Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • 😃 my sme boli vcera vecer a mala som dost 😃 ale bola som happy, ze po rokoch na kolotococh

heeej videli, sme boli s nasimi na oficialnej navsteve svokrovcov a kym oni obdivovali zahradu, my sme boli v nemocnici pozriet maly uzlik 😉 mame aj foto, ale manzel zobral fotak 😒

• si sama v SA? sa strasne nudim, bo manzel je na poobednej. A aka je malinka? Urcite je nadherna...takze za chvilu pojdete v ich slapajach?

• som sama, manzel siel na nocnu, tak som ho bola kopnut a zajtra rano chcem ist este baterie kupit a pojdem aj ja do BA
    neviem, tak skoro nie 🙂 dnes prisla mrcha, nevedela som cely den, preco ma boli brucho 😃 , som sa bala, ze som prechladla, ci co a ono to len cervena strasi 😉

• Sponzor fóra
  • aha, tak sa zabiatko posuva o mesiac 😃 , sme ale dobre, chlapov poseleme makat a my sa nudime doma... 😃

• 😃 ja som z prace uz znechutena 😒 , mala som sto chuti s tym stvrtok prastit a uz tam nechodit! som sa strasne nudila
    ale zase ma potesil veduci v skole, ze pre mna vybavil pc, takze ked nastupim, snad uz bude na mna cakat aj s pripojkou 😃 (pevne dufam)
    a inak som si uz kupila letenku do holandska na 2.11 😉

• a co vy a hody? oslavovali ste?

• ani nie, nie je co oslavovat, akurat je tu babka a cakame, bo ma bracho volat...
    ja som mu bola tiez kupit letenku v sobotu
    takze uz je iste, ze ides a na kolko?

• ty si bola bratovi kupit lewtenku? akoze spat z anglicka? no mala som ist od 15.10 na dva mesiace, ale odlozilosa to, lebo tam nebude veduci, takze mam prist az koncom mesiaca a najlacnjesia cesta bola 2.11 a zila ostavam do vianoc 😠 (cize pridem domov az niekedy tesne pred), co ma hneva, lebo nebudem moct robit zienku domacu, co chysta vianoce 😢 a nehovorim o tom, ako to stve manzela, ze idem vobec prec

• Ano, cez skyeurope.
    Teda, tak to sa mu vobec necudujem...ja by som tiez nechcela ist na tak dlho prec od manzela, uz sme si strasne zvykli na seba
    a nemoze ist s tebou? Tak dame to stretko?

• aj ja mam od nich a kedy sa vracia?
    ak mam pravdu povedat, tak som pohodlna momentalne dvihnut zadok 😴 a o chvilu budem mat aj manzela na drate

• ozaj a co ako sa vam podarilo stravit minuly vikend? porobili ste, co ste chceli?

• oki, nevadi.
    vracia sa 14.11. a spat ide 28.11. a cena bola tiez super, aj ked pred tyzdnom bola este o 20 eur lacnejsia 😮

• no ved ani ja som nestihla tie nulove letenky 😠 keby som sla 4.11, tak je to za 400 Sk!
    aaaale som rada, letim za tri tisicky, mohlo to byt aj drahsie

co bracho uz volal?

• hej, uz sme dohovorili...no jeho letenka stala 5213.- a je to spiatocna...je fajn, ze sme ho aspon poculi...idem zaniest babku a potom som tu opat, budes tu este?

• ano, budem cakat ako zajko lenor (cico za potvoru to bolo), snad uz aj mangel sa logne a posle fotky 😉 tak stastnu cestu

• Sponzor fóra
  • no uz som spat, som si bola aj listok kupit

• kam listok? ja akurat stahujem fotecky, o chvilu hodim

• uz sa tesim na foto
    listok na zajtra na vlak

• aaaaha, zajtra je pondelok
    inak tvoj bracho letel do anglicka? ma drahy zaskocil, ze si musim zistit ako je to z batozinou 🤔 a ja nemam tucha

• no batozina ma byt 20 kg a prirucna ma tiez rozmery ale neviem ake. Bracho letel do Belfastu a teraz pojde z Dublinu do BA a potom spat tiez ta trasa

• aha, bo ma napadlo, ze ved ja zmrzlina idem na sever, kde bude kosa a okrem toho my veduci nabali este asi 4 krabice (velkost cca tortova s kolonami) ... nebude to sranda

• haha, tak to nech ti posle postou 😮
    chuda moje, tak to vazne zamrznes...ak ti mozem poradit, tak skus nabalit veci do toho odsavacieho vaku, velmi to pomoze na zmensenie miesta...sice nie hmotnosti

• aha, nooo to nie je zle, hoidm aj obrazok kam idem 😉
    inak akurat volali z jojky, ci idem teda do toho velkeho hraca 😃 a ja, ze si to dnes pozriem a uvidi sa 🙂

• ved chod, nic tym nestratis, nie? To je miesto toho pokusenia ci ako sa to volalo?

• http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=11416&vReferer= tak konecne su tam fotecky

no neviem, ci som na taku velku show, inak dnes tam bude hviezda radko, bol so mnou na konkurze, showman jeden, som na neho zvedava

• akurat to zaclo v telke...
    sa vam hodi to malinke, asi by uz bolo na case mat vlastne, nie?

• nie nie, aj ja kukam na pc, som na to zvedava

• dobrý večer na chvíľku

• ahoj no tak povedz, ake to bolo?

• dalo sa to vydrzat 😃 najviac sa mi pacilo asi tak do 22 hod, potom sa mi to nejako zacalo tahat.. o tretej sme isli domov.. ale ja som ani nechcela, aby sme boli do rana
    samotny sobas bol fajn, bavilo ma to 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov