jednom kostole 😃 , mozno by ste mali ist podla stylu kaprika, ist teraz a dosiahnut, nech si vas aspon ceruzkov poznacia, kde to chcete mat emkaa? inak dnes som objavila aj stranku lukasa, konecne (ak tam budes mat hostinu, neviem,ci ty alebo alen)

• kaprik.. ale ked mam este 3 tyzdne, tak sa nemusim teraz o to starat, ja som to zase tak myslela 🙂

• hej csikike som a rada, by som sla na dalsie kolo, mna to bavilo a stale sa hram s tou myslienkou otvorit si vlastny salon, zo vsetkymi sluzbami, co sa bude dat abudem distribuovat modely eddy k a bonny bridal 😃

• len potom je tazke planovat nieco dopredu, hlavne ak mas zosuladit hudbu a miestnost 😞

• kaprik vy uz mate termin isty?

• zabka, ja budem radit ohladom burin 😉

• Sponzor fóra
  • no to je jasne, ze nepojdem na matriku tyzden predtym, ako chcem mat sobas.. 🙂 ale my chceme mat malicku svadbu, mame cloveka na hudbu (aspon dufam) a miestnost tiez, len v tejto chvili to nie je este iste...

• csikike samozrejme, vam budem dohadzovat do kvetinarstva, niekomu do skraslovacich a taaaaak, ale to je este daleka buducnost ...

• dnes som tu cely den, do kelu 😃

• emkaa, takto zacala aj nasa zavislost

• ozaj, ked sme pri kvetoch, uz mate iste kytice a tak? aj viete, kolko tie vase stoja?

• 😃 a dnes nam to super ide, ja uz asi dve hodiny nerobim, to co mam a pisem si striedavo s vami a s drahym 😃 , ale nemenila by som!

• Nas termin je isty. 12.8.2006, 16:30 MU Sala.
    Tento tyzden aj oznamenia objednam.

• zabka, dohadzovat nemusis, ja len poradim, potom kde si da spravit je uz jedno

• dobre, tak budes poradca 😉 , kaprik super a nenasla si este obrazok toho vasho oznamka? ja sa s nimi tak skoro hrat nebudem, ale asi vymyslim nieco ine

• No vlastne viem ti napisat kde to najdes - ale nemame tie za 10,-Sk zo Sale ale z fy. pamas.

• dobre napis, mrknem

• zabka, chces menit oznamko?

• rozmyslam, nad tym skusit to predsa len z tym pauzakom, ale neviem ... drahy zacal, ze tie srdiecka su gycovite, tak som mu povedasla, ze mne sa aj tak paci ten typ bez nich len z textom ... takze sa musime znovu porozpravat, len nie teraz

• v podstate ano, nasla som jeden fajny obrazok na ceskej stranke, ale najprv musim ten pauzak otestovat, ci je to vobec realne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov