Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • hej, ale nebuduce uz nebudem davat vyvolavat 300 fotiek 😃

• az tolko 🤔 ina pala to bude 😃 , som zvedava, kolko to bude stat nas

• musim ist papa 😒

• Sponzor fóra
  • no jo, je to pre obe strany a aj na rozdaj rodine co boli splocne foto robene...a este aj klasicky film tam je (ale len 1 36 zaberovy) tak to sa uz pri tom mnozstve strati 😮
    ja sa chystam vyrobit si album podla vasho...zatial ma to vsak len napadlo a zacinam zhanat vecicky

• U nas bude poriadna burka. Prave zostala tma, a ja len cakam co z toho bude. Normalne som si musela zazat svetlo.

• kaprik, nestras, ja som tu v BA a raz svieti slnko, raz prsi...tak len dufam, ze sa na stanicu dostanem skor

• U nas uz strasne leje. Ja len dufam, ze to do 20-30 minut preide.

• aj u nas to uz je, hrmi a je tma a ja tu 😎 , dali sme si pauzu, aby sme nezmokli, nech sa vyprsi a pokracujeme potom

• Ale liat uz prestalo,tak dufam, ze uz nezmoknem.

• kaprik mas tak uzasnu tu fotku v pase, nadhera a ako videt ten usmev na tvojej tavri 😵

• uz by sa patrilo aj mne zmenit, vsak? Ale nechce sa mi...zabka, ty nejdes dom? Co bude s tym stretkom?

• No neviem, nechcela som si dat nic z blizka, aby som nemala problem v praci.

• ake stretko? csikike mne sa paci vasa 😉
    kaprik tato je uzasna! a spozname ta len my 😉

• fuuuj aj tu uz skaredo leje! este ze sme sa stihli vratit

• evka pisala, ze by sme mohli dat zajtra stretko...mne to vyhovuje, ale az po 20, kaprikovi to tiez vyhovuje (aspon vcera), takze co ty?

• Sponzor fóra
  • ja urcite nie, ja mam poobednu

• 😞

• no co uz raz to vyhovuje setkym okrem mna, mam smolu 😐

• Ja este stale mozem.

• zabka a ty by si kedy mohla?

• tazko teraz povedat, mame roboty takze domov nechodim, ale napriklad buducu stredu a v septembri chcem ist aspon na tyzden dom

• Ja padam, potom sa vecer mrknem.

• a co buduci tyzden? Mne je ok pondelok, aj utorok, a co vy?

• V pondelok nemmozem. Idem do NZ na obnovu nechtikov.

• nastastie uz prestalo tak liat normalne som sa bala
    papa kaprik

• csikike a tebe buduca streda vyhovuje? Zabka a ty dojdes urcite buducu stredu domov?

• no v stredu mozme po 20 tej aj stvrtok

• Mne iba streda..

• evatu neviem, netusim, co bude treba robit a nerada slubujem, teraz ked som si nie na istom

• Tak by sme to teda mohli prelozit,co vy na to? Na buducu stredu u nas...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.