Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
csikike asi heeej :-D , stale ma problemy so skodovkou, ma uz svoj vek
Odpovedať
tak ju pozna... :-) , ale teba vraj nie
Odpovedať
mna v sali pozna minimum ludi 8-)
Odpovedať
tak to sme natom podobne ;-) ale ani mi to nechyba.
Odpovedať
ani mne prave naopak mi to velmi vyhovuje :-)
Odpovedať
csikike a tvoj brat robí v tej predajni?
Odpovedať
csikike a kolko idete objednavat tych tort a zakuskov? a aj hlavnu svadobnu vam budu robit?
Odpovedať
hlavnu nam budu robit tiez tam, nam to vychadza na 800 zakuskov (teraz neviem ci su v tom aj spolocne, ak nie tak este + 200) a toriet neviem kolko. Teraz mi volal drahy, ze v piatok ideme na podpis do banky, predtym k notarke a potom uz len lietacka medzi katastrom a bankou :-N
Odpovedať
supis csikike, tak aj tvoj vybavuje :-D , aj moj akurat pisal, ze notarovi volal a zajtra nam povedia cenu, co to bude stat
Odpovedať
teda, aki sikovni vedia byt ti nasi chlapi ;-) (ked chcu) 8-)
Odpovedať
emkaa, ak hladas toto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... takto to vyzera nazivo: http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
heej, ked sa snazia :-D ozaj a zabudla som, dnes som stretla uzasne pohare v obchode so sklom a porcelanom, krasne jednoduche a jediny design, su dve ryhy po obvode, stoja 1200 (6 kusov, ja som sa zlakla, ze jeden 8-) ), pojdem ich drahemu ukazat a mozno ich kupime, ale uz mam aj vyhliadnute v tescu za 70 sk jeden, maju len taku insiu stopku ako klasicke tuctove
Odpovedať
Článok sa načítava...
csikike - už som to videla v tom albume, ale tam sa mi tie šaty vôbec nepáčia... tak som teraz z toho trochu hotová ;-)
Odpovedať
ja sa poharmi ani nezaoberam, kazdy ocakava, ze ich budeme mat, tak sa asi sklamu :-N zda sa mi to zbytocne... 8-) , ale mozno nakoniec ich budeme mat, len neviem ci ich stihnem :-D
Odpovedať
csikike - ale ešte som zabudla dodať, že podľa mňa to nie sú presne tie, lebo som pozerala detaily na čipke, aj kvetina je menšia, len ušité na mieru...
Odpovedať
neboj emka, kazdy ma inu kostricku a na kazdom vyzeraju inak ;-)
Odpovedať
emkaa, na kazdom vyzeraju saty inac, najlepsie by bolo vyskusat ich, ale to je v tomto pripade nerealne... :-(
Odpovedať
nechce sa mi čítať celé fórum dozadu, tak mi napíšte len v skratke, akú budete mať svadbu ...... koľko ľudí, kde a o koľkej sobáš, koľko chodov, kde hostinu a tak... ďakujem
Odpovedať
ved áno, preto som si ich chcela dať ušiť.. ale teraz neviem, či je to dobrý nápad.. možno si nejaké predsa len pôjdem vyskúšať do nejakého salónu.. ten v Šali na Pohotovostnom je dobrý?
Odpovedať
no ja som s nim spokojna, samozrejme na dane ceny, ak hladas nieco extra tak asi nie, ale ved chod a uvidis, je tam zlata tetusa ;-)
Odpovedať
aj kamoška mala odtiaľ šaty a bola krásna ...
Odpovedať
no a k tej svadbe, my mame 20 ludi a mame to v kostole a lukasovi, ladena bude do kremovo/bordova, budem mat tri druzicky a taaak ... 8-)
Odpovedať
emkaa, najlepsie je vyskusat si co ti pasuje a potom si to popripade nechaj usit, siju v Tesedikove za asi 6000.- ale vraj je toho vela, takze neviem ci to stihnu do septembra
Odpovedať
teraz som pridala do albumu jednu fotku - je to kamarátka, čo mala šaty z pohotovostného
Odpovedať
nas bude do 60 (pri poslednom scitani 57) a hostina bude v kulturaku, farba vyzdoby borodovo-marhulova
Odpovedať
moje predbežné plány sú asi 50 ľudí, hostina netuším kde, výzdoba krémovo(alebo bielo)/zelená ... zelená mi pripadá najlepšia od dnes, možno to už o týždeň zmením :-)
Odpovedať
takze bordovo marhulova? odklepnute :-D
Odpovedať
no vela miesta na hostinu v SA nie je ;-) , a zelena teraz leti ;-) , hlavne si chod rezervovat miestnost a vcas na matriku, bo 9.9. je dost obsadeny datum a nezabudni hudbu
Odpovedať
zab_ka, to uz davno odklepnute, bo sviecky su take... :-D a k tomu vsetkemu tony brectanu :-D
Odpovedať
uz mas aj brectan? ja rozmyslam odkial ho splasim :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?