Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • No..ja sa tiez obcas citim ako drevo 🙂 ,ale celkom ma to zacalo bavit,tak sa to snad zlepsi.

• ..len si rypni zabka,ked ti to robi radost. 😃 len aby si tie deturence nemala skor ako ja..(ale uz sa na tom pracuje..) 🙂

• 😃 dakujem, aspon cosi mi urobi dnes radost, ked si mozem rypnut a nestras ziadne zabiatka, najskor evatuovci!

• Sponzor fóra
  • zabka 🙂

• Ahojte!
    Tak ako vidim, opat ste aktivne. Ja makam, len terz mam chvilocku cas.

• Zab_ka a koľko máš ty? Ak teda sa môžem 😉

• Momentalne mam chaos y dvoch "novych", lebo nestiham poriadne citat prispevky.

Inak ja mam 26, ked sa o tom hovori.

• Ahoj kaprik.V poslednom case toho mas asi vela..Uz si sa psychicky pripravila na navstevu zubara?

• ajooj kaprik, aspon na chvilu ze si skocila

• No pripravujem sa.

• Tak aj odomňa ahoj 😉

• alen ja mam 24, takze si najmladsia, myslim, ze csikike ma 25-26

• Dúfam, že Vám to nevadí babenky 😬

• No mne to neprakaza.

• Alen-ani nahodou. 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte, dnes mam kopec prace, ale snad budem stihat sem behat. Ja budem mat tento rok uz 27, ale este 1/2 roka len sladkych 26

• juuuj teda aj ty? hmmm, som netusila, ze som bola najmladsia ....

emkaa a ty sa nepridas do debaty? prezrad aj ty nieco o sebe 🙂

• ja musim ist robit ryzovy nakyp pre draheho a vyprat ponozky, tiez tu asi moc nebudem

• Ahoj csikike. Dnes toho máte všetky veľa. Ja milujem štvrtky - vtedy si viem nájsť čas aj na iné ako na prácu 😉 A dík za podboru kočky. V práci si ani neuvedomujem koľko mám, pripadám si tu na 30 🙂

• aby som sa pridala k vekovej téme 🙂 - budem mať v lete 28

• zabka, co aj ja? Ze som stara? Moj drahy mi to vynahradza 😃 , dnes ma 24 😃 . Alen- da Vinciho kod je perfektna kniha, som ju mala za 2 dni, som ani spat nemohla, bo som bola zvedava 😬

• coze? teeeeda, co sa clovek dozvie 😎 , aj moj je mladsi ale iba o 19 dni 😃

emkaa a co robis?

• medzi nami je rovno 900 dni 😬 , ale mam aj celkom dobru spravu, banka nam nakoniec da 940 000.-

• ako to? co sa stalo? sa bol drahy pytat?

• Tak to je uz csikike lepsie.

Ja som od polovicky maladsia, a to o necele dva roky.

• asi im pohrozil alebo ich ukecal 😬 , ale sa vytesujem, zajtra sa ideme upisat na 25 rokov zadlzenia 😮

• csikike,ale aspon sa vam to podarilo.

• ano aspon sa vam to podarilo, 😵 tesim sa s vami, ja budem dnes o tretej snad tiez mudrejsia

• zab_ka som asistentka riaditeľa (alebo sekretárka 😉 ) v úplne maličkej firme v BA

• Gratuľujem Csikike, no ale je to veľká suma na málinko rokov, dosť veľká suma na mes. spálty ( aj ja zháňam hypo, tak sa len tak zaujímam - prepáč ) To je tá dúha čo som spomýnala 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov