Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Chcela som si pozriet postu a nejako som sem zabludila 🙂
    A ty kde pracujes takto v sobotu?

• v ntc som a vyrabam si menu, menovky a na vysluzky blbosticky 🙂

• ja som tiez robila v piatok menovky a prisla som na to, ze neviem, ako mam niektorych napisat ... ci teta neviemco, alebo len krstne meno alebo co....

• Sponzor fóra
  • dobra zabava ,zabka 🙂
     a Emkaa nic si z toho nerob,tiez som si prisla len kuknut postu a stale som este tu 🙂

• 😃 ja viem sa z drahym neviem zhodnut ako ich pisat, ci formalne meno priezvisko alebo privlastok a meno, problem, ze neviem ako niektorych oznacit a je mi blbe aby tam nic nemali

ahoj evatu 😉

• kolko budete mat ludi?

• my 20 - 22 drahy musi este upresnit jeho stranu

• tak to asi kludne mozes tak familiarne napisat

• ved hej, len niekomu neviem co napisat mam dvojriadkove menovky a je tam babka Agnesa ale mam aj Milana a neviem co tam, ale uz som to vyriesila a je to, snad sa to drahemu bude pozdavat

• ako si to vyriesila?

• dala som mu svagor a basta!

• 🙂

• kto vam graviruje pohare?

• csikike 😵 sa velmi tesim, len si musiem premsliet ze co ...

• konkretne ona? myslis, ze by som ju tiez mohla poprosit? my sice este ziadne nemame, ale uz myslim aj na to...
    mam zase stres zo svadobnych siat, lebo mi viaceri povedali, ze tie, co som si vybrala ako prve / cislo 2 v albume / su lepsie na mne... a ked ja som taka nerozhodna a neviem co teraz

• Sponzor fóra
  • neviem spytaj sa, ale ak bude mat cas tak hej
    idem pozriet saty

• v tych 2 mas stihly driecik ale mne sa viac pacia co si si vybrala 😉

• je pravda, ze v tych c. 2 vyzeram chudsie, ale aj mne sa pacia viac tie c. 9 ... este si ich pojdem vyskusat .. inak tento tyzden som videla jedny nove vo vyklade v Angelike... boli super, ale nemam chut tam ist kvoli tej pani ... no blbe 🙂

• nie neboj, je tam od toho! aj mne bolo trapne tam ist treti krat, ale ja sa vydavam! inak to si zastihla akurat v galante majitelku ako som si vsimla na fotke

• z jej reci som pochopila, ze bude asi majitelka.. ale inak fakt bola super, ovela ovela lepsia ako ta tu v Sali.. dokonca sa aj pytala, ze ked som bola v Sali, ako sa ku mne spravala predavacka (ci ako ju nazvat 🙂 )

• no vidis, tak si nezazilatu zlatu babenku mladu, ta je supis! tam sa nebojim ist opat

• este niekedy koncom jula pojdem, ci nahodou nebude mat nieco este lepsie .. stale som si predstavovala, ze budem mat uplne biele saty a teraz si vyberiem kremove... 🙂 vsetko sa mi podarilo uplne inak, ako som si na zaciatku predstavila

• dosla nam navsteva, tak koncim... pekny vecer ti prajem ... ahoooj

• aj ja padam domov, papa

• No jasne, zase padate ked ja pridem 😞

• tak este pockam s vkladanim fotiek na pondelok...aspon sa nebudem nudit v robote 😬

• jeeej ahoj, ja som mala rychly utek z prace, skoda, keby som vedela pockam do desiatej 😃
    juuuj ja som zvedava velmi a v pondelok asi nebudem na drate 😞 , no co uz
    tak co vies, ci ides na sluzobku?

• Ahojte bambulky, prave dnes som si uvedomila, ze v stredu je 21. a teda je sting ... snad sa nenahnevate ae dostane prednost, velmi sa na neho tesim, najma po prazskom koncerte

• ahojte....
    aj dnes si tu, zabka? .... pacia sa mi topanky, co si si dala do albumu ...

• ahoj ano este chvilu som tu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov