Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • mozno na nohe to bude inac vyzerat, uz si skusala? ja nemam rada praveze sklenky, mi to pripada neprirodzene

• neviete dobry obchod na kosele v GA?

• csikike vidis, tam som nebola mrknut este tak poreferuj ake farby a ceny maju 😃
    v galante to neviem

• Sponzor fóra
  • tento tyzden tam skocim a poreferujem... 😉

• supis, ja sa chystam bududci tyzden odstahovat do sale, tak v ramci vychadzok budem aj ja obiehat okolie 😎

• akoze odstahovat?

• no odovzdam dip a budem sa doma ucit, vycapim sa na dvor a budem sa snad aj opalovat, do ba pridem len na stastnice a potom opat domov (snad mi to vyjde)

• No ja v Ga po obchodoch nechodim, lebo podla mna tu je horsi vyber ako v Sa.
    Obov pri luxe ma ani nenapadla, ale chcem si kupit aj televe, takze na tie pojdem tam.

• super, tak na svadbu budes pekne cokoladova, ja to uz asi nestihnem, pri takomto pocasi, ale v piatok som si bola skusit saticky aj s topankami a sperkami, ale nezabite ma...nemala som fotak so sebou.

• coze nemala? no teda 😒 ja som sa tesila, ako na tebe tie satky budu vyzerat 😞

ci budem hneda neviem, vzdy ked pridem domov, ze sa chcem slnit, tak prsi 😃 , a ktovie, ci s ami bude chciet na slnku ucit, ved uvidim

csikike este to stihas, cez vikend vypadnite von a bude to

kaprik telove si chcem aj ja kupit a skusit ich nosit pred svadbou, ci si na ne zvyknem

• Babizne, tak ja teraz odchadzam. Prave odisiel sef a tak vyuzijem cas a idem si pisat DP.

• bola to len rychlovka, lebo nas tam bolo dost vela a skusali sme naraz 2 a ja som si az na ceste spomenula, ze mi nieco chyba... 😮 , ale 29.5 idem na poslednu skusku tak si ho urcite zoberiem (ak nezabudnem)...
    no s opalenim to asi nebude az taky problem, bo aj tak som dost hneda, ale trocha by sa zislo, len musim dbat nato, nech nebaham v kratorukovych trickach ked svieti oskar... a nemozem mat ani panty, nakoniec nebudem mat ani podprsenku, tak dufam, ze sa ni neprihodi 😬

• tak vela? v piatok? hmmm no ved 29 uz je coskoro, vydrzim a co zavoj budes mat (som zabudla 😴 )

kaprik pracuj pekne, pracuj na diplomovke, ked mozes uzitocne stravit cas

• zabka, ano budem mat a aj korunku, asi. uz sa mi to krati...26 dni, ale nastastie nemam este depku, ba co viac, este si to neuvedomujem.
    kaprik, tak pracuj, kym ta nenacapaju... 😬
    Dnes rozhadzujem oznamka v praci...
    Si predstav, ze babenka v GA vedela presne ktora sme mali ktore saty rezervovane a vyhladala nam ich bez pomoci... 😮

• to je super, zda sa mi zlata, ale nas si napodiv nepamatala (to je asi lepsie), a to sme jej tam robili sow aj s druzickou, z tej bola na vetvy 😎
    super, ja vaham stale nad tym zavojom, ale mam este cas a naozaj sa tym vsetkym budem zaoberat asi az po statniciach

inak nenasla si si tei saty na nete? ja svoje hej 🙂

• Sponzor fóra
  • ani som nepozerala, skusim kuknut

• ja osm sa prave dovalila z nakupov, vonku je uz fajne, skoda, ze musim trcat tu 😒

• kde si teraz? Na intraku? Aspon, ze na nakupy si mohla odbehnut, ja tu trcim a cumim do bedne a nic z toho

• no na intraku, len sme nemali nic na papu tak som skocila pozret lidl 😎 a opat makat

• ahoj evi, ani nas neprides pozriet 😴

• Ahojte všetky... Písmenká v plnom prúde 🙂

• ahoj alen, tak sa pochval aky si mala vikend?

• Musím sa fakt pochváliť, boli sme v ZOO v BA, krásny deň. A čo ty? Bola si sa pozrieť pred Tescom ( ja som nemala síl po celom dni )

• ja som akosi nestihala, mali sme navstevu a v nedelu sme boli u svokrovcov, tak rychlo prebehol vikend...ale kaprik sa chystali tam, tak ani neviem ci boli...?

• ajoj alen 🙂

baby prave riesim jeden problem, neviete pomoct? ak v juni koncim skolu a v oktobri nastupujem na doktoranturu, dostanem medzi tym podporu od statu (socialka, podpora v nezamestnanosti)? ja sa nevyznam, co je co a kedy mam na co narok a teraz mi kamarat pisal, ze nedostanem nic 😞 a dokonca ak
    sa zahlasim ako dobrovolne nezamestnana musim platit odvody ...

ja som chcela prastit brigadou a prerabat v lete byt, ale ak nebudu prachy, mozem na to zabudnut
    neviete pomoct? nemate prehlad ako to je?

• zabka, kym nemas 25 tak od statu nedostanes nic, bo rodicia su povinny ta financovat, ale kedze budes uz manzelka, tak neviem

• ale ak nebyvas u rodicov, tak mozes poziadat o prispevok na byvanie, ale nevievm kolko to cini, vela asi nie

• Tak toto nie je jednoduché. Môžem ti akurát pomôcť s tým, že by som ťa nasmerovala na ÚP a následne obtelefonovala jednotivé oddelenia ( to je asi najistejšie )

• aha dakujem, ja som prave nieco nasla na obcanovi ale velmi zrozumitelne to nie je ... no teda budem sa musiet este niekoho kto koncil popytat

• zabka, tak ci tak budes musiet ist na UP a tam sa to opytaj, rovno povedz, ze nebyvas doma (ale musis tam mat trvale alebo prechodne bydlisko) a ani ti povedia na co mas narok...ale nic velke necakaj. Ja som bola do novembra bez prace a nedostala som ani halier.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Rómerov dom
    Bratislava
    ❤Lokalita v centre mesta
    ❤ Historický interiér
    ❤ Svadba pod hviezdnou oblohou
    ❤ Ideálne priestory pre menšie svadby
    ❤ Možnosť prenájmu ZADARMO!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov