Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • o muzovi nie 🙂
    myslela som, ze ma budu viac bavit tieto pripravy, ale kedze nemam na ne cas, tak som len v strese..

• preco? co sa ti nezda? ja uz mam taku tu predsvadobnu depku, ale neriesim to, viem, ze ho lubim aj on mna a snad po svadbu bude vsetko ok

• emkaa, to prejde. Ja som vobec nestresovala, aj ked som par krat vyhlasila, ze by som s tym celym prastila 😃

• Sponzor fóra
  • no, dufam .. a to som sa zasekla len pri svadobnych satach.. co bude potom, ked si nebudem vediet vybrat popolnocne saty alebo nebudem vediet najst dobre topanky.. no trafi ma 😬

• emi to prejde, neboj, aj mna mrzi, ze uz su to stresy a nie to prijemne sedenie a hladanie, si zober mi sme boli vcera na otocku v sali a pritom som mala uplne iny program, ale co uz, treba vsetko vybavit 😉
    a do septembra mas casu a casu

• emka, cim budes blizsie tym bude kludnejsia a nebudes si robit tazku zlavu z detailov ktore teraz povazujes za dolezite. Ja som tyzden pred svadbou skusala aj ine saty lebo som si nebola ista...

• ano to je pravda, aj mne uz na detailoch az tak nezalezi ...

• viete, keby som aspon mala cas na vsetky veci, ale kedze trcim v robote dlho, kym sa dostanem do Sale, uz tam nic nevybavim.. aj na matriku by som uz chcela tento tyzden ist a neviem, kedy sa mi podari..

• neboooj, budete mat vsetko krasne a budes spokojna a statsna 🙂

• csikike, kde sa ste sa boli fotit? myslim tu prirodu

• to je divne, moja gratulacia sa z csikikinho albumu stratila... 😞

• coze? mozno ta zmazala nevesta 😃

• alebo som to len napisala a neodoslala? 😃 ...budem musiet jest ginkgo bilobu na pamat

• vsimli ste si, ze je tu nova nevesta zo Sale?

• nie ktora? idem mrknut

• Sponzor fóra
  • v15

• emkaa, ja som nic nemazala 😉 ,
    foto vonku bolo pri dolnej strede v parku

• ja som zaregistrovala 2 , ak budu chciet tak sa pridaju, snad

• asi ano ..

• emi zabudla som, ty co robkas?

• ako v praci myslis? asistentka ... sekretarka .. ci co 🙂 v malickej softverovej firme v Petrzalke

• aha tak, lebo sa mi to plietlo a alien a co spokojna v robotke?

• uz ani nie, uz som tu dlho 🙂 ale nechcem menit, lebo planujem ist na matersku 😃

• aha, tak nemen! ozaj k tym satam, co si chela, tak tie ciernobiele, budu na tvoj termin asi uz obsadene, zda sa mi, ze jedna holka ich odtialto uz ma booknute, ale skus, mozno ich vymenila za ine

• ktore saty myslis? tie zo salonu El?

• hej bethani, som si nevedela spomenut ako sa volaju

• nejako ste stichli 😞 nemate nikto nic zaujimave este?

• do svadobnych siat ma uz nic nie je 😃 , nastastie, bo som ledva cakala polnoc aby som ich mohla sundat, uz zacali vyliezat drotiky 😃

• coze drotiky? odkial?

• zo siat, su vystuzene

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.