Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
:-) dakujem emkaa (este keby tak uz boli moje.)
Odpovedať
evi, ja uvazujem o zbaveni sa vlasov na primeranu dlzku...zatial vsak iba uvazujem :-o
Odpovedať
no presne, tiez nosim postupne zostrihane, ale teraz som sa uz davno nebola dat, aby mi vedeli spravit nejaky svadobny uces.. inak nedavno som spravila taku hlupu chybu, dala som si trvalu ... s vidinou zahustenia vlasov, aby boli take bujne.. no moje nervy, vyzerala som ako idiot a uplne mi to spalilo vlasy.. esteze sa mi to rychlo vyrovnalo.. nikdy sa mi nelamali konce, ale teraz su strasne... takze to nerobte :-)
Odpovedať
csikike a nebudes potom lutovat??????? Ved si daj na tuto dlzku (ak ich nemas poskodene..) len nejaky pekny strih,ktory ti pristane..
Odpovedať
ja som tiez mala uz viackrat trvalu a mne sa to celkom pozdavalo...mam strasne tazke vlasy, ked mi ich natocia, tak behom par hodin su uplne rovne :-D
Odpovedať
tak to je ten lepsi pripad :-)
Odpovedať
emi, neviem, pred 4 rokmi som mala uplne kratke, cca po usi a teraz ich mam...no neviem, skusim doma odfotit
Odpovedať
emkaa viem o co pises...,ja som si sice nedal atrvalu,ale pred svadbou mi kadernicka spravila husty nelir-tenke pasiky..,lebo ja som si farbila na tmavu hnedu a chcela mi to tak trosku zosvetlit.Vysledok bol pekny,dala na to potom gastanobu,co som mala aj na svadbe,ale.... vlasy mam odvtedy suche,co som nikdy nemala a konce s alamu... Teraz som preto sla k mojmu staremu kadernikovi,tak ma zostrihal postupne,dal tmavsiu farbu,lebo vraj svetla ma bude dalej iba vysusat (kvoli obsahu peroxidu) a konecne s ami dostavaju vlasy do formy...
Odpovedať
a to som uz mala aj trvalu aj po plecia zostihnute, velmi rychlo mi rastu...asi zo zemiakov :-D
Odpovedať
csikie,takze to mas take dlhe za 4 roky? Tak to sa mam na co tesit ... to ani nebudem velmi dlho cakat :-)
Odpovedať
takze papat zemiaky? :-D my ich mame casto...
Odpovedať
Mna najviac nastvalo,ked som s akadernicke pravidelne po tom melirovani stazovala,ze sa mi lamu a ze su suche a ona vzdy len poznamenala,ze to mam taku kvalitu....ale to ju nenapadlo,ze to ona mi ich znicila? Keby aspon poradila ako ich dat do poriadku..
Odpovedať
Článok sa načítava...
evi, mala som aj melir po trvalej ale to bol riadny zasah...ale velmi mi pomohlo serum proti krepovitosti a odvtedy ich mam super a rastu ako dive :-D
Odpovedať
my sme presli na ryzu, moj muz by ju jedol kazdy den.. o chvilu sa nam zacnu oci zuzovat :-D
Odpovedať
emi...aby ste nezacali aj zltu farbu chytat :-D ;-)
Odpovedať
evatu, to bola kadernicka zo Sale?
Odpovedať
emkaa :-)
Odpovedať
csikike,tak pohladam aj nejake serum na vlasky..snad to pomoze.
Odpovedať
evi, ani ja som neverila, ze mi to pomoze, ale pouzivam ho dodnes...aj sa mi lahsie rozcesavaju a su uplne hladke, take... rovne
Odpovedať
musim pochvalit manzelika, dnes spravil aj poslednu skusku, takze je druhak bez zavazkov :-D
Odpovedať
...ze blahozelam,csikike... :-)
Odpovedať
sa vytesujeme...takze uz len bytik dokoncit...hihi, ale to este hodnu chvilu potrva
Odpovedať
csikike a kedy teraz opat zacina v skole? Uz v septembri?
Odpovedať
Neviete poradit kam by som mohla vypadnut s polovickou na buduci predlzeny vikend. Nechceme ist daleko a chceme oddychovat.
Odpovedať
evi, neviem, mal by mu prist papier na zapis, zatial vsak nic neprislo...asi zacinaju az v oktobri... kaprik a chcete hory alebo vodu?
Odpovedať
podla toho, ako radi oddychujete.. my sme v juli boli na vikend v Stiavnici a bolo tam fajn
Odpovedať
My ked chceme oddychovat,tak chodime na chatu,je tam klud.Inak chodime na rozne akcie,ale to asi nechcete..
Odpovedať
Nechcem aby to bolo daleko, aby sme tam bali za max. dve hodinky autom. Mohlo by to by tkombinovane, nieco sa bazenom.
Odpovedať
vraj je pekne aj v Sturove na kupalisku, ale vsetko zalezi od toho co chcete...
Odpovedať
Nie uplne vodu, skor vrchy a hotel s bazenom, kde by sme si mohli rano a vecer zaplavat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?