Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • aha, takze ich tak skoro hotove mat nebudes 😞 , som bola zvedava, ako v nich budes vyzerat, budem musiet teda pockat 😉

• csikike ta torticka je zlata, to je ta, co si spominala?

• ano, tuto sme brali na krstenie, a zachvilu pridam predlohu, podla ktorej ju robili.

• Sponzor fóra
  • O tom Tesedikove som pocula aj ja, ze ti tam urobia torty od vymeslu sveta. Sstaci im obrazok a vycaruju krasnu torticku.

• kaprik a mas uz favorita torticku?

• uz som dala aj orginal fotku podla ktorej to robili

• jeeej to vyzera super, takze s amozem spolahnut, ze spravia, to co chcem

inak teraz ma napadlo, ocino bude mat narodky a idu 20 maja robit oslavu, zeby som mu dala urobit nieco zaujimave?

csikike kolko stala tato?

• No favorita som nenasla, ale predstavu mam. Mala by to byt trojposchodova torta, na vrchu s postavičkami a na bokoch zdobene s kvetinkami bordovej farby.

• zab_ka, ak sa dobre pamatam tak okolo 500-550.- a bola puncova

• dobre, dakujem
    kaprik a aku prichut, ci to ti je jedno?

• NO prichut neviem. Ja mam v podstate rada vsetko, a to sa spytam asi polovičku či ma konkretne zelanie. Mozno ne teplý letný vecer by sa hodila citronova.

• moj vyrukoval s ananasovou 🙂

• Ani to nie je zla. Uvidim. Na dnes uz koncim. Podarilo sa mi napisat par stran k DP, snad tu zajtra budem opat.

• tak krasny vecer zelam 😉

• Ahojte kocky, ako sa mate?

• Sponzor fóra
  • ahoj, pracovite a co ty? ja som v noci velmi zle spala, som sa stale budila 😠

• ja som tak bola minulu noc, teraz sa trapim v praci, bo som nachladla niekde a teraz chodim stale na zachod 😞

• Ahojte. Neuverite ale aj ja mam taky problem. Kazdu chvilu beham na zachod a citim ze som prechladnuta.

• kaprik, to nam je veselo, mne pomaha urologicky caj, ale teraz ho tu nemam, takze sa len trapim v krcoch....este k tomu mam aj hnacku

• ja prave pijem urologicky 😉 , preventivne odkedy som mala zapal a vcelku mi chuti, mnaaam

• Tak s tou hnackou ti nezavidim. Urologicky caj mam aj ja, len akurat som vravela polovicke, ze ked ma to neprejde budem nutena ist k lekarovi.

• zab_ka, nevies kde je pri garde najblizsia lekaren?

• kaprik, chod skor ako bude neskoro (zazila som nedavno zapal vsetkeho) a rozsiri s ati to

• viem hned ako stoji elektricka pri figare v tych obchodoch pri prechode 😉

• uz viem, budem tam musiet skocit, lebo ma tu vystrie 😐

• mne prave volal veduci, ze ma fakticke poznamky k mojej teorii a ci sa mozme stretnut 😞 , som z toho na mraky, ak to budem musiet prepisovat

• zabka, urcite ti povie, ze tu si zabudla dlzen, tam vynechat medzeru a tak, neboj, budu to len drobne upravy

• Ani nehovor, ja mam zatial 10 stran z teorie a mam pocit, ze 40 ani nenapisem. Budem tam musiet natrieskat kopec obrazkov. Tej druhej casti sa nebojim, tam sa to da rozpisat.
    Ale budem ti drzat palce, aby si to nemusela prerabat.

Csikike a vam som ani nezagratulovala k bytu.

• ja sa bojim, keby to boli blbosti a detaily tak mu to nevadi 😐 , asi moj styl sa mu nepozdava ...

• ... hmm este mi aj pocitac teraz mrzne, caka ma super den 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,