Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
My idema na svadbu 23.9 a strasne sa tesim. :-)
Odpovedať
:-| kaprik nedrazdi ... aspon si to opat vyskusas z druhej strany ;-)
Odpovedať
Hej. Urcite to bude ine, ako ta nasa svadba.
Odpovedať
a kam idete, bude v sali?
Odpovedať
Zabka, aj ja idem, ale len gratulovat 9.9. ale tiez by som isla na daku svadbu...asi budem musiet niekoho z rodiny nahuckat :-D
Odpovedať
csikike spravime si zurku sami nevesty :-D alias druha svadba bez mangela
Odpovedať
baby, mate vsetky VP?
Odpovedať
emi ja nie, asi jedina
Odpovedať
ani ja nemam, preto som sa pytala.. asi by som si mala spravit, vsade ho chcu
Odpovedať
hej vsade ho chcu, ja som povodne planovala, ze v septembri nastupim, ale prasulky uz nebudu, takze asi az na jar
Odpovedať
No ideme do Sa a hostina bude na ucilisti v jedalni. Tiez este ideme gratulovat 2.9. No a VP mam, ale jazdim len zriedkavo.
Odpovedať
ja tiez mam VP a aj jazdim dost :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
bambulky, mne prave prisiel manzel, tak asi ideme prec, papa
Odpovedať
Ahoj zabka!
Odpovedať
zabka, si teda, ved si mala spikat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaprik ak sa smiem opýtať komu ideš gratulovať 2.9.?
Odpovedať
Profilova fotka
Haló dievčatá je tu niekto? :-( Už sa mi to kráti. Dnes idem na poslednú skúšku šiat. Začína to rýchlo utekať až neuveriteľne. :-N
Odpovedať
Ahoj, a co nervozita? Uz mate vsetko? Nemas foto siat?
Odpovedať
Ja som prave dopapala a nic sa mi nechce! Kde to budete mat?
Odpovedať
Aj ja som uz po obede :-) a teraz sa trosku hram s fotkami..
Odpovedať
evi, super fotka, mas dobre dlhe vlasky na nej, to je aktualna, alebo starsia?
Odpovedať
Nudim sa... vidim, ze mas nove foto :-) To je aktualne?
Odpovedať
:-) je aktualna... aj s pozicanym priceskom od kamosky :-D To som len chcela drahemu ukazat,aku kocku bude mat doma o par rokov (tak o 3-5?)
Odpovedať
chcela by si take dlhe vlasiska? :-) su s tym len starosti :-D ja sa chcem dat ostrihat asi po plecia po svadbe
Odpovedať
Ja som mala dlhe,ked som bola mladsia,ale potom som zacala vymyslat,ze chcem po plecia,potom zas kratke.. Ale rada by som zas mala dlhe...
Odpovedať
najradsej by som nemala ziadne, lebo moje su strasne jemne, ale vela... a nepoddajne.. asi do pol chrbta ... ale zase s gulatou hlavou by som bola ako mimozemstanka 8-)
Odpovedať
ale csikike, ty mas tiez dost dlhe vlasy
Odpovedať
Aj ja by som chcela dlhe.
Odpovedať
evatu, ale tie dlhe ti velmi pristanu na tej fotke
Odpovedať
Mne vzdy kadernik vravi,z emam pekne huste,ale ja mam tenke jemne vlasky,takz easi ten isty problem ako ty emkaa.Ale minule som sa s nim radila,som mu povedala,ze chcem dlhe a z eco si o tom on mysli...povedal,ze s mojou kvalitou ich kludne mozem mat,ale nie rovnaku dlzku,ale postupne zostrihane..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?