Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Emkaa,pekne saty.. 🙂

• kaprik, nie, bola si s nejakou babou

• Ja si inak ziadne mamicky napamatam. takze asi aj keby som ta poznala by som ta nevidela.

• Sponzor fóra
  • idem skusat aj v piatok, nemala tam vcera tie saty, ktore som chcela.. takze mozno vyhraju tie.. nechcem vela skusat, lebo potom sa nebudem vediet rozhodnut

• evatu, dakujem

• emkaa, kludne skusaj ved si to nechas este ulezat v hlave a ak zaplatis zalohu tak ti plati aj v GA a aj v Tesedikove, takze kludne si vyberaj, hlavne aby si nasla tie prave. 😉 Inac boli pekne tie co si skusala. Mne sa ta babenka v SA moc nepozdava, lebo ked som tam bola, tak mi na vsetky saty povedala, za sa nedaju skratit na moju vysku, tak tam radsej ani nejdem, v ostatnych 2 salonoch su milsie, aspon moja skusenost

• Csikike asi mas pravdu. Mne sa ta baba v Ga, strasne zapacila - bolo velmi mila.

• Emkaa,ako vidim odhalila si len kaprik.. 🙂 ta baba s nou,to som bola ja.

• Evatu takze sa ku mne priznavas.

• k tebe vzdy,kaprik 🙂

• To som rada. 🙂

• aj podla mna bola ta v Sali taka trochu divna

• kaprik, evi, tak vy si davate tajne stretko?

• csikike,to vobec nebolo tajne.. 🙂

• ..to sme len dostali chut na zmrzlinu 🙂

• Sponzor fóra
  • a hlavne takto za nasimi chrbtami?... 😮

• csikike,ak by to malo byt tajne,tak by sme to teraz nepriznali..

• sa stretavate aj bez nas 😢

• 😃

• Vidim, ze kym som si odbehla spravit caj, uz ste sa rozpisali.
    To nebolo tajne stretko, lebo ako hovori evatu vobec nemusela priznat ze to je ona. 😎

• Ozaj a to stretko nebolo urcite take dlho ako to nase spolocne.
    Ved mame v plane zopakovat aj to, nie?

• 🙂 ..to vcerajsie bolo hlavne kvoli tej zmrzline,vsak kaprik

• Ano, ale ako som hovorila, takymto tempom neschodnem.

• Ano, ale ako som hovorila, takymto tempom neschudnem.

• evatu, tak podla tejto fotky by som ta asi tazko spoznala.. 🙂 nemas teraz svetlejsie vlasy??

• to dufam, uz sa tesim...prave mi volal drahy, ze by sme skocili dnes do GA pozriet kosele a topanky pre neho a este nejake ponuky na zarubne, dvere a plastove okna...

• emkaa,mam... vtedy som mala par mesiacov tmavohnede (take mam v podstate aj svoje..),ale pred svadbou mi do nich kadernicka narobila husty jemny melir,aby sa presvetlili a dala mi gastanovu s troskou cervenej 🙂 ,no a teraz som si farbila uz sama a mam cervenohnedu.. (moja vlasova historia..)

• Csikike podla mna tie topanky asi nezozeniete. Sice je jedna talianska obuv pod univerzalom, ale neviem aky tam je vyber na panske topanky.

• tak uz v tom mam jasno 🙂

• Emka, ale ked sme ta my dve nespoznali, tak asi aj ty vyzeras inak v skutocnosti. Nie?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov