Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
alebo Michalovce...neviem co je k tomu blizsie :-o
Odpovedať
jaaaaj no pockaj, tam prave vrany lietaju :-D , tak ale aspon mozes povedat, ze si bola aj v tom kraji krasnom slovenskom ;-)
Odpovedať
nechame to na uvazenie kazdeho ci je to zrovna vhodne pomenovanie...ze krasny...skor tmavy :-N
Odpovedať
a prave preto tie vrany ;-)
Odpovedať
ahaaaaaa, zase som zabudla doma tie chapave bunky :-D uz ste uvazovali kam pojdete? My sme uz asi vybrali termin...koniec augusta, zaciatok septembra
Odpovedať
no vcera som mu tak nadhodila ti emoje ostrovy a on ze tiez nad niecim takym uvazoval x-) , ma to potesilo, ze mam sancu ho ukecat a my pojdeme asi tiez tak ako vy, radsej na konci sezony, ked bude pomenej ludi uz ... ale uvidime, co ponuknu a ci nas nezastavia ine okolnosti :-x
Odpovedať
ved pockaj :-D nas zatial len tak financne mozu zastavit...ale tie len pribrzduju zatial :-D
Odpovedať
ved uvidime, ale naozaj dufam, ze nam to vyjde a pojdeme si oddychnut :-)
Odpovedať
ale ked vam to vyjde, tak si asi neoddychnes :-D som zvedava na tie katalogy...naozaj nebude problem vsetko zbierat 2x?
Odpovedať
uvidim a ked som v svungu sa nestacim sama sebe divit
Odpovedať
zabi, ;-) mooooooooooc ti dakujem :-D
Odpovedať
este nemas zaco ;-) , ked tak ti postupim nase katalogy inak stale myslim na tu vasu detsku, je uzasne spravena a v noci som rozmyslala ako nalepkam ja hviezdicky a kade pojde mliecna draha :-D moc moc sa mi to pacilo
Odpovedať
Článok sa načítava...
oooo, dakujem :-D ja som mala k tym hviezdickam aj kus takej akoby zuvacky, trhalo sa to a tym som to lepila, nezostalo vsak na vsetko a ostatne som lepila zubnou pastou (to vsak nedrzalo najlepsie) :-D
Odpovedať
no ved aj my mame tie hviezdicky uz pouzivali a teraz ich nie je cim lepit tak dakujem za tip
Odpovedať
zuvacka to isti :-D
Odpovedať
no a to je lacny tip, moj muz, ze kupime na to modurit :-D
Odpovedať
prave pozeram na nete cestovky a olympska riviera sa mi celkom pozdava, az nato, ze neviem ako draho je tam :-o
Odpovedať
tak mi prosim hod linku do ip, predlozim muzikovi ;-)
Odpovedať
mas to tam
Odpovedať
dik, idem mrknut a potom huraaa obedik! mnaam :-p
Odpovedať
tak skoro obedik? ejha... ja uz vazne rozmyslam nad blbostami :-|
Odpovedať
je to super, len moje korfu je velmi drahe :-( poslem manzelikvi linku nech v ramci nudy presnori
Odpovedať
ostatne tiez nie su az take drahe...hlavne, neviem co tam stoji take ako napr. pivo...viem, ze na Korfu je to cca okolo 200.- na nase, tak tomu sa chcem vyhnut ;-(
Odpovedať
som s5 no keby som to brala svojim prepoctovym kurzom, taks edime doma a nikam sanevyberieme ... a beriem to ako svadobnu cestu, cize raz za zivot, tak nech to stoji za to! muzik mi navrhol, ze ak by piatok nemohol on, ci by si sla so mnou ...totizto my uz listky mame, v stvrtok to okukne a v piatok sme chceli ist si uz vybrat ale robi a nevie, ci to stihne
Odpovedať
a ako si potom vyberiete?
Odpovedať
neviem, budeme riesit zajtra ;-) tvoj muzik ma cez vikend skolu? ci budete budovat satnik?
Odpovedať
skolu ma az buduci tyzden, cely, cez vikend este neviem...mozno bude chciet dorobit konecne ten satnik ale to je este vo hviezdach
Odpovedať
oki tak sa o tom porozpravame zajtra poobede, ked budem mat cerstve infosky ;-)
Odpovedať
oki, ja len, ze neslubujem na isto
Odpovedať
urcite, ved sa moze zomliet cokolvek ja sa tesim prave som dokoncila tabulku ctrl Xctrl V 8-) som na seba hrda! :-D este 3/4 roboty a snad to bude na nieco pouzitelne co robkas ty? bola si uz papat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?