Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • baby, nebojte, ja som presla tym, ze som mala 1 DP napisanu a zvizanu a potom mi povedali, ze ta tema sa im nepozdava (to bolo z PG) a musela som pisat nanovo

• no by ma rachlo, ze sa im nieco nepozdava a hlavne na pedagogickom 😠

• ani mne nechybalo vela, som bola uplne nas..a, uz som chcela s celym radsej prastit, ale nakoniec som to zbuchala za 3 dni 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte.Tak ako vidim,mate rovnake zdravotne problemiky..Ja som na tom zas tak,ze stale by som iba spala,sa musim do vsetkeho nutit.

• evi, to je lepsia diagnostika ako u nas, a ak ti je este aj trocha zle od zaludka, mozno budete onedlho 3

• Od zaludka ani nie..aj ked minule som citila take nejake malinke napnutie v podbrusku,ale tym to asi nebude.Ani nie ze by sa mi chcelo spat,ale citim sa tak unavene a vobec neviem z coho..(oneskorena jarna unava? 🙂 )

• moze byt predletna unava 😃 alebo tiez sa to da nazvat alergia na pracu 😉 , to mavam aj ja 😬

• No hej,ale to by som mala teraz alergiu aj na zabavu,lebo ani to ma nelaka 😃

• tak si len znechutena stereotypom... 😮
    ozaj boli ste uz u farara?

• Neboli,ale uz sme sa aspon dovolali a dohodli sa.. 🙂
    Takze: Stereotyp,alergia na vsetko alebo "3"......brala by som najradsej tu poslednu moznost. 🙂

• Alebo by som sa mala pridat k vam a tiez si spravit urologicky,nech nevycnievam z radu..

• to "3" sa da zistit najlahsie, spravis si test 😉

• To radsej pockam do dalsej M..

• teda, by som ti priala, aby ti na najblizsi den matiek gratuloval tvoj manzel s prckom 😉 . Kedy to budes vediet?

• Okolo 17-ho. Len sa bojim,ze to bude fakt len nejaka oneskorena jarna..
    Ty robis niekde v blizkosti gardy?

• Sponzor fóra
  • ano, v budove byvaleho danoveho uradu...budem drzat palce nech 18. zahlasis, ze mas 2 ciarky 😉

• ved uvidime..
    Idem sa teraz trosku venovat uz aj praci 🙂 budes tu aj vecer?
    Vidim ze uz aj zabka a kaprik sa odmlcali..

• asi budem, bo drahy robi dlho 😉 , dobru robotu

• Tak este poklebetime,zatial pa.

• Ja som tu, ale nperispievam - som len pozorovatel.

• baby, pomoooooc, prave mi volal drahy, ze pre istotu siel do banky koli tomu co budeme na piatok potrebovat a ta zenska mi povedala, ze posudok z trnavy (kam sa posielal znalecky) sa prehodnotil a ze dostaneme okolo 850 000.- som taka nastrata, keby tam nebol siel dnes, tak sa to dozvieme az pri podpisovani, svine hnusne

• Hrozne. Tak sup sup rychlo do Trnavy.

• a naco? Takze baby, neviem ako je to s ostatnymi bankami, ale do SLSP nikdy viac 😞 , nanestastie predavajuci potrebuje co najskor tie prachy, takze uz cuvnut nemozeme

• Ahojte nevesty zo Šale. Možem sa pridať? Som nováčik ale liečim sa 😉

• ahoj alen, jasne vitaj 😉

• sa tu hromadia na 9. septembra...pochval sa co vsetko uz mas vybavene

• Pozerám, že ste tu super kôpka. A tiež že tu slovo SVADBA nie je na obtiaž. Čo je super....

• a kde je slovo svadba na obtiaz?

• 😃 Toto je super otázka. Odpoveď : Kostol, reštaurácia, kameraman, fotograf, DJ, šaty. Niekedy som rýchlejšia než rýchla. Ale ty máš svadbu už onedlho, všetko je tak ako má byť?

• ani sama nevivem, momentalne stracam prehlad o svadobnych veciach.
    Ak sa smiem spytat kde to budete mat? Fakt si rychla 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov