Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • jej, takto si neprecitas poseldny prispevok na predchadzajucej strane, stoji zato 😃

• tak padam, pa

• csikike ticho lebo si ta pockam na stanici 😠 alebo poziciam na vikend 😃

• Sponzor fóra
  • citala som 😉

• fiha, kolko ste pisali 🙂
    myslite, ze zenich musi mat aj vestu?

• ahoj emi si este na drate? podla mna nemusi, zalezi len od vas, pripadne od bontonu vo vasej rodine
    ja som pre mojho chcela, nech ma doma koplet oblek aale nutna urcite nie je

• kde je tiger 😃 zabiatko nebude nebude (aspon nie teraz) 🙂

• sakra, ale ja som celkom dobra vestica 😃

• cau vestica, co si vyvestila?

• aky tiger? hm? je viem leln o krehkom malom maciatku...............aaaaaaa este o malom zabiatku o ktorom ani rodiacia este netusia 😃

• 😃 ty si ochcechula 😃 co robkas? ja sa hram s foteckami, robim nove kolaze bytu

• jej, budem viet ako to tam mate narvane? Ja som dala prat a teraz cakam, lebo musim este jednu davku nalozit...ale manzel ma prekvapil, bo vstal skor a stihol zase dalsi kus vykachlickovat...takze je hotova asi 1/4 kupelne 😃

• a ty uz si odprevadila manzela do roboty?

• myslela som nakrabicovane 😶

• no hodim, ak cches, len musim mrknut akej su velkosti a este nie su vsetky 😉
    hej moj uz pracuje a prave ma ukecal na par dni relaxu, viem, ze aj kaprik nieco zhanal, my asi pojdeme sem ak mu to nezatrhnem www.avena.sk
    ale som rada, dnes s acitim znicena a padne to vhod

• Sponzor fóra
  • wau, vyzera to super, uz som o nich citala, je fajn, ze ti toto navrhol 😉 , sa vytesuj, zide sa vam oddych po dobre odvedenej praci 😉

• jeminenku, vidis co som napisala, ze kachlickuje kupelnu...chcela som pisat kuchynu 😒 , uz aj mne kape na karbid

• hmm, ale povedal, ze svetla do bytu dostaneme na vianoce 😠 radsej by som cely byt mala hotovy cim skor

• a este ma caka poparit asi 200 parov ponoziek, bleeeeeeeeeee, asi to necham na zajtra 😃

• ste sikovny, parovanie ponoziek neznasam 😠 , najma ked obaja mame vacsinou cierne a cca rovnake (este aj velkosti) 😃 takze vacsinou triedim podla osuchanosti a odtiena vyprania 🙂

csikike a preklepy o tomto case povolene 😉

• zabka, a ake svetla chcete? V baumaxe je ccelkom dobry vyber a v ikei tiez, ozik, uz mas novy katalog?

• zabka, to mame podobny styl...my asi tak, ze 1 tebe 2 mne 😃

• heeeej prisiel do schranky 🙂 sme boli soknuti 🙂 , hej vcera kao sme boli v baumaxe sme sa prekvapivo zhodli (az sa desim), ja som si povedala ake chcem do kupelne k pracke a na chodbu a on si vybral do izby

je to na styl kvietkov, mame take doma s drevom a domedena a velmi s ami to lubi

• takze uz mate aj vybrate? To je super, tak to mozete zacat pomaly kupovat, napr. na vyrocie a tak...a do vianoc to mate aj zapojene 😉

• hihi, teda, to uz mas posvadobnu deformaciu...fotky ako na dakovnu kartu... 😃 xixi...ale dobre to vyzera

• 😃 ja viem, chcem dat vyvolat, nech aj svokrovci vidia, co sa deje, kedze ti tak skoro nepridu

• no konecnce som vyvesala aj dala dalsiu varku, uz len pockat kedy doperie a vysesat a mozem ist spikat, som unavena ako tava.

• aj ja som znicena, uz robim poslednu kolaz a idem hajat a snivat o muzikovi 😃

• a kedy by ste isli tam oddychovat?

• neviem, asi zaciatkom septembra a navrhla som cez tyzden cca 3-4 dni ... pridate sa 😃 on chcel vikend, ale prvy este je sezona u nich, druhy sme v bn, treti je svadba a stvrty uz bude na mna kosa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov