Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
mozno na nohe to bude inac vyzerat, uz si skusala? ja nemam rada praveze sklenky, mi to pripada neprirodzene
Odpovedať
neviete dobry obchod na kosele v GA?
Odpovedať
csikike vidis, tam som nebola mrknut este tak poreferuj ake farby a ceny maju :-D v galante to neviem
Odpovedať
tento tyzden tam skocim a poreferujem... ;-)
Odpovedať
supis, ja sa chystam bududci tyzden odstahovat do sale, tak v ramci vychadzok budem aj ja obiehat okolie 8-)
Odpovedať
akoze odstahovat?
Odpovedať
no odovzdam dip a budem sa doma ucit, vycapim sa na dvor a budem sa snad aj opalovat, do ba pridem len na stastnice a potom opat domov (snad mi to vyjde)
Odpovedať
No ja v Ga po obchodoch nechodim, lebo podla mna tu je horsi vyber ako v Sa. Obov pri luxe ma ani nenapadla, ale chcem si kupit aj televe, takze na tie pojdem tam.
Odpovedať
super, tak na svadbu budes pekne cokoladova, ja to uz asi nestihnem, pri takomto pocasi, ale v piatok som si bola skusit saticky aj s topankami a sperkami, ale nezabite ma...nemala som fotak so sebou.
Odpovedať
coze nemala? no teda :-S ja som sa tesila, ako na tebe tie satky budu vyzerat :-( ci budem hneda neviem, vzdy ked pridem domov, ze sa chcem slnit, tak prsi :-D , a ktovie, ci s ami bude chciet na slnku ucit, ved uvidim csikike este to stihas, cez vikend vypadnite von a bude to kaprik telove si chcem aj ja kupit a skusit ich nosit pred svadbou, ci si na ne zvyknem
Odpovedať
Babizne, tak ja teraz odchadzam. Prave odisiel sef a tak vyuzijem cas a idem si pisat DP.
Odpovedať
bola to len rychlovka, lebo nas tam bolo dost vela a skusali sme naraz 2 a ja som si az na ceste spomenula, ze mi nieco chyba... :-o , ale 29.5 idem na poslednu skusku tak si ho urcite zoberiem (ak nezabudnem)... no s opalenim to asi nebude az taky problem, bo aj tak som dost hneda, ale trocha by sa zislo, len musim dbat nato, nech nebaham v kratorukovych trickach ked svieti oskar... a nemozem mat ani panty, nakoniec nebudem mat ani podprsenku, tak dufam, ze sa ni neprihodi :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak vela? v piatok? hmmm no ved 29 uz je coskoro, vydrzim a co zavoj budes mat (som zabudla |-| ) kaprik pracuj pekne, pracuj na diplomovke, ked mozes uzitocne stravit cas
Odpovedať
zabka, ano budem mat a aj korunku, asi. uz sa mi to krati...26 dni, ale nastastie nemam este depku, ba co viac, este si to neuvedomujem. kaprik, tak pracuj, kym ta nenacapaju... :-N Dnes rozhadzujem oznamka v praci... Si predstav, ze babenka v GA vedela presne ktora sme mali ktore saty rezervovane a vyhladala nam ich bez pomoci... :-o
Odpovedať
to je super, zda sa mi zlata, ale nas si napodiv nepamatala (to je asi lepsie), a to sme jej tam robili sow aj s druzickou, z tej bola na vetvy 8-) super, ja vaham stale nad tym zavojom, ale mam este cas a naozaj sa tym vsetkym budem zaoberat asi az po statniciach inak nenasla si si tei saty na nete? ja svoje hej :-)
Odpovedať
ani som nepozerala, skusim kuknut
Odpovedať
ja osm sa prave dovalila z nakupov, vonku je uz fajne, skoda, ze musim trcat tu :-S
Odpovedať
kde si teraz? Na intraku? Aspon, ze na nakupy si mohla odbehnut, ja tu trcim a cumim do bedne a nic z toho
Odpovedať
no na intraku, len sme nemali nic na papu tak som skocila pozret lidl 8-) a opat makat
Odpovedať
ahoj evi, ani nas neprides pozriet |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetky... Písmenká v plnom prúde :-)
Odpovedať
ahoj alen, tak sa pochval aky si mala vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
Musím sa fakt pochváliť, boli sme v ZOO v BA, krásny deň. A čo ty? Bola si sa pozrieť pred Tescom ( ja som nemala síl po celom dni )
Odpovedať
ja som akosi nestihala, mali sme navstevu a v nedelu sme boli u svokrovcov, tak rychlo prebehol vikend...ale kaprik sa chystali tam, tak ani neviem ci boli...?
Odpovedať
ajoj alen :-) baby prave riesim jeden problem, neviete pomoct? ak v juni koncim skolu a v oktobri nastupujem na doktoranturu, dostanem medzi tym podporu od statu (socialka, podpora v nezamestnanosti)? ja sa nevyznam, co je co a kedy mam na co narok a teraz mi kamarat pisal, ze nedostanem nic :-( a dokonca ak sa zahlasim ako dobrovolne nezamestnana musim platit odvody ... ja som chcela prastit brigadou a prerabat v lete byt, ale ak nebudu prachy, mozem na to zabudnut neviete pomoct? nemate prehlad ako to je?
Odpovedať
zabka, kym nemas 25 tak od statu nedostanes nic, bo rodicia su povinny ta financovat, ale kedze budes uz manzelka, tak neviem
Odpovedať
ale ak nebyvas u rodicov, tak mozes poziadat o prispevok na byvanie, ale nevievm kolko to cini, vela asi nie
Odpovedať
Profilova fotka
Tak toto nie je jednoduché. Môžem ti akurát pomôcť s tým, že by som ťa nasmerovala na ÚP a následne obtelefonovala jednotivé oddelenia ( to je asi najistejšie )
Odpovedať
aha dakujem, ja som prave nieco nasla na obcanovi ale velmi zrozumitelne to nie je ... no teda budem sa musiet este niekoho kto koncil popytat
Odpovedať
zabka, tak ci tak budes musiet ist na UP a tam sa to opytaj, rovno povedz, ze nebyvas doma (ale musis tam mat trvale alebo prechodne bydlisko) a ani ti povedia na co mas narok...ale nic velke necakaj. Ja som bola do novembra bez prace a nedostala som ani halier.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?