Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Aj drahy vravel,ze topanky sa tam oplatia..,ze je dobry vyber.

• no tak na topanocky asi pojdem aj ja

• Zabka ak chces tak chod, ale ja osobne si myslim, ze tam nie je lepsi vyber ako v Ba.

• Sponzor fóra
  • no lenze v ba nic moc som nenasla, najskor urcite skusim trencin, ked s drahym pojdeme do bn a potom bud nitra alebo trnava

• Skus, len som si myslela, ze u vas v Ba je urcite ovela viac obchodov. Aj my sme rozmyslali ze tam pojdeme na obrucky, lae moc centrum nepozname, len tie obchodaky. Sice snubny sa kupoval v primmose, ale pocula som na nich staznosti na fore, tak neviem.

• no primossa bola na nase pomery draha, my sme tiez chceli odtial (ale ked nam na vystave povedali 6000 za jednu), tak sme si to rozmysleli. V ba ti v podstate staci obchodna, tam je asi 6 obchodov, ale vacsinou maju to iste len s inymi cenami ... a take ako si ty chcela som nevidela
    v tych nakupnych centrach to podla mna bolo o nicom a zbytocne drahe

• ahojte bambulky, tak ako vikendujete? ja uz mam pondelok, akosi som posunuta v case 😃
    dnes som bludila po nete so salonmi a "nas" ma novu stranku (konecne!) a su tam najnovsie modely a aj moj 😎 😃 , modelku robila aj ta zlatunka holka z galanty a predpokladam, ze jej sestra, sa podobali

som smutna, nemam si s kym pokecat uz dva dni 😒

• tak som si len tak klikla sem na salianky, ved moja mamik je tiez odtial, vlcany, a vidim zab_ka, ze tu nemas baby na pokec, cez IP je to fajn, len tie RE:RE:RE:... no vidim, ze sa zhanate po botickach, ja som to vyriesila cez bialebuty a obrucky, no podrzte sa, beriem si zlatnika, co poviete 😃

• no zlatnika za manzela, chcel ta aj prekvapit prstenom? ci ste vyberali spolu?

• okolo toho je cela telenovela, zvyknem si kupovat emmu, a v jednom cisle, asi spred 3 rokov bol jeden model od sheronu, biele zlato a v nom presne kocky v 2 radoch a po bokoch, no a ja mu vravim, ze az raz budeme planovat svadbu, taketo obrucky by som chcela 😵 pozri si ich a dobre zapamataj...no a teraz, ked ta svadba je uz na spadnutie, tak som mu to pripomenula a on iba ockami prevratil, ze uz na to zabudol, ci si nepamatam ja na ne lepsie 😠 to vies ako ma to rozhodilo, chlapi, skus sa na nich v niecom spolahnut 😒 nuz skoda, ze som si to cislo neodlozila 😞 no tak uz mame teraz jednu obrucku hotovu, moju samozrejme, avsak miesto kocociek, mam obdlzniky 😮, lebo som nechcela siroke, a na uzkych by tie kocky nevyzneli 😢 takze aj na kamienky musim zabudnut, lebo by to narusilo symetriu 😒 inak je pravda, ze obuvnikove deti chodia bose a krajcirove hole 😃 moj drahy robi obrucky vsetkym dookola, len tie nase bude robit asi den pred 😠

• no mas pravdu, nastastie my sme spolu vyberali aj snubny aj obrucky, nerada by som bola nemilo prekvapena

• moja sesterka s mojim bratrancom si tiez nedavno kupili obrucky a stali ich 10tis. no a moj drahy povedal, ze vyrobit ich stoji tak polovicu, mozno aj menej. no ale ked obchodnici musia tiez z niecoho zit, no nie?

• my mame tiez fajn cenu za obrucky a to 6,7 v obchode oproti za ne chceli 10 🙂

• no vidis, niekedy sa ti fakt oplati obehat vsetko a az potom sa rozhodnut 😵 my sme vsetko sili horucou ihlou a tak sa nam vsetko ruca, no dufam, ze aspon zivot po 🙂 naberie ten spravny smer, ved je to len svadba, tak co tam toho, zivot trva dlhsie ako len jeden den, takze, ked nejde o zivot... 😉

• no ved uvidis, mas to za chvilu

• Sponzor fóra
  • no ved, porozpravam detaily, dufam, ze hlavne budem spokojna ja s mojou polovickou, druhi ma netrapia, ved je to predsa mojasvadba, no nie? 😉

• ahojte, kde ste vsetky?
    zabka, ako ste pokrocili s bytom?

• Ahoj!
    Ja som tu. A vy ako ste dopadli? U nas sa nic noveho nedeja, akorat ma vytocili v skole v sobotu.

• co sa stalo?
    Minuli sme v piatok 1 milion... 😮

• ahojte!
    csikike, ten sa rychlo mina vsaaaak 😎
    kaprik, co ti vyviedli?

• Ale uz mate aspon bytik. Ale nic moc, len sa mi vsetko nahromazdilo na 1 kopu.

• to poznam...ale kupila som aj drahemu svadobnu koselu a zajtra ideme vybrat farbu obleku a potom topanky, uz je nacase...ale nikde nemaju tmavozelenu kratkorukovovu koselu 😠

• s bytikom hmmm sme na tom tak, ze notar dostal 9300 sk, cakame 15 dni, kym nadobubne dedicstvo platnost, potom sa ide na sud po peciatku a ide sa to za 3000 darovat a budeme cakat opat 15 dni a potom uhanat kataster ... aspon tak mam informovali
    a doma sme si sa s ocinom dohodli, ze nam ho pomoze zrekonstruovat

• csikike, nenasla si este? pozerala si aj v galate ci este nie?

• to je super, takze uz pozerate vecicky na prerabanie? kachlicky, vanu...a tak?

• Ja som si cez vikend kupila samodrzky. Zabka v obovi vedla DM drogerie maju aj za 200 Sk,

• kaprik, mas aj foto?
    v ga som nepozerala, ani neviem kde by som mala kuknut...viete nieco?

• csikike, nie mame ine starosti, hori termin a navyse nasi rodicia si dohaduju rande 😎
    kaprik, to je velmi dobra cena! a akej farby si si kupila? ja nemam rada tu obuv, lebo su tam predavacky moje byvale "kamaratky" ale kvoli takej cene sa prekonam a aka je to znacka?

• Nemam foto, ale to som kupovala v Sa.
    No ja som si kupovala biele. Ale prekvapilo ma to, ze nie su take sklaenkove, ako si kupujem napr. hnede. Ale pozerala som aj v tom BEPONE a tam mali tiez taku kvalitu. Myslela som si ze svadobne pancusky su krajsie.

• ja sa chystam na samodrzky do obuvi pri luxe,lebo chcem aby mali sirsiu cipku a tam vraj maju 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov