Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • mne sa rustina vobec nepaci, preto som sa ju nechcela ucit, ale viem, ze je vyhodne vediet viac jazykov...napr. polstina je strasne srandovna, tu by som sa lahsie naucila

• No mna to minulo tiez.

• vidim, ze dnes ste naozaj vsetky mimo, ja som sa vratila zo skoly a vy neklebetite 😐 , tak dnes sa bude pracovat!

• Sponzor fóra
  • 🙂 ale citame..

• citam aj ja, ale moc sa mi nechce vypisovat

• ja som sklamana, som sa dozvedela, ze vsetci uz maju zviazane dip a ja este ani posledne kapitoly nemam 😞 , budem musiet makat

• zabka, ale ved vies, ze pod tlakom sa robi najlepsie 😉

• no ano, ale je mi do placu, ze som taka neschopna, ja to odovzdam najskor o tyzden 😴

• nie si neschopna, len to budes mat prepracovanejsie 😉

• Zabka nic si z toho nerob.

• baby mne sa uz vcera ked sme odchadzali z tanecnej chcelo plakat a momentalne znova, uz mam nervy asi moc napate

• V prvom rade na to nesmies mysliet (viem o com hovorim). Daj si pauzu, chod von napr. nakupovat, zabudni na vsetko a s cistou hlavou sa ti bude robit lepsie.

• kaprik prave preto som sa dnes zbytocne presla do skoly, aby som prisla na ine myslienky, nepomohlo ... no co uz ...
    tak co vy pracujuce? uz je vam lepsie, ste prebrate?

• zdravím 🙂

• ahojte, mne prave skoncila angl. tak som zase tu. Zabka, ked ta prepadne smutok, tak si spomen, ze kolko toho uz viete tancovat, alebo si spomen na nas, co sme s tym este ani nezacali, hned ti bude veselsie

• Sponzor fóra
  • no neviem, ci je prave to utecha a le konecne sme vcera tancovali valcik a drah yto zhodnotil citujem"tak to na potom nepojde nikdy", ked som mu povedala, ze tak rychlo neviem ist ... tanecna nie je utecha, ale na zaver sme tancovali letkiss a to bola sranda, to si dame na svadbe

ahoj emkaa, album sa ti zaplna

• no vidis, mne to letkiss, takto nic nehovori

• taka divocina, skor na odreaogavnie a mozno som to zle napisala

a co anglictińa? co nove vies?

• ale ani nevrav, som zistila, ze som blba z toho, dnes same nove slovicka... 😞

• neznasam sa ucit slovicka, to je hnus, moj najvacsi problem

• slovicka sa este daju, len ta gramatika a casy, bleeee. Nebavi ma to ked to nepouzivam. Chvilu to viem, ale rychlo to zabudnem 😒

• Ja sa asi tazko ucim jazyk celkovo. Ono by to asi potrebovalo komunikovat.

• kaprik, to je podla mna najdolezitejsie, ja nam len 2x1 hodinu do tyzdna a podla mna je to dost malo nato, aby som sa naucila...
    chapem sice ovela viac ako predtym (na VS zabka vie aku sme mali ang.) ale aj tak to nie je dost.

• hmm tak ta anglictina bola na houby, ale ak by neboli take lektorky, bolo b to fajn, lebo clovek sa nauci chemicke veci, ale ten ich pristup, bleeee

• zabka, tak ako si pokrocila s DP?

• Ja som si dnes v praci stihla napisat 2 strany. Pre mna aj to je nieco.

• dobre padol nam net a ja vyhodnocujem, snad do vecera budem hotova a zajtra zbucham zavery, ale silne pochybujem o sebe 😒

• zabka, nepochybuj, uvidis, ze nas zajtra uvitas tym, ze uz mas vsetko aj vytlacene a hotove na poslednu kontrolu a viazanie.
    kaprik, aj 2 plodne strany su viac ako nic 😉 , si na dobrej ceste

• Uz len pridat na tento semester 32 a mozno by to aj bolo. Sice doma mam takych 10, takze uz sa zlepsujem. Zajtra tu tiez nebudu sefovci, tak snad stihnem tiez par stran. Sice rano tu hned nebudem, lebo mame s polickou rande u zubara.

• kaprik, takze mas 12 z 32, to je super 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov