Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • hned to vyzera inak s tymi fotkami..

• tak už som tam nejakú prilepila

• tak na tejto fotke ta fakt nespoznat 😉 , ale asi to bol ucel 😃

• Sponzor fóra
  • tak trochu bol 😃

• takze zase neviem o koho ide, asi si budem musiet zmenit foto aj ja, bo mna je poznat 😬

• dobre, tak som vymenila

• ja som asi nevsimava, ale nespoznavam ta 😶

• to nevadí, ja som celkom rada anonymná 🙂

• Takto to je ozaj krajsie, ale ja onedlho budem opat ruzovucka.

• preco chces byt ruzovucka? 😐

• Nechcem aby na mna natrafil niekto z prace.

• tak si skus pohladat taku zahadnejsiu, menej viditelnu 😎

• No dobre, doma skusim popozerat co mam.

• vazne to takto vyzera lepsie 😉

• kaprik, aj ty si mi nejaká povedomá ... ale netuším, odkiaľ by som ťa mohla poznať

• Sponzor fóra
  • a co obed bambulky chystate sa? a co dobre budete mat? mna nenapada nic zaujimave, co by som navarila

inak csikike mas ten recept na ruske rezy? som si to dnes citala a doma mam recept

• nasla som na nete a bol uzasny, mal velky uspech 😉

• super, ja som sa chystala piect rebarborovo tvarohovy kolc, ale nedostala som sa k tomu, snad o dva tyzdne, ked pridu svokrovci, taky kolac urcite nepoznaju

• ja sa uz vytesujem, ze najblizsie uz budem piect v novom bytiku, ale dovtedy to nevydrzim a nieco upeceniem aj skor, len neviem co

• vidim, ze vy ste take uz skoro gazdinky.. dobre zaostavam 🙂

• nic si z toho nerob, ja varim len kazdy druhy tyzden zatial, ale strasne rada peciem... 😉

• juuj presne tak aj ja sa tesim, az budem v novom bytiku na novom sporaciku vyvrat a hlavne vypekat! nie tuto na platnicke ... emkaa ani nie som super gazdina, varit sa len ucim ale peciem rada od detstva a nakolko moja mama nerada, tak na sviatky som sa vzdy mohla prejavit

• varit musim kazdy tyzden (ale vacsinou len cez vikend), ak cez vikend nejeme u niekoho ineho 🙂 ale na vypekanie teda nie som

• emkaa tak to teda hej, mna bavi varit, len ked mam naladu, nechce sa mi ked "musim" 😒 a hlavne ked nevieme, co chceme ako dnes

• teraz som nasla super stranku s receptami tak mi len slinky tecu, kuknite aj vy:
    www.labuznik.com

• zabka a este tazsie to je, ked nemame radi rovnake jedla 🙂

• idem mrknut, ja mam strasnu chut na smotanovu tortu, svokra robila, ked sme boli u nich, len to odkladam na cas oslavy, mnaaam

• smotanovu tortu - myslis tu nepecenu?

• baby, nerobte to, ja sa len preklikavam a slintam, by som pozrala vsetko, taka som hladna 😮

• Tak ak vam nevadi, tak by som si nechala toto foto.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov