Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • 🙂 dakujem emkaa (este keby tak uz boli moje.)

• evi, ja uvazujem o zbaveni sa vlasov na primeranu dlzku...zatial vsak iba uvazujem 😮

• no presne, tiez nosim postupne zostrihane, ale teraz som sa uz davno nebola dat, aby mi vedeli spravit nejaky svadobny uces..
    inak nedavno som spravila taku hlupu chybu, dala som si trvalu ... s vidinou zahustenia vlasov, aby boli take bujne.. no moje nervy, vyzerala som ako idiot a uplne mi to spalilo vlasy.. esteze sa mi to rychlo vyrovnalo.. nikdy sa mi nelamali konce, ale teraz su strasne...
    takze to nerobte 🙂

• Sponzor fóra
  • csikike a nebudes potom lutovat??????? Ved si daj na tuto dlzku (ak ich nemas poskodene..) len nejaky pekny strih,ktory ti pristane..

• ja som tiez mala uz viackrat trvalu a mne sa to celkom pozdavalo...mam strasne tazke vlasy, ked mi ich natocia, tak behom par hodin su uplne rovne 😃

• tak to je ten lepsi pripad 🙂

• emi, neviem, pred 4 rokmi som mala uplne kratke, cca po usi a teraz ich mam...no neviem, skusim doma odfotit

• emkaa viem o co pises...,ja som si sice nedal atrvalu,ale pred svadbou mi kadernicka spravila husty nelir-tenke pasiky..,lebo ja som si farbila na tmavu hnedu a chcela mi to tak trosku zosvetlit.Vysledok bol pekny,dala na to potom gastanobu,co som mala aj na svadbe,ale.... vlasy mam odvtedy suche,co som nikdy nemala a konce s alamu... Teraz som preto sla k mojmu staremu kadernikovi,tak ma zostrihal postupne,dal tmavsiu farbu,lebo vraj svetla ma bude dalej iba vysusat (kvoli obsahu peroxidu) a konecne s ami dostavaju vlasy do formy...

• a to som uz mala aj trvalu aj po plecia zostihnute, velmi rychlo mi rastu...asi zo zemiakov 😃

• csikie,takze to mas take dlhe za 4 roky? Tak to sa mam na co tesit ... to ani nebudem velmi dlho cakat 🙂

• takze papat zemiaky? 😃 my ich mame casto...

• Mna najviac nastvalo,ked som s akadernicke pravidelne po tom melirovani stazovala,ze sa mi lamu a ze su suche a ona vzdy len poznamenala,ze to mam taku kvalitu....ale to ju nenapadlo,ze to ona mi ich znicila? Keby aspon poradila ako ich dat do poriadku..

• evi, mala som aj melir po trvalej ale to bol riadny zasah...ale velmi mi pomohlo serum proti krepovitosti a odvtedy ich mam super a rastu ako dive 😃

• my sme presli na ryzu, moj muz by ju jedol kazdy den.. o chvilu sa nam zacnu oci zuzovat 😃

• emi...aby ste nezacali aj zltu farbu chytat 😃 😉

• Sponzor fóra
  • evatu, to bola kadernicka zo Sale?

• emkaa 🙂

• csikike,tak pohladam aj nejake serum na vlasky..snad to pomoze.

• evi, ani ja som neverila, ze mi to pomoze, ale pouzivam ho dodnes...aj sa mi lahsie rozcesavaju a su uplne hladke, take... rovne

• musim pochvalit manzelika, dnes spravil aj poslednu skusku, takze je druhak bez zavazkov 😃

• ...ze blahozelam,csikike... 🙂

• sa vytesujeme...takze uz len bytik dokoncit...hihi, ale to este hodnu chvilu potrva

• csikike a kedy teraz opat zacina v skole? Uz v septembri?

• Neviete poradit kam by som mohla vypadnut s polovickou na buduci predlzeny vikend. Nechceme ist daleko a chceme oddychovat.

• evi, neviem, mal by mu prist papier na zapis, zatial vsak nic neprislo...asi zacinaju az v oktobri...
    kaprik a chcete hory alebo vodu?

• podla toho, ako radi oddychujete.. my sme v juli boli na vikend v Stiavnici a bolo tam fajn

• My ked chceme oddychovat,tak chodime na chatu,je tam klud.Inak chodime na rozne akcie,ale to asi nechcete..

• Nechcem aby to bolo daleko, aby sme tam bali za max. dve hodinky autom. Mohlo by to by tkombinovane, nieco sa bazenom.

• vraj je pekne aj v Sturove na kupalisku, ale vsetko zalezi od toho co chcete...

• Nie uplne vodu, skor vrchy a hotel s bazenom, kde by sme si mohli rano a vecer zaplavat.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov