Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
:-D csikike, ano emik tu ... no ja som si klikla a len tych receptov na langose! mnaaam asi budem robit zajtra langose na dva dni a bude nas boliet brusko
Odpovedať
ja sa cudujem, ale vobec nie som hladna.. pritom zvycajne vkuse jem :-)
Odpovedať
ten svadobny salon na pohotovostnom je pobocka toho v Tesedikove?
Odpovedať
jeej kaprik 8-) , to je ono, si to ty a taka nenapadna 8-)
Odpovedať
Tak ja sa k vam pridavam..som prave bola na obede v Lipe aj s manzelom,lebo sme sa dohodli,ze dnes nebudem varit.Inak varim a aj peciem velmi rada,hlavne,ked vidim,ze drahenu chuti.Mame radi rovnake jedla,tak aspon nemam problem co navarit,v podstate varim podla seba,ale musi tam byt maso..kvoli drahemu.Uz som si na to zvykla.. :-)
Odpovedať
no u nas je to problem, milacik nezje vacsinu zelenych veci, lebo vraj neje travu :-S , a tak nelubi spenat, mladu cibulku, salaty ... ale inak nie je az taky vyberavy a spapa, co mu spravim, co sa divim, chuti mu moj ryzovy nakyp a to jeho mamina robi ovela lepsi
Odpovedať
No ja som pred pol hod bola na obede. Dala som si koprovu omacku. Aj ja varim v podstate rada, ale najradsej budem ked budem moct vymyslat vo vlastnom.
Odpovedať
Moj velmi nemusi sladke,ale raz za cas neodmietne,tak som zacala robit kolaciky a zakusky,kde nie je vela kremu alebo take,aby neboli velmi sladke.Zelene..to on moze,ale je uplne proti koprovej omacke (ja ju lubim,tak si ju radsej vychutnam doma u mamky :-) ).A vsimla som si,ze ma rad zeleninove salaty,ale to hlavne teraz,ked je uz teplucko.. :-)
Odpovedať
emkaa ano v podstate ano, je to pobocka ale asi samostatna a teda na www stranke to neuvadzaju (ani sa nevola gabriela mercedes), ale som sa pytala, lebo ja mam saty zaplatene v sali a vybrala som si nakoniec v galante, ci sa to da vymenit a da sa ;-)
Odpovedať
zabka, dakujem.. lebo pozeram stranku toho v Tesedikove .. ale vacsina siat je tam bez rukavov, ja by som take nechcela ... :-(
Odpovedať
Ale asi tie saty tam na stanke maju stare. Mne sa zda, ze maju toho viac.
Odpovedať
Kaprik,tak sa mas na co tesit,lebo ja som predtym zvykla varit,ale teraz ako uz byvame spolu,tak si to fakt uzivam.. A jedna taka prihoda,co sa stala tento tyzden.. :-) Od tety som dostala rebarboru,ja velmi lubim rebarborovy kolac,ale drahemu to asi nebolol zname..Mala som ju polozenu na linke a on mi prave doniesol z obchodu veci na kolac a pyta sa,co chcem z nej robit.Ja mu na to,ze to je do toho kolaca..No zatvaril sa dost cudne a vraj to bude burina v kolaci? :-) Tak som mu na to povedala,ze ved aj jahody a pod. su v podstate burina..Niekedy je to s nimi fakt vesele.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kaprik, toto su najnovsie modely (videla si ju? maju prerobenu stranku, som to vcera objavila), zrejme to fotili aj kvoli vystave na ktorej boli emkaa, maju ovela viac modelov a pokial chces s rukavmi odporucam galantu, tam som videla dva velmi pekne, ale drahemu sa taky styl nepaci a urcite maju aj v inych, len tam som nepozerala
Odpovedať
Tak to som sa teda sekla poriadne, lebo som si myslela ze to je ta stara.
Odpovedať
A aka to je stranka, nenasla som.
Odpovedať
moj tiez zje vsetko mozne, skor ja som ta vyberava, ale mam stastie, chuti mu ako varim (aspon zatial sa tak tvari) evi, aky je ten rebarborovy? Vies mi poslat receptik...maju rebarboru v akuflande, tak by som to riskla
Odpovedať
kaprik poslem ti cez ip
Odpovedať
uz tam teda asi budem musiet ist, vsak ja som ako spomalena ...
Odpovedať
no vzhladom na tvoj termin (ziadany) asi aj hej, lebo uz chodia aj babenky z velkych miest a hlavne sa pofot, nech sa pozrieme aj my, sme zvedave vsaaaaak :-D
Odpovedať
nie si spomalena, ale uz maju rezervacie aj na neskorsie terminy... =-)
Odpovedať
csikike: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... je super kyslasty a kedze nam rebarbora rastei ako burina ... inak dnes som v lidli videla, ze za kilo chu 40 sk ]-(
Odpovedať
csikike,ak chces aj s tvarohom,tak je recept skoro v kazdej kucharke..a ak chces bez,tak je to jednoduche :-) spravis si cesto,moze byt kysnute alebo aj normalne hrncekove,piskotove..podla chuti.Rebarboru ocistis,pokrajas a je dobre trosku ju povarit v cukrovej vode,vtedy je lepsia.Cesto das na plech (vymasteny),rebarboru na to a este spravis posypku,ak lubite (mast,muka,cukor) a das piect.
Odpovedať
zabka aj mne posli link na tu stranku so satami..dakujem.
Odpovedať
Ja som si tie svoje tam nenasla. Ale nevdi.
Odpovedať
zabka,to naozaj chcu za rebarboru 40,-? Tak to ju zacnem aj ja predavat.. :-)
Odpovedať
pofotim sa :-) som taka, ze ked nenajden na tretikrat to, co chcem, tak ma to prestane bavit ... preto sa toho tak bojim.. tento tyzden pojdem uz konecne :-) ale aj keby mi to nevyslo na ten termin, vobec mi to nevadi... neboli sme este na matrike.. asi budem mat aj tak vsetko na poslednu chvilu ..
Odpovedať
jeeeeej, zabka, to je super. U nas este nikto nejedol reberboru okrem mna, tak ich chcem spriatelit :-D dakujem
Odpovedať
dakujem zabka.. :-)
Odpovedať
emkaa a hlavne nechod v pondelok a stvrtok, piatok, to teraz v obdobi svadieb vela mat nebudu (som bola v galante v piatok a som bola prekvapena, ako malo ich mali a ani som nemohla ukazat, tie ktore som uz skusala, lebo boli prec) ;-) a budu tam zaverecne skusky neviest
Odpovedať
Emkaa na matriku mozete najskor az 3 mesiace pred, takze mate este zhuba 3 tyzdne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?