Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja zbožňujem vybavovanie a zháňanie čohokolvek :-) Budeme to mať v Šalskom kostole a odtiaľ pôjdeme do Reštaurácie Lukas ( ale povodne som to chcela mať v Cardinali ) A ty? Mesiac pred sobášom to asi býva, myslím tú neistotu a tak. No také niečo asi musí byť :-D
Odpovedať
csikike,tak teraz pojdete vybavit inde alebo co budete robit?
Odpovedať
nie je to spojene ohladom svadby, vybavujeme byt a hypo od uuuuuuuuuuuuzasnej banky, ktora nabalamuti a potom s ludmi vy... ;-) , Cardinal uz bol obsadeny, vsak?
Odpovedať
evi, musim zostat tam, bo v piatok potrebuje predavajuci aby mal prachy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Idem na obed ozvem sa neskôr - prepáčte ;-)
Odpovedať
dobru chut :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Uff, som späť. Ak ešte môžem tak ten Cardinal padol, pretože by sme sa tam nepomestili ;-( Musím povedať, že robiť svadbu a vybavovať hypoúver, je silná káva. A ako som sa dočítala tak banky robia problémy?
Odpovedať
Ja som ta csikike zle pochopila. A mozem sa spytat kolko ste ziadiali? Ahoj Alen!
Odpovedať
no, momentalne mi nie je zrovna do smiechu, ale aspon schudnem ( :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kaprík :-)
Odpovedať
Csikike, neboj vsetko bude dobre. Alej, si sikulka!
Odpovedať
Csikike, neboj vsetko bude dobre. Alen, si sikulka!
Odpovedať
Článok sa načítava...
kaprik, dakujem, aj ja verim, ze z kazdej kase vedie aspon 1 unikova cesta ;-) , ale na svadbu sa velmi tesim
Odpovedať
Profilova fotka
Poďme radšej o svadbe - snažím sa zahnať negatívnu energiu :-D
Odpovedať
alen, a kde si si vybrala saticky?
Odpovedať
No na svadbu sa tesim aj ja! Poradte aku prichut by mala mat torta! Vcera sa ma na to zab_ka spytala a ja som jej nevedela odpovedat. Mam predstavu len o tom ako ma vyzerat.
Odpovedať
kaprik, v tesedikove robia uzasnu puncovu ale aj ovocnu, ale to zavisi od toho ty aku mas rada
Odpovedať
Profilova fotka
Mám ich z pohotovostného. Nechcela som ich tak rýchlo. No hneď ako som si ich dala na seba som vedela že ony su TIE môje :-) Boli aj prvé ktoré som mala na sebe. A ako to je s tebou? A čo prstienky? U nás to totiž ešte nie je jasné...
Odpovedať
ja teraz vaham nad satami, v piatok mam dovcu takze pojdem asi skusit...my obrucky uz nosime vyse 2 roky (od zasnub) takze ich dame len vycistit a fotit sa pojdeme pred takze ich budeme mat stale, len pred kostolom ich dame dole. Kam sa pojdete fotit? Kolko vas bude?
Odpovedať
Profilova fotka
Bude nás 60os. A fotiť? To ešte neviem, mám totiž kameramana a fotografa v jednej osobe, a on zvykne chodievať niekam do prírody, asi to nechám na umelca :-) A ako to je s tebou? Kde budete mať vy?
Odpovedať
aj nas bude asi tak, kameru dame do ruky znamemu a fotit sa pojdeme do serede (atelier) a odtial do NR na hrad... nedas foto?
Odpovedať
Profilova fotka
WOW, to máte super premyslené ;-) Myslíš foto do môjho profilu? AK prídme na to ako sa to robí tak určite :-D
Odpovedať
ano, ak chces tak ti poslem IP s jednoduchym navodom
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem, už sa na tom pracuje ;-) Môžem otázočku? Čo Vás utvrdilo natoľko že ste sa rozhodli, že sa zoberiete
Odpovedať
no tak cafte, prave som dorazila zo skoly a ako som spominala, mam na chuj den ]-( csikike viem o com rozpravas, prave som bola s drahym na obede a povedal, ze notar si bude pytat vyse 9000 a ze to este bude len dedicke a ze o darovani zatial nebola rec ]-( som taaak vytocena, ze az a o excitacii mojho draheho ani nehovorim, chuda
Odpovedať
a to ani nehovorim, ze som maly vyse hodiny pokec s veducim a aj mp3 zdochol a nemam ani poznamky nahrate :-( , prosto na chuj den
Odpovedať
no a samozrejme vitam novu nevestu :-)
Odpovedať
zab_ka, pripadam si ako optimisticka krava, ze nam vsetko vychadzalo podla planu a bolo by to vsetko prilis krasne nato, aby to bolo realne. :-N alen, my sme to vedeli od zaciatku, ze sa zoberieme, spoznali sme sa pred 4 rokmi a zalubili sme sa na 1 pohlad a odvtedy je to stale tak, byvame spolu 2 roky a obaja sme si isty ze chcem s tym druhym zostarnut a by spolu nech sa deje co chce.
Odpovedať
alen, vidim, ze si sikula ;-)
Odpovedať
chapes ale taketo "detaily" sa objavuju az tesne pred! keby som na to bola pripravena ...napriklad etraz drahy seriozne hlada, podla coho si notar chce vypytat tolke prachy, nasiel tabulky a podla nich to urcite nie je ]-( a aj v tvojom pripade, dozvies sa taku vec nahodou ... este ze mame tych muzov!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?