Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Uz mam kuvu pripravenu, este si spravit naladu na pracu a mozem zacat. :-)
Odpovedať
A mas novu fotku.. :-) :-) :-)
Odpovedať
Svadobnu.
Odpovedať
haloooooo
Odpovedať
Ahoj, co dobre ste robili, stahujete?
Odpovedať
Vidis zabka, je pravda ze nas drzis pokope ty.
Odpovedať
:-) dakujem kaprik za lichotku, ale co budete robit od stvrtka =-) csikike ja uz nevladzem, tak isiel muz sam, uz sme sa asi 6 krat otocili oblozeni az po krk a este je tu toho hodne ]-(
Odpovedať
Asi si dam prestavku od tejto stranky.
Odpovedať
A kde budes varit a ako? Od stvrtka si mimo netu? :-( ;-(
Odpovedať
hej, zajtra mam poobednu a stvrtok rano sme odubytovani, takze budem mlcat dost dlho :-|
Odpovedať
csikike musime si pohnut a najst inu stranku, nech aspon z roboty piseme :-D kaprik a co budes robit, pracovat?
Odpovedať
Mala by som. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabka, tak to sa pridam na MK aby sme mohli kecat, laebo ako doteraz IP
Odpovedať
doooobre, tak si zalozime sukromnu debatu aj tam :-D kaprik neprehanaj!
Odpovedať
Musim si dat veci do poriadku, lebo o chvilu budem nervozna zo statnic a opat budem zanedbavat svoju pracu.
Odpovedať
jaaaaj sice ano zabudla som, ze sa to blizi, tak to uz chapem, nebude cas na ine ;-) a urob si teda poriadky v robotke
Odpovedať
mne sa tak nechce robit, by som spala, do 23.30 som vyberala fotky ktore dame vyvolat a potom som to napalovala...o 3 rano mi pisal bracho, tak som mu odpisala 1000 znakovu mms a od samej radosti som zavolala aj manzelovi a vsetko mu vytarala co pisal...ale rano ste ma mali vidiet, som bola ako vyprate hov.o
Odpovedať
:-D snaziva noc :-D aj ja musim dnes stihnut poslat fotky do happy, nech to stihnu zaregistrovat
Odpovedať
do happy? Som asi zase pripecena, co je to?
Odpovedať
no zabudla som spomenut, ze po napaleni cd som sla hore a umyla policky v chladnicke...ani netusim kedy som sla spat
Odpovedať
happy foto, posles cez net a vyvolane pridu na objednavku, ja idem dat promopcne, na tie sme zabudli 10x15 za 2 SK a male 7x9 pre mna za 1 SK
Odpovedať
:-D ty si nezmar! este ze ja take napady nemavam :-)
Odpovedať
Uz som o happy pocula i ja. A fotky su kvalitne?
Odpovedať
to je brutalna cena, my mame po znamosti 10x15 za 7 nieco a ostatne neviem
Odpovedať
poslem ti linku? kvalita je vyborna, ja som s nou zatial spokojna a to uz ich mame kvantum, pridu do troch dni, ak mas ine formaty, tak o nieco dlhsie
Odpovedať
Ja poprosim.
Odpovedať
jasne, hod mi to do IP, dik
Odpovedať
jasne kaprik, ja ze ty ju mas =-) http://www.happy-foto.sk/ omrknite, osobne odporucam a chcela by som skusit i ten maxi format, co si dame zaramovat do izby
Odpovedať
no nam to uz dnes zobrali a v piatok budu, je to neporovnatelna cena, ale uz sme to odoslali, bohuzial...vedeit to tak skor (ale aspon ma tesi, ze tam trocha este upravia fotky a neplati sa nic len cena fotiek)
Odpovedať
tak nabuduce budes vediet ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?