Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ale nie, ja len ked sa tu mazali fotky chudnucich holiek a aj tak naco tu budu, ak bude niekto zvedavy opat ich tam dam 😉 (len nie dnes, mame nieco rozrobene)

• zase som nieco zmeskala? Emi, mame asi nieco podobne, vsak?

• a co mate spolocne? 🤔
    inak emi sorry prepasla som prispevok, ze koncis tak dodatocne papa holky zajtra 😉

• Sponzor fóra
  • Mam tu tie fotky, len ich este musim zmensit, ale dnes sa ich teda uz konecne dockate.

• ahojte, tak ja som tu na chvilu 🙂

• Ahoj, kam dnes pojdes?

• makat 😃 zatial milacik spi, ale ak sa preberie na moj tukot tak ma zbali a pome ... mame co robit cely den, pridem znicena ako konik, uz to vidim

• je to kraaaaaaaaaaaaaaasne! 😵

• tie s tym podvazkom su chutne 😉 avidim, ze vonku si uz mala aj zavoj, nadherne, naozaj a konecen som si ta mohla pozriet v celej krase

• to jo, zabka ma pravdu 😉

• NO, dufam ze sa pacia. Nam hej. Ale asi ich tam nenecham vsetky. Ale chcela som vam ukazat. Mame este s malym synovcom, ale tie som sem nechcela davat.

• jasne, evi ak nechces, nechaj len jednu repre a ostatne zmaz, my sme sa pokochali a o tom nam hlavne islo 🙂 vidiet vas spolu este raz

• No chvilu ich tu necham dva - tri dni, ale potom to zredukujem.

• Jaaaj som spokojna, ze som ta stihla a uz mozem vypnut pc 😃

• To som rada. Este si musim zmenit fotku.

• Sponzor fóra
  • Hladaj vodnu nevesticku 😉 a co hovorili petovi kolegovia na fotky, pacili sa im?

• No hej! Sme spokojni, keby sa nam fotky n epacili, tak ich sem urcite nedame. Sice pri zmensovani sa ubralo na kvalite, ale ved ja vam ukazem potom album ked si dame stretko.

• A v albume kolko mate foteciek?

• 36

• jeeeej nadherny avant! vysoko aktualny 😃

• A co prstienky? Pacia sa?

• ano, tie som studovala hned na druhej fotecke, na svadbe som si ich nestihla pozriet ... su jemnucke a krasnucke, len ten briliant malo ziari, treba pravidelne lestit 😃 (ozaj a videla si tie prstienky aj pred svadbou? ci az v ten den?)

• Pri kupe a potom az v ten den. Nikdy nezabudnem na ten moment, ked sme sa vo dverach uvideli uz obleceni. Obaja sme mali na krajicku slzicky.

• teda to je od neho krute 😠 , ale aspon, ze vedel, kam ich schoval 😃
    kaprik to je super, ze si take nieco pamatas, ja len to aky bol zhon a ako bolo po vsetkom 😐 a samozejme v kostole som bola nervozna, co pokazim a ako sa prezehnam

• Ahojte.Kaprik naozaj ste boli peknucki.. 🙂
    A na ten nas prvy pohlad uz v obleceni si pamatam aj ja..Na ten jeho pohlad,ked som vysla z izby.. 🙂

• No na to asi nikdy nezabudenem. Bolo to krasne.

• ahoj evatu, kaprik 😵

• Ja si idem spravit kavu a konecne zacnem pracovat. 🙂

• no ved aj ja budem musiet ist, ale drahy zatial buva (neviem,c o sa deje), idem teda balit ja
    papa

• Ahoj zabka 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov