Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • nie este je tu na par varoka, le to bude musiet stiihnut manzel, nakolko ja pojdem do roboty a na byte je jedna skrina plna a este krabice a tasky naokolo 😃

• a kde bude spavat? mam ale hlupe otazky, co?

• no ani nie aj ja sa to pytam ... je tam jedna postel, tak s abudeme musiet potlacit, kym nepride matrac 🙂 ... cize asi dost dlho 😐 ak vydrzia baterky tak odfotim dnes, ked tam pojdem

• Sponzor fóra
  • som zvedava ako to vyriesite...to mackanie na 1 posteli znie sice romanticky ale dost neprakticky...ja potrebujem mat priestor a aj drahy...aj to tak vyzera, ze spavame ako rozhadany manzelia ale spat tesne pri sebe nevieme...ale musime sa aspon dotykat toho druheho 😃

• hej ja viem,a le vydrzali sme tak 7 mesiacov u mna na intraku, tak sme snad zvyknuti

• na 1 posteli o sirke 80 cm? teda... 😮

• heeeej, vsak sme sa lubime

• No to je uz pekne, my sme cca po mesacnom takom spavani sili kupit roztahovaci gauc, ale ani na tom sa nespi dobre. 🙂

• to hej, aj ja sa uz tesim na postielku, lebo roztahovaci gauc sice psoluzi, ale radsej by som spala na posteli, ale zatial sa tesim aj gaucu a hlavne, ze mame strechu nad hlavou (aj ked momentalne doslovne) 😃

• Ja tu nebudem do 13-tej, ale dajte mi vediet do IP co so stretkom!
     🙂

• Ahojte. Dnes som zmazala svoj svadobny a aj svoju fotku. Tak sa nehnevajte!

• kaprik, preco? co sa stalo?

• Ahoj csikike, ako sa mas davno som ta nevidela. Ako pokracuje rekonstrukcia bytu?

• Dik za oznamko, sice trochu neskoro ale predsa 😃
    Kde si kupila nan material? A ako si spravila prvu stranu, tlacila si to doma ci u profesionala?
    Mozno zacnem uvazovat o vlastnom vytvore 😃 😃

• uz sem nikto nechodi?

• Sponzor fóra
  • Vies emkaa, zabka nas tu drzala pohromade a odkedy sem nema pristp tak sme tu len malinko
    Prajem ti vsetko dobre k vasmu dnu D.

• Ahojte, sonen, tz uy mas datum...teda, to bola asi uspesna dovolenka 😃 , tlacila som to ja na laserovke

• ahojte, ja sooom konecne aj tu, vcera som mala vela robotky, som musela preliezt vsetky svadobne albumy, ako som zameskala a ovela prisla 😃

• emkaa velmi som tu chcela ostat, kym ta vydame, nech sa necitis opustena,a le ked ma necakane blokli, s tym uz nic nenarobim 😒

• Este su v Sa?

• ahoj evi, este sme, dnes vecer sa vraciame

• Ahojte, aj ja som este teraz tu...neviem dokedy, este stale mam skapaty PC, tak som na nahradnom 😬

• ahojte, ja len nakukam teraz, upratujem, lebo potom by som to stihla az na buduci tyzden a to by som hadam ani neprezila 🙂

• uz som zmazala aj svadobny album... 😴

• este by som sa chcela spytat, ze ked nebudem vediet najst kruspan, asi je uz neskoro z kvetinarstva kupit nejaku tu "burinu" na pierka, vsak?

• a preco ste mayali svadobne albumy?

• uz to tu zacina byt take...nedaj ziadne ine fotky okrem svadobnych a na nic nema byt okrem nevesty nikto...sa mi to nepaci
    emkaa, kruspan sa da natrhat, nemusis ho kupovat 😃

• csikike a kde? lebo som bola vcera pozerat pri notarskom urade, ten zivy plot by mal byt kruspan, ale je obstrihany.. potom mi este poradili pri ludovej skole umenia, ale tam som ho nevidela...

• emkaa naozaj zober bicykel a chodte pozriet pri vah, urcite najdete 😉

• fu...v rodinnych domoch to maju bezne, skus sa prejst ulickou kde su rodinne domceky a tam najdes urcite

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov