Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
o muzovi nie :-) myslela som, ze ma budu viac bavit tieto pripravy, ale kedze nemam na ne cas, tak som len v strese..
Odpovedať
preco? co sa ti nezda? ja uz mam taku tu predsvadobnu depku, ale neriesim to, viem, ze ho lubim aj on mna a snad po svadbu bude vsetko ok
Odpovedať
emkaa, to prejde. Ja som vobec nestresovala, aj ked som par krat vyhlasila, ze by som s tym celym prastila :-D
Odpovedať
no, dufam .. a to som sa zasekla len pri svadobnych satach.. co bude potom, ked si nebudem vediet vybrat popolnocne saty alebo nebudem vediet najst dobre topanky.. no trafi ma :-N
Odpovedať
emi to prejde, neboj, aj mna mrzi, ze uz su to stresy a nie to prijemne sedenie a hladanie, si zober mi sme boli vcera na otocku v sali a pritom som mala uplne iny program, ale co uz, treba vsetko vybavit ;-) a do septembra mas casu a casu
Odpovedať
emka, cim budes blizsie tym bude kludnejsia a nebudes si robit tazku zlavu z detailov ktore teraz povazujes za dolezite. Ja som tyzden pred svadbou skusala aj ine saty lebo som si nebola ista...
Odpovedať
ano to je pravda, aj mne uz na detailoch az tak nezalezi ...
Odpovedať
viete, keby som aspon mala cas na vsetky veci, ale kedze trcim v robote dlho, kym sa dostanem do Sale, uz tam nic nevybavim.. aj na matriku by som uz chcela tento tyzden ist a neviem, kedy sa mi podari..
Odpovedať
neboooj, budete mat vsetko krasne a budes spokojna a statsna :-)
Odpovedať
csikike, kde sa ste sa boli fotit? myslim tu prirodu
Odpovedať
to je divne, moja gratulacia sa z csikikinho albumu stratila... :-(
Odpovedať
coze? mozno ta zmazala nevesta :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
alebo som to len napisala a neodoslala? :-D ...budem musiet jest ginkgo bilobu na pamat
Odpovedať
vsimli ste si, ze je tu nova nevesta zo Sale?
Odpovedať
nie ktora? idem mrknut
Odpovedať
v15
Odpovedať
emkaa, ja som nic nemazala ;-) , foto vonku bolo pri dolnej strede v parku
Odpovedať
ja som zaregistrovala 2 , ak budu chciet tak sa pridaju, snad
Odpovedať
asi ano ..
Odpovedať
emi zabudla som, ty co robkas?
Odpovedať
ako v praci myslis? asistentka ... sekretarka .. ci co :-) v malickej softverovej firme v Petrzalke
Odpovedať
aha tak, lebo sa mi to plietlo a alien a co spokojna v robotke?
Odpovedať
uz ani nie, uz som tu dlho :-) ale nechcem menit, lebo planujem ist na matersku :-D
Odpovedať
aha, tak nemen! ozaj k tym satam, co si chela, tak tie ciernobiele, budu na tvoj termin asi uz obsadene, zda sa mi, ze jedna holka ich odtialto uz ma booknute, ale skus, mozno ich vymenila za ine
Odpovedať
ktore saty myslis? tie zo salonu El?
Odpovedať
hej bethani, som si nevedela spomenut ako sa volaju
Odpovedať
nejako ste stichli :-( nemate nikto nic zaujimave este?
Odpovedať
do svadobnych siat ma uz nic nie je :-D , nastastie, bo som ledva cakala polnoc aby som ich mohla sundat, uz zacali vyliezat drotiky :-D
Odpovedať
coze drotiky? odkial?
Odpovedať
zo siat, su vystuzene
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?