Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • si v praci?

• hej do desiatej ... inak tie topky su pekne, objavila som nieco take jednoduche v trencine ale chceli za to 2 300 sk a to nedam na boty! ak skusam hladat dalej 😞

• ja som este topanky nepozerala velmi aktivne ... ale zhruba viem, ake chcem
    tu v Sali si nic nevidela, co by sa ti pacilo?
    v tej novej obuvi Bokora su jedny take celkom ok, stoja asi 1400 Sk

• Sponzor fóra
  • co robis v NTC?

• salu som obehla a nic ... ja mam fajne nozky, musim mat otvorenu patu a chcem zavretu spicku a musia byt kremove na vysokom opatku

hej robim a o chvilu idem dom juchu!

• tvoje saty su kremove?? na fotke to nevidiet... alebo som mozno slepa 🙂

• ano su take kremova marhulkove, teda zaklad, co oni maju kremove je tak do marhulkova, ale na tom je kremovy muselin
    takze taaak

• 01 a 02 sa mi v tvojom albume pacia, mozno si ich pojdem vyskusat 🙂

• no mozes 😃 , su z bratislavskej el a stoja nad 8 000 😃 , inak by som ich mala a nie je ziadny problem

• viem, kde je El, je to blizko, kde robim.. aj o cenach zhruba som pocula, lebo sa mi tam jedny strasne pacili ...

• mne to nepreslo velmi som chcela 01 a drahy mi ako prve svadobne vybral 02 a boli uzasne!
    tak ja sa lucim papa a ak chces pokecat 22.10 som opat na drate budem cakat draheho, robi do polnoci, tak mozeme pokracovat 😉

• ak tu este tiez budem, tak mozeme pokracovat 🙂 zatial ahooj

• tak ja hlasim prichod 😃

• Dobre rano, kto dnes pracuje? 🙂

• ja soms tu

• Sponzor fóra
  • dobre rano 😃 , kde su fotecky? 😕 ja som tu en chvilu, plosim

• musim ich zmesit ale snazim sa 😬

• no dobre, tak si ich pozriem asi vecer

• ak ich na vecer zmensim 😬 , som sa rozhodla aj ich upravovat a nejde to podla mojich predstav 😴

• a co su pekne? ste spokojni?

• su krasne, ale este ich sem nemozem dat, bo mam upravene len 2 a nechcem sa furt vytrcat medzi prvymi albumami

• dobre jasne, tak vecer ... som rada, ze si spokojna a budem sa na ne tesit, teraz bezim do mesta papa

• Ahoj.
    Prave som sa dozvedela, ze zajtra ideme na sluzobku a vraciame sa az vo stvrtok alebo v piatok 😞

• tak peknu sluzobku zelam, ja som pisala, ze v stredu je sting, takze som v ba ... no co uz dohodneme sa na inokedy
    a ak vsetko vybavim, tak sa tu este pred dvanastou mozno ukazem, potom utekame s drahym do sale na otocku

• sa teda nacestujes... 😃 , aj ja by som isla, tak strasne rychlo preletel vikend, ze som si to nestihla ni vsimnut 😒 , a teraz tu par dni nebudem 😞

• Tak asi to nase stretko presunieme o tyzden neskor.

• ahojte uz som opat tu a vy?
    hmm ano kaprik asi ano

• Nevadi, ja uz teraz mam kopec casu, takze len mi dajte vediet 1-2 dni dopredu, aby som si ine neplanovala.

• nam uz na dverach visi harmonogram a vyzera to dost zle, mam malo casu aj na skusanie ucesu 😞
    musim rychlo vymysliet, co zo sebou
    kaprik a ako sa nam mas?

• Tak akurat. Cely vikend som oddychovala. Vlastne ani tak nie, lebo som vyvarala, prala a zehlila, ale okrem toho som pozerala TV a citala knihu. Paci sa mi to, ze sa nemusim ucit.
    Spisali sme zakusky a nasi ich idu dnes objednat do Tesedikova.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov