Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ale inak moje komentare pri niektorych fotkach hovoria sami za seba
Odpovedať
inak ta torticka sudok je uzasna ;-)
Odpovedať
kazdemu sa velmi pacila, cela je marcipanova, ale vnutro netusim, este sme ju nenacali.. doniesla nam ju sesternica, robili ju vraj niekde v Topolciankach
Odpovedať
je vazne super a co ta vasa svadobna, co sa stalo?
Odpovedať
svadobnu nam jednoducho nespravili.. zabudli na to, aj ked som este dala aj fotku, povedala som, ako maju chutit jednotlive poschodia, vybrala som postavy na vrch ... ten zamestnanec, co nam to doniesol, hned volal majitelovi a majitel tvrdil po telefone, ze sme si ziadnu neobjednali, len to, co nam dodali ... az po niekolkych minutach presviedcania, ze sme si urcite objednali, uznal, ze ano, ze si spomenul, aj fotku ma .. potom nam ju aj v piatok podvecer doniesli ... ale nepacila sa mi a ani nebola taka, aku som chcela, ani zdaleka sa nepodobala, nebola vysoka, ale skor taka mala tucna ... ale uz to bolo jedno, nebolo casu na zmenu
Odpovedať
no to naozaj nepotesi a odkial ste ju mali? ja viem ako to vie na nervy zabrnkat
Odpovedať
dobre babenky, tak ja padam, tak si uzite vecer a asi aj tyzden, lebo ked tu nebude zabka, zase bude ticho =-)
Odpovedať
z Tesedikova.. ale ostatne zakusky boli na pohlad super a asi aj chutili dobre, fakt neviem, pretoze som jedla len jeden jediny a ani ten si nepamatam, ako chutil .. teraz by som si ale este dala tu prvu veceru :-) , vcera som ju nevladala zjest
Odpovedať
dakujem csikike, ale neviem, kedy sa ja prihlasim, mozno to bude aj dlhsie :-| papa
Odpovedať
ahoj csikike, dobru noc
Odpovedať
no ano, ja som tiez zakuskom na svadbe neublizila, ale papatt som papala o sto sest
Odpovedať
jedla som vsetky tri vecere, ale teraz sa mi zda, ze som mohla aj viac x-) ja dnes koncim tiez, idem este dospavat :-) pekny vecer zabka
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasne, oddychuj novomanzelka, papa
Odpovedať
Ahojte! Ja Vas len rychlo pozdravim, lebo este neviem co ma dnes v praci caka. V Tatrach bolo uplne perfektne. :-)
Odpovedať
ahojte, aj ja sa na chvilu hlasim
Odpovedať
AHoj! Si este v SA? Citala som, ako si dopadla v praci s MS a MK.
Odpovedať
Ahoj Evi, hej este asi hodinku, pozriem si dallas a pojdeme s ocinom kupit baterie do drezu a sup na rychlik tak co aky ste mali vikend? pocasie bolo ok?
Odpovedať
Bolo nam tam strasne fajn! Mali sme krasne pocasie. Vo stvrtok sme boli na skalnatom a na lomnicaku v piatok v aquaparku v poprade, v sobotu pozriet vodopady, na strbskom a lanovkou sme sa vyviezli na solisko. Proste sme kazdy den niekde boli.
Odpovedať
Super, ze sa vam to podarilo, ja som uz tiez zrekreovana, trochu som si oddychla. Boli sme s manzelom na kolotococh a bolo super :-D konecne som soferovala auticko x-)
Odpovedať
To som rada, ze si mala aj ty vikend v pohode. Dnes este musim oprat vecicky, zajtra mozno zehlit, ale potom sa uz musim pustit do pisania DP uz na plny plyn. Mam este mesiac na dopisanie. Ale v sobotu ideme na svadbu, tak sa uz teraz tesim.
Odpovedať
A ako ti ide to pisanie? v pohode? zvladas to?
Odpovedať
No teraz uz horsie, lebo uz to nie je len o odpisovani z knih, ale o mojej fantazii ze co tam dat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, mam jednu otazku vydavala sa niektora z vas v Sali na meskom? 8-) Pravdepodobne ma to caka a obavam sa ze to nebude ono, teda neviem ake to je v sali ale vraj v Nitre je to krasne. Je to ine ako v kostole ale aj tak pekne. ;-)
Odpovedať
Mozno ze oneskorene, ale ja hej.
Odpovedať
som netusila, ze sem este niekto zabludi x-) son, podla mna bola na urade pekna svadba (aspon kaprikova), dokonca som chvilu rozmyslala, ze by sa mi aj pacil civilny obrad tu, keby milacik netrval na kostole ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Prosím Vás, možete mi niektorá pomôcť? Nepoznáta náhodou svadobný salón Liliana v Šali? Potrebovala by som vedieť aké tam majú šatky, koľko stoja a tak. Prípadne aj nejaké foto by pomohlo. Ďakujem
Odpovedať
ahoj mata, ja som v tom salone nebola, neposobil na mna dobre (nespravil dobry prvy dojem a nakolko predavcky vyzerali, ze drkotanie je prednejsie, tak som sa otocila a sla do angeliky) a myslim, ze ani ostatne salanky tam neboli (aspon myslim =-) ), tak jedine, ze vyskusas sama ;-) ja ak mozem odporucat mercedes galanta ;-) naj naj pristup zo vsetkych salonov, kde som bola (a to som ich dost pochodila :-D ) a aj vyber je dobry najma teraz
Odpovedať
Ahojte Šalanky... Chcela by som sa informovat, ak niektora z vas mala svadbu v Lucase, ci bola spokojna a ako to tam bolo z vyzdobou, obsluhou a jedlom a veci podobne.... Myslim, co som stihla precitat, tak tusim zab_ka tam mala svadbu. Ak mozem poprosim nejake kontakty fotografa ,hudbu a kameramana.. Vopred veeelmi pekne dakujem. :-)
Odpovedať
]-( ;-) Ahoj - ja som mala svadbu na Zobore v Nitre - 4.11.2006.Bolo tam vsetko fantasticke.Zo Sale to nie je az tak daleko,tak keby si chcela,odporucam Ti to.Velmi ma potesilo i spravanie kameramana a vlastne vsetkych,co okolo nas obskakovali - fotograf ,DJ i starejsi v jednej osobe,casnici i veduci hotela.Nakoniec bola taka nalada,ze nas DJ vyzval zatancovat si spolocne a tak mam na DVD tanec v kruhu aj s veducim,casnikmi,fotografom,DJi starejsim,aj kameramanom.Aj nasi rodicia si pochvalovali dobry vyber.Ako ste na tom Ty??Pisem hlavne preto,ze bratranec ma svadbu v Sali,lebo je odtial aj nevesta aj on a zajednali si kameramana , Dj i starejsieho v jednej osobe z NR-kraja,co boli na mojej svadbe.Tak Ti poslem do IP kontakt,aby si mala vacsi vyber.Cau :-)
Odpovedať
laura, ja ti len viem povedat, ze koho nie ako starejsieho a tiez kontakt na super kapelu ak potrebujes dvojjazycne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?