Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • sikulka 😉
    ja ako pisala csikike teraz vela nacestujem, ale snad to bude na nieco ...
    a odporuc, ake zakusky si objednavala?

• No to ti neviem povedat. Mali sme taky zoznam, ze co robia a podla toho sme to povyberali. Viem ze ich tam je dost ovocnych, cokoladovych, kokosovych a moje oblubene kavove zrna. Celkom 800 zakuskov my a cca. 600 svokrovci.

• ja som to tiez chcela cez vikend robit, ale nakoniec som sa hrala s menu a menovkami

• Sponzor fóra
  • Akurat aj vino sa ma ist ochutnat. Tak som vravela tomu mojmu a ocinovi, ze to je chlapska robota, tak nech tam idu.

• 😃 presne, aj ja to nechavam na nich, obaja sa hraju na fajnsmekrov, tak nech si vyberu sami

ozaj a co vase pohariky a prstienky, uz ich mate doma?

• Pre poháriky som bola koncom tyzdna, len som nemala doma fotak a prstienky este nemame. Vychadza mi to, ze by mali byt koncom tyzdna, piatok tam budem volat, ak nezavolaju skor.

• super, tak potom nafot, nech sa mrkneme 😉

• ahojte, uz tu nie ste?

• Ja som.

• No, cakam na csikikine fotky 😉

• ahoj csikike, ty si tu? ja ze uz cestujes 😃 ... fotky su nadherne! ste na nich krasnucki a stastnucki

• Ahoj zabka, nie, som sa dozvedela, ze ja nepocestujem. 🙂 😃 , az buduci tyzden a kedy sme aj cestovali tak az po pracovnej dobe 😮

• aha super, tak pokecame ... ja sa z nudy hrajenkam 😃 age of empires

• teda, ja sa tiez nudim, ale PC hry ma vobec nebavia, teraz sa hrajkam s dakovnymi kartami a rozmyslam kde dam dorobit fotky

• 😃 aj to je dobra zabava, ja som zavisla len na tejto hre a dlho som si ju odopierala, lebo boli ine veci a tak dnes v robotke, ked nic nemusim, sa hram a je to super pocit

• Sponzor fóra
  • ako dopadli sestrine promo?

• super, bola prva, ktoru vyhlasili z cervenym a vyzeralo to, ze bude jedina (som bola na nu hrda 😶 ), ale potom este jeden chalan dostal
    bolo to rychle a my sme utekali svetom hned

• a co tanecna? Dari sa?

• jeeej ani nehovor, vcera som velmi nechcela ist a ked opat zacal sambou a rumbou som sa nahnevala, lebo valcik sme sa ucili len raz, ale nastastie jednu celu hodinu venoval tomu ale aj tak nam to nejde prilis dobre

• takze zase ste netancovali valcik?

• ale hej konecne hej a aj ho logicky vysvetlil, konecne rozumiem anglicky, viedensky 😃

• to nie je jedno? hihi 😃 , by som mu asdi vynadala, bo ste tam isli hlavne koli valciku a ako vidim ten by sa dal za 2 hodiny... 😬

• hej hej, ale on ma akosi nema rad, lebo nechodim tam z usmevom a hlavne ma vzdy nahneva, ze nemysli na tych drevenych, ale je to jedno buduci tyzden je posledna hodina!

inak vcera sme boli drahemu oblek dat sit v sali, mam depresiu z toho mojho muza, 50 je mu mala a 52 na nom visi a nevedeli sme mu kupit oblek a tento vraj hadam do 15.stihnu vrrrr, prvu skusku ma az 3.jula!

• zabka a kde ste ho dali sit?

• pri kupalisku, neviem ako sa ta firma vola, sili tam aj mojej rodine, snad to bude ok

• jej, tam sili aj drehu a v stredu pre svadbou si ho vyzdvihol 😃

• no snad to bude ok

ozaj a co vas bytik, ako vam to ide? ten moj dnes uteka na kataster juchu 😵

• dnes robia okna, tak sa vytesujem, jadro je vymurovane, zarubne vytrhane a susedia nasrati 😃

• takze uz to bude na vasom mene?

• Ahojte dievcata!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov