Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ahoj, vcelku fajn a co ty? inak co keby si nam o sebe prezradila nieco viac? 😉

• Ahojte. 🙂

• ahojte, aka bola tanecna?

• Sponzor fóra
  • ahojte bambulky, tanecna 😒 , hmmm zaujimava

• Ozaj,zabka a co sa teraz ucite?

• ten prvy tanec neviem co bol a potom znovu cacu a rumbu, asi budeme na svadbe tancovat cacu, tu opakujeme stale dokola a idse nam asi najviac 😃

• ..ved si nacvicte klasicky valcik,polku.. 🙂

• Inak si myslim,ze z hosti,kto s tebou pojde tancovat,aj tak bude kazdy tancovat inak a niekedy je to fakt horor sa niekomu v tanci prisposobit..(hlavne,ked ten druhy vobec nevie..)

• hej ale vcera sme sa tiez smiali, ze budeme hosti ucit cacu 😃

• Takže ešte raz ahojte 🙂 zab_ka a čo také by si chcela vedieť? A ja mám tiež otázku, na tanečnú chodíš kvôli svadbe? To nie je zlý nápad, ako to funguje?

• Tak to by ste im mali dat spolu s pozvankou aj karticku,ze co sa bude tancovat 🙂

• 😃 to nie je zly napad, prednesiem polovicke 😉 sukromna tanecna

• 🙂

• alen ano kvolôi svadbe, ja som drevo a nech sa nemusim hanbit tancovat so svokrom a taaaak

no napriklad nam povedz co robis

• Pracujem tu v SA ako sekretárka a ako je to s Vami kočky?

• Sponzor fóra
  • ja studujem v blave, csikike pracuje v ba, kaprik v galante a evicka doma 😉

• WOW si informovaná 😉 Super, že si toto tu dala dokopy 😃

• 🙂 Zabka,ty si to pekne zhodnotila.. (ja doma,ale pracujem pre fa v BA)

• Alen a ak to nie je tajomstvo,v akej oblasti..? (nazov firmy nemusis..) 🙂

• Synecta holding, a.s. 😉

• Nic mi to nehovori..,az tak velmi sa tu este nevyznam. 🙂
    A co tvoj volny cas?

• ahojte všetky

• Bohužiaľ patrím medzi generáciu znudených... 😒 Ale niečo ako kávičky s kamarátkami a dobrú knihu nevynechám žiadny víkend. A ako ty?

• ahoj emkaa
    csikike, kde si sa stratila?

• Kolko mas rokov? (netaktna otazka..)

• Este kym som byvala v H. tak to bolo s mojim spolocenskym zivotom o nieco lepsie,to som tiez bola kazdu chvilku niekde s kamaratkami na pokec.Tu v SA je to zatial tak,ze viac-menej visim na krku drahemu 🙂 ,ale uz sa to pomalicky zlepsuje.
    Inak tiez neodmietnem dobru knihu,aj ked uz davno som taku nemala.A kedze drahy sa radi medzi sportovcov,tak sa snazim nezaostavat za nim..

• 22r 😉 Možno veľa možno málo, no niekedy si pripadám ako by som už mala odžitý celý život... A ty?

• 28r.

• Športovanie je super, no treba si na to navyknúť ( čo u mňa asi nehrozí ) 😃 Ja čítam teraz Da Vinciho kód, začalo to super, no nemám čas si v kľude sadnúť zapáliť sviečku a nechať sa unášať príbehom 🙂

• evi t sa taka "starucka" 🤔 😃 cas na deturence 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov