Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • evi, aj ty sa dockas 😃 , uz coskoro, sice to nebude do roka a do dna ale bude zanedlaho...ak uz nie je na ceste 😃

• vestkyna privyrabas si tak? 🙂

• zabka, este nie...obcas mi ta prekliata palica nefunguje...hlavne nie v cisla na loto 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 no neboli to vase cisla vcer av spravach? 😉

• csikike potom si na teba spomeniem.. 🙂

• zabka,ja sa tam urcite pridam..

• A ja by som tu uz vobec nameala byt. Ale teda do 10-tej zostanem i ja.

• nie, to uz by som necakala tak na vyplatu, aby sme si mohli kupit farby, z dalsej postel, z dalsej pracku, z dalsej vysavac...oo a aj vianoce budu 😮 😃

• aaal ety sa len pred nami nechces priznat 😠
    kaprik 😉 , este september a nevesty sala, su vydate a stastne 🙂

ja by som tu najradsej zostala, ale ked sa neda 😒

evatu, t si nasa prva snazilka aj s emkou 😉

• Tak zaloz temu a budeme klebetit na MK.
    Este mi vysvetli co to STM znamena.

• A zabka a uz si tam tu nasu temu dala? 🙂

• csikike dostanes vianocny darcek od nas 😃 vyber si, my vraj chceme svetla do izieb 😃 (tak straaaasne romanticke pod stromcek), navrhla som, nech nam rodina kupi obedovu suprvu, pohare, pribor a take vecicky

• ja sa este nesnazim, len tak akoze trochu 😃
    trochu som sa pozabudla pri citani pracovnych mailov a uz ste preskocili na dalsiu stranu.. hmm

• aky vianocny darcek? ha? Taniere mame kooooooooopec a este trocha viac, ale nemam tlcit na maso, este musim kupit 😃

• Je 10h,tak ja sa lucim.. 🙂 ahojte.

• Sponzor fóra
  • Ahoj evi

• ahoj evatu, tema bude poobede 😉
    csikike, tak nekupuj dostanes ho aj s maslickou 😃

• hi, svokra sa uz ponukla, ze nam ho doda, ale vraj ho nesmiem pouzit na manzela... 😮 , ja, ze na manzela mam klasiku (valok na cesto, ale plastovy, nech nezanechava trvale stopy)

• 😃 ty si ale papula, ja by som s to neodvazila mojej povedat
    idem si skontrolovat manzela, o pol hodku som spat ... aby si si nemyslela, ze si tu sama 😉 ... ma tam byt vodar, tak idem pre istotu mrknut, co stvaraju

• este, ze nie postar...to by som sa ho bala nechat len tak vo dvojici 😃

• 😃 kam n ato chodis! postara si necham pre seba 😎
    mno merace mame odstranene juchuuu nebudu ohyzdit linku a zaberat mietso a vyrukovali na mna, ze teraz daju aj bateriu zdola a nebude zo steny, reku ako chcete

• aj ja budem mat bateriu zo spodu...sa mi to tak viac paci 😃
    cccccccccca, postar to nebude...bude to mala zabka

• emi, krasna kravata 😉

• dakujem, csikike
    chceli sme len taku obycajnu jednoduchu, aj koselu ma len bielu hladku, tak som ju ani nefotila

• v jednoduchosti je krasa, no nie?

• dufam 🙂

• no uz sem zde, som vyrajbala intrak, nech sa zajtra moe odovzdat, fuuuj to bolo spiny, ale okna odmietam drhnut 😠

• Emi, ak sa to paci aj jemu aj tebe, tak je to ok, na nikoho netreba brat ohlad a nech uz hovoria co chu, hlavne nech to vyhovuje vam 😉

• krasna kravata 😉 mne sa tiez nepaci francuzska

• teda, si sikula a uz mas vsetky veci na bytiku? v krabiaciach ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov