Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ja zbožňujem vybavovanie a zháňanie čohokolvek 🙂
    Budeme to mať v Šalskom kostole a odtiaľ pôjdeme do Reštaurácie Lukas ( ale povodne som to chcela mať v Cardinali ) A ty? Mesiac pred sobášom to asi býva, myslím tú neistotu a tak. No také niečo asi musí byť 😃

• csikike,tak teraz pojdete vybavit inde alebo co budete robit?

• nie je to spojene ohladom svadby, vybavujeme byt a hypo od uuuuuuuuuuuuzasnej banky, ktora nabalamuti a potom s ludmi vy... 😉 ,
    Cardinal uz bol obsadeny, vsak?

• Sponzor fóra
  • evi, musim zostat tam, bo v piatok potrebuje predavajuci aby mal prachy 😞

• Idem na obed ozvem sa neskôr - prepáčte 😉

• dobru chut
     😛

• Uff, som späť. Ak ešte môžem tak ten Cardinal padol, pretože by sme sa tam nepomestili 😢
    Musím povedať, že robiť svadbu a vybavovať hypoúver, je silná káva. A ako som sa dočítala tak banky robia problémy?

• Ja som ta csikike zle pochopila. A mozem sa spytat kolko ste ziadiali?

Ahoj Alen!

• no, momentalne mi nie je zrovna do smiechu, ale aspon schudnem ( 😃 )

• Ahoj Kaprík 🙂

• Csikike, neboj vsetko bude dobre.
    Alej, si sikulka!

• Csikike, neboj vsetko bude dobre.
    Alen, si sikulka!

• kaprik, dakujem, aj ja verim, ze z kazdej kase vedie aspon 1 unikova cesta 😉 , ale na svadbu sa velmi tesim

• Poďme radšej o svadbe - snažím sa zahnať negatívnu energiu 😃

• alen, a kde si si vybrala saticky?

• Sponzor fóra
  • No na svadbu sa tesim aj ja! Poradte aku prichut by mala mat torta! Vcera sa ma na to zab_ka spytala a ja som jej nevedela odpovedat. Mam predstavu len o tom ako ma vyzerat.

• kaprik, v tesedikove robia uzasnu puncovu ale aj ovocnu, ale to zavisi od toho ty aku mas rada

• Mám ich z pohotovostného. Nechcela som ich tak rýchlo. No hneď ako som si ich dala na seba som vedela že ony su TIE môje 🙂 Boli aj prvé ktoré som mala na sebe. A ako to je s tebou? A čo prstienky? U nás to totiž ešte nie je jasné...

• ja teraz vaham nad satami, v piatok mam dovcu takze pojdem asi skusit...my obrucky uz nosime vyse 2 roky (od zasnub) takze ich dame len vycistit a fotit sa pojdeme pred takze ich budeme mat stale, len pred kostolom ich dame dole.
    Kam sa pojdete fotit? Kolko vas bude?

• Bude nás 60os. A fotiť? To ešte neviem, mám totiž kameramana a fotografa v jednej osobe, a on zvykne chodievať niekam do prírody, asi to nechám na umelca 🙂 A ako to je s tebou? Kde budete mať vy?

• aj nas bude asi tak, kameru dame do ruky znamemu a fotit sa pojdeme do serede (atelier) a odtial do NR na hrad...
    nedas foto?

• WOW, to máte super premyslené 😉 Myslíš foto do môjho profilu? AK prídme na to ako sa to robí tak určite 😃

• ano, ak chces tak ti poslem IP s jednoduchym navodom

• Ďakujem, už sa na tom pracuje 😉 Môžem otázočku? Čo Vás utvrdilo natoľko že ste sa rozhodli, že sa zoberiete

• no tak cafte, prave som dorazila zo skoly a ako som spominala, mam na chuj den 😠

csikike viem o com rozpravas, prave som bola s drahym na obede a povedal, ze notar si bude pytat vyse 9000 a ze to este bude len dedicke a ze o darovani zatial nebola rec 😠

som taaak vytocena, ze az a o excitacii mojho draheho ani nehovorim, chuda

• a to ani nehovorim, ze som maly vyse hodiny pokec s veducim a aj mp3 zdochol a nemam ani poznamky nahrate 😞 , prosto na chuj den

• no a samozrejme vitam novu nevestu 🙂

• zab_ka, pripadam si ako optimisticka krava, ze nam vsetko vychadzalo podla planu a bolo by to vsetko prilis krasne nato, aby to bolo realne. 😬
    alen, my sme to vedeli od zaciatku, ze sa zoberieme, spoznali sme sa pred 4 rokmi a zalubili sme sa na 1 pohlad a odvtedy je to stale tak, byvame spolu 2 roky a obaja sme si isty ze chcem s tym druhym zostarnut a by spolu nech sa deje co chce.

• alen, vidim, ze si sikula 😉

• chapes ale taketo "detaily" sa objavuju az tesne pred! keby som na to bola pripravena ...napriklad etraz drahy seriozne hlada, podla coho si notar chce vypytat tolke prachy, nasiel tabulky a podla nich to urcite nie je 😠
    a aj v tvojom pripade, dozvies sa taku vec nahodou ... este ze mame tych muzov!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov