Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ale nie, ja len ked sa tu mazali fotky chudnucich holiek a aj tak naco tu budu, ak bude niekto zvedavy opat ich tam dam ;-) (len nie dnes, mame nieco rozrobene)
Odpovedať
zase som nieco zmeskala? Emi, mame asi nieco podobne, vsak?
Odpovedať
a co mate spolocne? =-) inak emi sorry prepasla som prispevok, ze koncis tak dodatocne papa holky zajtra ;-)
Odpovedať
Mam tu tie fotky, len ich este musim zmensit, ale dnes sa ich teda uz konecne dockate.
Odpovedať
ahojte, tak ja som tu na chvilu :-)
Odpovedať
Ahoj, kam dnes pojdes?
Odpovedať
makat :-D zatial milacik spi, ale ak sa preberie na moj tukot tak ma zbali a pome ... mame co robit cely den, pridem znicena ako konik, uz to vidim
Odpovedať
je to kraaaaaaaaaaaaaaasne! x-)
Odpovedať
tie s tym podvazkom su chutne ;-) avidim, ze vonku si uz mala aj zavoj, nadherne, naozaj a konecen som si ta mohla pozriet v celej krase
Odpovedať
to jo, zabka ma pravdu ;-)
Odpovedať
NO, dufam ze sa pacia. Nam hej. Ale asi ich tam nenecham vsetky. Ale chcela som vam ukazat. Mame este s malym synovcom, ale tie som sem nechcela davat.
Odpovedať
jasne, evi ak nechces, nechaj len jednu repre a ostatne zmaz, my sme sa pokochali a o tom nam hlavne islo :-) vidiet vas spolu este raz
Odpovedať
Článok sa načítava...
No chvilu ich tu necham dva - tri dni, ale potom to zredukujem.
Odpovedať
Jaaaj som spokojna, ze som ta stihla a uz mozem vypnut pc :-D
Odpovedať
To som rada. Este si musim zmenit fotku.
Odpovedať
Hladaj vodnu nevesticku ;-) a co hovorili petovi kolegovia na fotky, pacili sa im?
Odpovedať
No hej! Sme spokojni, keby sa nam fotky n epacili, tak ich sem urcite nedame. Sice pri zmensovani sa ubralo na kvalite, ale ved ja vam ukazem potom album ked si dame stretko.
Odpovedať
A v albume kolko mate foteciek?
Odpovedať
36
Odpovedať
jeeeej nadherny avant! vysoko aktualny :-D
Odpovedať
A co prstienky? Pacia sa?
Odpovedať
ano, tie som studovala hned na druhej fotecke, na svadbe som si ich nestihla pozriet ... su jemnucke a krasnucke, len ten briliant malo ziari, treba pravidelne lestit :-D (ozaj a videla si tie prstienky aj pred svadbou? ci az v ten den?)
Odpovedať
Pri kupe a potom az v ten den. Nikdy nezabudnem na ten moment, ked sme sa vo dverach uvideli uz obleceni. Obaja sme mali na krajicku slzicky.
Odpovedať
teda to je od neho krute ]-( , ale aspon, ze vedel, kam ich schoval :-D kaprik to je super, ze si take nieco pamatas, ja len to aky bol zhon a ako bolo po vsetkom :-| a samozejme v kostole som bola nervozna, co pokazim a ako sa prezehnam
Odpovedať
Ahojte.Kaprik naozaj ste boli peknucki.. :-) A na ten nas prvy pohlad uz v obleceni si pamatam aj ja..Na ten jeho pohlad,ked som vysla z izby.. :-)
Odpovedať
No na to asi nikdy nezabudenem. Bolo to krasne.
Odpovedať
ahoj evatu, kaprik x-)
Odpovedať
Ja si idem spravit kavu a konecne zacnem pracovat. :-)
Odpovedať
no ved aj ja budem musiet ist, ale drahy zatial buva (neviem,c o sa deje), idem teda balit ja papa
Odpovedať
Ahoj zabka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?