Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
aha, takze ich tak skoro hotove mat nebudes :-( , som bola zvedava, ako v nich budes vyzerat, budem musiet teda pockat ;-)
Odpovedať
csikike ta torticka je zlata, to je ta, co si spominala?
Odpovedať
ano, tuto sme brali na krstenie, a zachvilu pridam predlohu, podla ktorej ju robili.
Odpovedať
O tom Tesedikove som pocula aj ja, ze ti tam urobia torty od vymeslu sveta. Sstaci im obrazok a vycaruju krasnu torticku.
Odpovedať
kaprik a mas uz favorita torticku?
Odpovedať
uz som dala aj orginal fotku podla ktorej to robili
Odpovedať
jeeej to vyzera super, takze s amozem spolahnut, ze spravia, to co chcem inak teraz ma napadlo, ocino bude mat narodky a idu 20 maja robit oslavu, zeby som mu dala urobit nieco zaujimave? csikike kolko stala tato?
Odpovedať
No favorita som nenasla, ale predstavu mam. Mala by to byt trojposchodova torta, na vrchu s postavičkami a na bokoch zdobene s kvetinkami bordovej farby.
Odpovedať
zab_ka, ak sa dobre pamatam tak okolo 500-550.- a bola puncova
Odpovedať
dobre, dakujem kaprik a aku prichut, ci to ti je jedno?
Odpovedať
NO prichut neviem. Ja mam v podstate rada vsetko, a to sa spytam asi polovičku či ma konkretne zelanie. Mozno ne teplý letný vecer by sa hodila citronova.
Odpovedať
moj vyrukoval s ananasovou :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ani to nie je zla. Uvidim. Na dnes uz koncim. Podarilo sa mi napisat par stran k DP, snad tu zajtra budem opat.
Odpovedať
tak krasny vecer zelam ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, ako sa mate?
Odpovedať
ahoj, pracovite a co ty? ja som v noci velmi zle spala, som sa stale budila ]-(
Odpovedať
ja som tak bola minulu noc, teraz sa trapim v praci, bo som nachladla niekde a teraz chodim stale na zachod :-(
Odpovedať
Ahojte. Neuverite ale aj ja mam taky problem. Kazdu chvilu beham na zachod a citim ze som prechladnuta.
Odpovedať
kaprik, to nam je veselo, mne pomaha urologicky caj, ale teraz ho tu nemam, takze sa len trapim v krcoch....este k tomu mam aj hnacku
Odpovedať
ja prave pijem urologicky ;-) , preventivne odkedy som mala zapal a vcelku mi chuti, mnaaam
Odpovedať
Tak s tou hnackou ti nezavidim. Urologicky caj mam aj ja, len akurat som vravela polovicke, ze ked ma to neprejde budem nutena ist k lekarovi.
Odpovedať
zab_ka, nevies kde je pri garde najblizsia lekaren?
Odpovedať
kaprik, chod skor ako bude neskoro (zazila som nedavno zapal vsetkeho) a rozsiri s ati to
Odpovedať
viem hned ako stoji elektricka pri figare v tych obchodoch pri prechode ;-)
Odpovedať
uz viem, budem tam musiet skocit, lebo ma tu vystrie :-|
Odpovedať
mne prave volal veduci, ze ma fakticke poznamky k mojej teorii a ci sa mozme stretnut :-( , som z toho na mraky, ak to budem musiet prepisovat
Odpovedať
zabka, urcite ti povie, ze tu si zabudla dlzen, tam vynechat medzeru a tak, neboj, budu to len drobne upravy
Odpovedať
Ani nehovor, ja mam zatial 10 stran z teorie a mam pocit, ze 40 ani nenapisem. Budem tam musiet natrieskat kopec obrazkov. Tej druhej casti sa nebojim, tam sa to da rozpisat. Ale budem ti drzat palce, aby si to nemusela prerabat. Csikike a vam som ani nezagratulovala k bytu.
Odpovedať
ja sa bojim, keby to boli blbosti a detaily tak mu to nevadi :-| , asi moj styl sa mu nepozdava ...
Odpovedať
... hmm este mi aj pocitac teraz mrzne, caka ma super den :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?