Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • este raz som si pozerala fotecky, ste neskutocne krasni

• Ved aj vy ste boli krasi. Ale asi to bola aj preto, lebo sa strasne lubkame a podla mna to je vidiet aj na fotkach.

• Ahojte, uz som spat, bola som v TT sluzobne 😃

• Sponzor fóra
  • Tak to si stihla rychlo! 🙂

• hej, len co som prisla do BA, tak ma sef odchytil, ze ideme do TT a uz som aj nazad 😃

• cau tiger 🙂
    kaprik samozrejme, ze je to tym ... ja som dost kriticka ale co s atyka albumov salaniek, mame ich vsetky nadherne, prave preto, ze je na nich vidiet nasu lasku (sme s ao tom uz s cdikike rozpravali, niektore albumy su ja ja ja nevesta a zase ja nevesta a nie ja a manzel)

• zabka2x, neuveris mi, ale aj manzel ma tak vola...ktovie preco 😃

• nedivim sa 😉 inak hadaj co robim ja prave? ... parujem ponozky 😃

• 😃 , ja cakam, ze kym pridem dom, tak budu aj ulozene...len aby som na hubu nepadla 😃

• tak pozor na to, ja idem na tielka

• Tok ma caka tiez. Vcera som prala dve varky, dnes este dve a k tomu zehlenie. Ale nie je mi najlepsie, tak mozno zehlit nebudem.

• kaprik, uz aj ty? Tebe som to este nevyvestila, musis chvilu pockat 😃

• dobry den 🙂

• ahoj emi, co robkas?

• Prave, ze mne je od toho zle, ze nebude male kapriky.

• Sponzor fóra
  • ale je vtipna, ze kaprik, niekam ju s tym vestenim poslat 😃
    ejoj emi

• ranajkujem, potom ak sa odtrhnem od pc, tak by som mala zapnut pracku a upratat ten bordel, co mame doma...
    dnes sa mi strasne nechcelo vstavat, uz hodinu sa len tak motam..

• aha, ved uz som sa aj cudovala, ze ci mi ta carovna palicka nefunguje, ale neboj sa ani u vas sa to nebude dlho odkladat 😃

• a co vestkyna, sebe nic nevyvesti? 🙂

• emi, ty si jej teraz dala 😉

• Tak ja sa zdravim uz 3x a stale nic...mi to neodoslalo 😞 ..

• sebe, nieeeeeeeeeeeee, ja mam este cas, si vyvestim ked manzel zaveli, ze je cas 😃

• ale asi sa zlakla, ked pozrela do kristalovej gule a uvidela tigrica csikikovske 😃

• Emkaa aj ja sa musim odlepit od pc,ale zatial sa mi nedari. Ale uz som stihla aspon zapnut pracku a ranajkujem pri pc 🙂

• csikike aj mne uz nieco vyvestis?

• emkaaa 😃 si zlata
    ahoj evatu, aj mna to dnes serie, vobec pozdrav nechcelo poslat 😠

• ziadne tigricata som nevidela...budem musiet lepsie pozerat a keby nieco tak ich z tej gule vyskrtam 😃

• dala som si limit, ze tu budem do 10 aktivne a potom uz len nakukat... tak som zvedava 😬

• 😃 😃 😃 emkaa aj ja som si dala do 10h...

• inak ked ste tu vsetky, csikike povolila a tak poobede v robote zalozim temu STM Sala, ak budete chciet na modrom konikovi, nakolko, ja som tu poslednych par hodin 😞 a ak chcete teda niekto so mnou aj nadalej klabosit

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.