Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
sikulka ;-) ja ako pisala csikike teraz vela nacestujem, ale snad to bude na nieco ... a odporuc, ake zakusky si objednavala?
Odpovedať
No to ti neviem povedat. Mali sme taky zoznam, ze co robia a podla toho sme to povyberali. Viem ze ich tam je dost ovocnych, cokoladovych, kokosovych a moje oblubene kavove zrna. Celkom 800 zakuskov my a cca. 600 svokrovci.
Odpovedať
ja som to tiez chcela cez vikend robit, ale nakoniec som sa hrala s menu a menovkami
Odpovedať
Akurat aj vino sa ma ist ochutnat. Tak som vravela tomu mojmu a ocinovi, ze to je chlapska robota, tak nech tam idu.
Odpovedať
:-D presne, aj ja to nechavam na nich, obaja sa hraju na fajnsmekrov, tak nech si vyberu sami ozaj a co vase pohariky a prstienky, uz ich mate doma?
Odpovedať
Pre poháriky som bola koncom tyzdna, len som nemala doma fotak a prstienky este nemame. Vychadza mi to, ze by mali byt koncom tyzdna, piatok tam budem volat, ak nezavolaju skor.
Odpovedať
super, tak potom nafot, nech sa mrkneme ;-)
Odpovedať
ahojte, uz tu nie ste?
Odpovedať
Ja som.
Odpovedať
No, cakam na csikikine fotky ;-)
Odpovedať
ahoj csikike, ty si tu? ja ze uz cestujes :-D ... fotky su nadherne! ste na nich krasnucki a stastnucki
Odpovedať
Ahoj zabka, nie, som sa dozvedela, ze ja nepocestujem. :-) :-D , az buduci tyzden a kedy sme aj cestovali tak az po pracovnej dobe :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha super, tak pokecame ... ja sa z nudy hrajenkam :-D age of empires
Odpovedať
teda, ja sa tiez nudim, ale PC hry ma vobec nebavia, teraz sa hrajkam s dakovnymi kartami a rozmyslam kde dam dorobit fotky
Odpovedať
:-D aj to je dobra zabava, ja som zavisla len na tejto hre a dlho som si ju odopierala, lebo boli ine veci a tak dnes v robotke, ked nic nemusim, sa hram a je to super pocit
Odpovedať
ako dopadli sestrine promo?
Odpovedať
super, bola prva, ktoru vyhlasili z cervenym a vyzeralo to, ze bude jedina (som bola na nu hrda :-x ), ale potom este jeden chalan dostal bolo to rychle a my sme utekali svetom hned
Odpovedať
a co tanecna? Dari sa?
Odpovedať
jeeej ani nehovor, vcera som velmi nechcela ist a ked opat zacal sambou a rumbou som sa nahnevala, lebo valcik sme sa ucili len raz, ale nastastie jednu celu hodinu venoval tomu ale aj tak nam to nejde prilis dobre
Odpovedať
takze zase ste netancovali valcik?
Odpovedať
ale hej konecne hej a aj ho logicky vysvetlil, konecne rozumiem anglicky, viedensky :-D
Odpovedať
to nie je jedno? hihi :-D , by som mu asdi vynadala, bo ste tam isli hlavne koli valciku a ako vidim ten by sa dal za 2 hodiny... :-N
Odpovedať
hej hej, ale on ma akosi nema rad, lebo nechodim tam z usmevom a hlavne ma vzdy nahneva, ze nemysli na tych drevenych, ale je to jedno buduci tyzden je posledna hodina! inak vcera sme boli drahemu oblek dat sit v sali, mam depresiu z toho mojho muza, 50 je mu mala a 52 na nom visi a nevedeli sme mu kupit oblek a tento vraj hadam do 15.stihnu vrrrr, prvu skusku ma az 3.jula!
Odpovedať
zabka a kde ste ho dali sit?
Odpovedať
pri kupalisku, neviem ako sa ta firma vola, sili tam aj mojej rodine, snad to bude ok
Odpovedať
jej, tam sili aj drehu a v stredu pre svadbou si ho vyzdvihol :-D
Odpovedať
no snad to bude ok ozaj a co vas bytik, ako vam to ide? ten moj dnes uteka na kataster juchu x-)
Odpovedať
dnes robia okna, tak sa vytesujem, jadro je vymurovane, zarubne vytrhane a susedia nasrati :-D
Odpovedať
takze uz to bude na vasom mene?
Odpovedať
Ahojte dievcata!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?