Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
:-D my sme boli vcera vecer a mala som dost :-D ale bola som happy, ze po rokoch na kolotococh heeej videli, sme boli s nasimi na oficialnej navsteve svokrovcov a kym oni obdivovali zahradu, my sme boli v nemocnici pozriet maly uzlik ;-) mame aj foto, ale manzel zobral fotak :-S
Odpovedať
si sama v SA? sa strasne nudim, bo manzel je na poobednej. A aka je malinka? Urcite je nadherna...takze za chvilu pojdete v ich slapajach?
Odpovedať
som sama, manzel siel na nocnu, tak som ho bola kopnut a zajtra rano chcem ist este baterie kupit a pojdem aj ja do BA neviem, tak skoro nie :-) dnes prisla mrcha, nevedela som cely den, preco ma boli brucho :-D , som sa bala, ze som prechladla, ci co a ono to len cervena strasi ;-)
Odpovedať
aha, tak sa zabiatko posuva o mesiac :-D , sme ale dobre, chlapov poseleme makat a my sa nudime doma... :-D
Odpovedať
:-D ja som z prace uz znechutena :-S , mala som sto chuti s tym stvrtok prastit a uz tam nechodit! som sa strasne nudila ale zase ma potesil veduci v skole, ze pre mna vybavil pc, takze ked nastupim, snad uz bude na mna cakat aj s pripojkou :-D (pevne dufam) a inak som si uz kupila letenku do holandska na 2.11 ;-)
Odpovedať
a co vy a hody? oslavovali ste?
Odpovedať
ani nie, nie je co oslavovat, akurat je tu babka a cakame, bo ma bracho volat... ja som mu bola tiez kupit letenku v sobotu takze uz je iste, ze ides a na kolko?
Odpovedať
ty si bola bratovi kupit lewtenku? akoze spat z anglicka? no mala som ist od 15.10 na dva mesiace, ale odlozilosa to, lebo tam nebude veduci, takze mam prist az koncom mesiaca a najlacnjesia cesta bola 2.11 a zila ostavam do vianoc ]-( (cize pridem domov az niekedy tesne pred), co ma hneva, lebo nebudem moct robit zienku domacu, co chysta vianoce ;-( a nehovorim o tom, ako to stve manzela, ze idem vobec prec
Odpovedať
Ano, cez skyeurope. Teda, tak to sa mu vobec necudujem...ja by som tiez nechcela ist na tak dlho prec od manzela, uz sme si strasne zvykli na seba a nemoze ist s tebou? Tak dame to stretko?
Odpovedať
aj ja mam od nich a kedy sa vracia? ak mam pravdu povedat, tak som pohodlna momentalne dvihnut zadok |-| a o chvilu budem mat aj manzela na drate
Odpovedať
ozaj a co ako sa vam podarilo stravit minuly vikend? porobili ste, co ste chceli?
Odpovedať
oki, nevadi. vracia sa 14.11. a spat ide 28.11. a cena bola tiez super, aj ked pred tyzdnom bola este o 20 eur lacnejsia :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ved ani ja som nestihla tie nulove letenky ]-( keby som sla 4.11, tak je to za 400 Sk! aaaale som rada, letim za tri tisicky, mohlo to byt aj drahsie co bracho uz volal?
Odpovedať
hej, uz sme dohovorili...no jeho letenka stala 5213.- a je to spiatocna...je fajn, ze sme ho aspon poculi...idem zaniest babku a potom som tu opat, budes tu este?
Odpovedať
ano, budem cakat ako zajko lenor (cico za potvoru to bolo), snad uz aj mangel sa logne a posle fotky ;-) tak stastnu cestu
Odpovedať
no uz som spat, som si bola aj listok kupit
Odpovedať
kam listok? ja akurat stahujem fotecky, o chvilu hodim
Odpovedať
uz sa tesim na foto listok na zajtra na vlak
Odpovedať
aaaaha, zajtra je pondelok inak tvoj bracho letel do anglicka? ma drahy zaskocil, ze si musim zistit ako je to z batozinou =-) a ja nemam tucha
Odpovedať
no batozina ma byt 20 kg a prirucna ma tiez rozmery ale neviem ake. Bracho letel do Belfastu a teraz pojde z Dublinu do BA a potom spat tiez ta trasa
Odpovedať
aha, bo ma napadlo, ze ved ja zmrzlina idem na sever, kde bude kosa a okrem toho my veduci nabali este asi 4 krabice (velkost cca tortova s kolonami) ... nebude to sranda
Odpovedať
haha, tak to nech ti posle postou :-o chuda moje, tak to vazne zamrznes...ak ti mozem poradit, tak skus nabalit veci do toho odsavacieho vaku, velmi to pomoze na zmensenie miesta...sice nie hmotnosti
Odpovedať
aha, nooo to nie je zle, hoidm aj obrazok kam idem ;-) inak akurat volali z jojky, ci idem teda do toho velkeho hraca :-D a ja, ze si to dnes pozriem a uvidi sa :-)
Odpovedať
ved chod, nic tym nestratis, nie? To je miesto toho pokusenia ci ako sa to volalo?
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/album.... tak konecne su tam fotecky no neviem, ci som na taku velku show, inak dnes tam bude hviezda radko, bol so mnou na konkurze, showman jeden, som na neho zvedava
Odpovedať
akurat to zaclo v telke... sa vam hodi to malinke, asi by uz bolo na case mat vlastne, nie?
Odpovedať
nie nie, aj ja kukam na pc, som na to zvedava
Odpovedať
dobrý večer na chvíľku
Odpovedať
ahoj no tak povedz, ake to bolo?
Odpovedať
dalo sa to vydrzat :-D najviac sa mi pacilo asi tak do 22 hod, potom sa mi to nejako zacalo tahat.. o tretej sme isli domov.. ale ja som ani nechcela, aby sme boli do rana samotny sobas bol fajn, bavilo ma to :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?