Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • tak ako ich oslovujes?

• mam.. 🙂 aj ked obcas ma vie taaaak vytocit 😃 😃 ,ale vravi,ze ved inak by to s nim bola nuda..

• ani mne s aoslovenie svokra a svokor nepaci..a ani tak o nich nikde nehovorim.Ja ich oslovujem mamka a tato a pred cudzimi vascinou poviem.. manzelovi rodicia alebo Imkovi rodicia/mamka,tato.. 🙂

• Sponzor fóra
  • evi, to hej, ale co by sme robili bez nich? 😃 😎

• No zatiel su to len draheho rodicia - ja si musim na ine oslevenie zvyknut. Nie je to jednoduche po 10 rokoch zmenit.

• je pravda, ze tie nazvy su nic moc a ani ja ich nepouzivam, ale snazim sa vyhnut priamemu osloveniu...moja mama si s drahym tykaju a oslovuje ju menom a otcovi vyka zatial

• Snazim sa aj ja obchadzat oslovenie.

• csikike,bez nich by to bolo asi o nicom 😃 Bol by klud,samota,....

• hej, asi idealne riesenie
    evi, tebe navrhli nech ich tak volas ci sama od seba?

• Tak v tomto s aangazovala jeho mamka 🙂 ,ze ved uz som v rodine a ze ich snad nebudem volat ujo a teta az kym nebude babo.. Ona navrhla,tato suhlasil... no a potom som to ja povedala mojim rodicom,ze keby im to neprekazalo,tak by to mohli aj oni navrhnut drahemu... nech je to na obe strany rovnake.. Zatial to funguje 🙂

• aha, no tak to sa nemusim bat, myslim, ze mi to ani nenavrhnu

• A ako ich teda budes oslovovat?

• Musim koncit, ahojte a krasny vikend

• Aj ja koncim,ahojte..

• zase vsetky zdrhnete 😒 ale majte krasny vikendik

• Sponzor fóra
  • Ahojte babenky? Ako sa mate v novom pracovnom tyzdni?

• Ahoj pani kaprik, ako sa mas? Kde su fotky?

• Polovicka slohla CD, takze zajtra.

• to je krute 😒 nas juz od zvedavosti aj rozthne 😃

• Ahojte 🙂

• ahoj evi, aky bol vik?

• ahojte, tak ja vsatvam kvoli fotkam a nic nebude 😠

• zabka, vsak uz aj teba naclo, nie?

• Tak sa ospravedlnujem. Ale ja som schmatla album a on CD.

• kaprik, ste si mali vymenit, ty schmatnut cd a on album... 😃 , zajtra musis vstat skor ako on 😃

• hmmm, no co uz, snad aj zajtra sa sem dostanem, dnes ma muz rannu takze do devitaej ma nikto nenahana
    a inak mam asi chripajznu, takze pojdem spat buvat

• a co spokojna? su nadherne?

• zabka, takze dnes nerobite? Moj ma dnes poslednu skusku, ale neveim ci to spravi, bo sa ucil len vcera 😃 , aj to len asi 3 hodiny 😠 tak som zvedava ako dopadne

• Aj ja som sa uz tesila na fotky 🙂

• csikike,vikend bolasi taky,ze vobec nie som odpocinuta 🙂 by som este par dni potrebovala,lebo dne ssa mi ani vstat nechcelo..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov