Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • emkaa krasne satocky, maozaj skus mrknut aj v galante maju dobry vyber, aspon mne sa pacilo viac ako v tesedikove

• zatial len vyhliadnuty, ak ma niekto nepredbehne... 😃 , ale nie, teta ma v zahrade par konarov a skusim pozriet este pri vahu, snad nieco najdem 😉 . V meste viem kde je, ale je to dost frekventovana ulica... 😮

• prezrad pojdem v noci na lup 😃

• Sponzor fóra
  • radsej do IP

• ak ti nieco zostane po mojej svadbe 😃

• teeeda, vsak to ma mesiac na dorastenie 😃 , inak ten vah napadol aj mna a mrknem aj tu v blave ak bude cas, zatial s atym velmi netrapim

• dorast to snad dorastie, snad nebudem musiet trhat atak rychlo, ze to pojde aj s korienkami 😃 , mam v piatok dovcu, sa tesim

• sa mas a to uz preco, ci len tak?

• koli tej hypo, bo mame ist na 10tu a predtym este k notarke pre zmluvu a potom este na kataster a urcite si vymyslia este okolo toho nieco, takze sa do roboty nedostanem...snad skocim aj kadernicke nech mi nieco skusi, ale tu omietku fakt neviem kde 😮

• aha takze ani dovolenka to nebude, no ale hlavne nech sa to povybavuje

• asi nie, ale aj tak sa tesim, si si vsimla, ze zase iba mi kecame... 😬 😃

• hej vsimla, kaprik sa tu dnes ani velmi nezastavil, ale ja som velmi rada, ak sa mozem vykecat aspon tu 😃 , ale zvysuje sa draheho podrazdenost (uz je to zle, esteze je cely den prec)
    ved ja som tu zavreta cele dni a zivu dusu nevidim, iba ak som v robote

• to som na tom podobne ako ty, az nato, ze v robote nestretam nikoho, oziva to az ked pridem domov, to zase nemam na nic cas, caka ma este varenie, zehlenie a tak

• 😃 teda aspon tu sa vyventilujeme

• vidim, ze ma pomaly dobiehas s prispevkami...aspon drahy nebude pindovat, ze kecam rapidnym tempom 😃

• Sponzor fóra
  • dnes mam extra rychle tempo od rana, prepisujem totiz nahravku z dnesneho pokecu zo sefom a celkovo som si vsimla, ze des osm akosi zrychlena 😃 , len nech mi to ostane do vecera a mozem mat aj dip mnapisanu celu 😃
    co sa tyka prispevkov, tak na teba urcite nemam a co potom taka made, to by som musela prispievat do kazdej jednej debaty kazdu chvilu 😎

• uz sa neviem dockat kedy plachnem domov, dnes idem pozriet saticky pre male krsniatko (mali by ich mat v SA) na pohotovostnom, tak som zvedava...svagrina uz vravela, ze ak nebudu biele saticky, tak jej ich da usit... 😬

• som myslela, ze v galante si ich mala mat, a domov ides uz o chvilku a ja tu budem sama a ticho 😞

• neboj, neskor sa mozno prida aj kaprik a evka, mozno aj emkaa a ak sa mi nebude chceit zehlit tak aj ja 😬

• radsej zehli, nech mate nepokrcene vecicky, ja by som mala ist ponozky oprat ale asi az vecer

• dobre teda, tak sa maj krasne, zajtra zase zavislacime 😉

• papa zajtra som tu od siestej a budem cakat 😉

• Caute! Tak a kupila som si tu bordovu latky. Zas mame o jednu vec menej, co nam chyba. Takto sa mi to uz zacina pacit.

• ahoj a videla si v tom albume pat a zuz tie satocky?

• Nie, ake satocky?

• Uz hej, su podobné mojim, ale mne to meprekáza. Aj tak, sme tam s krajcirokou navrhli taku mensiu zmenu.

• Podobaju sa im, ale nie su to presne tie.

• a kedy si ich das sit?

• Ja som dohodnuta s krajcirkou, ze mesiac pred svadbou si tam zoberiem latku.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.