Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Asi aj mne už chýbal takýto LEN TAK pokec 🙂 Som celá uponáhľaná a toto je skvelý relax...
    Evatu, mám tomu rozmieť tak, že si sa sem prisťahovala? Asi za manželom, však.

• Alen,ano.. 🙂

• Tak si potom fakt odvážna. Kde si predtým bývala v NZ?

• Sponzor fóra
  • evi, mne to moj uz znasa v pohode, dokonca sa obas spytuje co je nove s vami 😉

• csikike,moj to tiez znasa,nic proti tomu nema..to len tak obcas povie zo srandy pred niekym z rodiny.. 🙂

• Alen,v hurbanove.A preco som odvazna? Za tym svojim by predsa odisla kazda z nas..

• evi, u nas je to skor otec (PC mam len u nasich) a ked chce ist na net a zbada ma ako sedim za PC tak , uz spusti...zase mojasvadba a uz radsej odide bud on alebo ja 😶

• 🙂 csikike,tak to si ho uplne dokazem predstavit.

• sa minule rehotal, ze za chvilu bude mojdom a potom mojedieta 😃

• ..ale napad by to nebol zly..,len potom by sme pri pc boli uz stale.

• Tatino sa asi vyzná 🙂 Ale povedz v dnešnej dobe kde nájsť všetky info ak nie na nete 😉

• alen, ved hej preto sa tam obcas snazi dostat aj on 😃

• XiXi, ešte že môj nevie použiť ani bankomatovú kartu 😃

• moj nas tiez vola ku vsetkemu, ale uz mi to celkom ide, len mama sa neviem spriatelit s PC

• Opúšťam net ( pre dnešok ) Ako často ste tuna?

• Sponzor fóra
  • alen, sme zavislacky, denne, ved ked budes tu, tak si najdi tuto temu a skus nieco napisat, urcite tu niektora budeme 😃 😉

• ACHOJKY spriaznené dušičky 😃

• pa

• nooo tak ste si pekne poklebetili ako vidim, csikike dakujem za komliment 😵

• No ja som mala rusne poobedie. Az teraz mam cas, citat si vase klaebety. Vlasnte to ze som tu dakujem svadbe, potom zabke - ktora ma oslovila.

• 🤔 juuuj to za vsetko mozem ja? 😴 , ale som naozaj rada, ze vas mam!

ajoj kaprusik, co porabas? ja opravujem teorku 😞

• No ja si robim veci do prace, lebo dnes mi nieco priniesli urobit, co do zajtra do 14-tej musim odovzdat. Diplomovka isla bokom a venujem sa praci.

• teda este aj doma pracovat ... ale aspon budes mat zajtra o to menej roboty?

• No ide o to aby som to vsetko stihla nacas a este aj ist k zubarovi, lebo na tretiu mam termin.

• aha takze ta caka "pekny den", ale tesme sa ide vikend 😉

• Cez vikend mam skolu, esteze posledny krat. A u nas su vecianske slavnosti + kolotoce, takze bude veselo. Len neviem kedy dokoncim tu diplomovku.

• Aha aj pojdes mrknut? Ja som na kolotococh nebola ani nepamatam ....
    Kprik zdrhame na tanecnu, tak krasny vecer zelam a neprehanaj to s pracou 😉

• A tebe zelam prijemnu tanecnu. V sobotu tu u nas ma byt skupina PS a vidiek, takze asi vybehneme.

• dobre rano 🙂

• Ahoj zab_ka, ako si prežila tvoj včerajší aktívny deň?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov