Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
uz je lepsia ta malovka?
Odpovedať
neviem, ani nie, teda mne sa to nepaci, ale co uz :-|
Odpovedať
a co sa ti na nej nepaci? su tam smuhy alebo co?
Odpovedať
ale je to malovane jedno cez druhe a kde bolo murovane, je to drsne a take blbosti, ale zase volat na to maliara, to nie a atak ako vy ste to robili som chcela aj ja, ale vraj to by sme sami nezvladli, tak som rezignovala
Odpovedať
preco, ako sme to robili my? Ved este nemalujeme...
Odpovedať
no ale pekne skrabete steny u nas sa zoskrabalo len to, co nedrzalo, aaale to je jedno, ked sa nastahujeme, bude dobre aj to ;-) tak co ako dnes v praci? dokedy budes?
Odpovedať
samozrejme, ze nic nove, mali sme mat inglis, ale neprisiel a to som si aj ulohu spravila ]-( (asi 2 x za 2 roky) Dnes budem asi do 15 tej... prave mi pisala kamoska, ze vraj od buduceho tyzdna budu prerabat hlavnu stanicu a ze vlaky pojdu asi z noveho mesta a predmestia
Odpovedať
aj ja som nieco zachytila v radiu ale neveim co presne, teda nic moc, ale ved nam to moze byt v podstate jedno, len keby na predmesti listky predavali este ze si povedal, inglis nemam nabalenu! :-) tak moj muzik uz je cistucky a ideme na obedik a vybrat darcek pre krpca (jeho neter ma zajtra dva roky) ozvem sa z roboty, papa
Odpovedať
ako mne je fuk ci nastupim na vinohradoch alebo na predmesti, len nech nejdem na vinohrady a necakam tam ja kuko a vlak mi poza chrbat prefrci a ja tu zozstanem...takze do 14 tej ticho
Odpovedať
:-D to bolo zlato napisane no musis klebetit s kaprikom a emkou, tie asi vsak poctivo pracuju na rozdiel od nas (teda emkaa upratuje)
Odpovedať
aj ja by som radsej na bytiku makala...aj budem ked pridem domov, chceli sme aj zajtra od rana, ale drahy ma rannu, takze pride az o 16 tej...utahany ako konik co kupujete malej? To je ta Emka?
Odpovedať
Ahojte! Ja som mala doteraz rusno v praci. Prevo som volala aj s fotografom. Po piatej si ideme pre fotecky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
super, a kedy ich uvidime my? Som ale drza, vsak?
Odpovedať
No cez vikend budem asi malo doma, takze v pondelok?
Odpovedať
Inak, kedze ja nie som vobec fotogenicka tak sa asi ani nemas na co tesit. Najkarjsie budu asi tie fotecky, kde je aj maly 9 mesacny krpec. Mal bielu koselu a ciereho motylika.
Odpovedať
ze nie si fotogenicka...cha, by si mala vidiet ake fotky sme ti narobili...aspon zabka (uz som ich par videla), moje su este vo fotaku, bo akosi nieto casu... ten malinky sa bol s vami fotit? Ci len na obrade?
Odpovedať
NIe bol sa fotit. Ale zostal asi na 5-6 zaberov a potom ho brali domov. Ja som uz tiez par videla od zabky, ale podla mna nie som fotogenicka.
Odpovedať
nehadaj sa, uvidis, ze bude ocumovat ake krasne budu fotecky a hrdo ich bude kazdemu ukazovat, ved ste obaja zlati, tak neviem co taras ;-)
Odpovedať
Uvidime. Niektore amaterske fotecky sa mi aj pacia, len bracha nam opravuje skarede cervene ocka. Ozaj, spoznala by si ho?
Odpovedať
no jasne, mame aj spolocnu foto...videla si?
Odpovedať
no vidis, nie na darmo ti hovorime, ze sa nemas coho bat ;-)
Odpovedať
No nevsimla som si. Fotenu gigitalom alebo klasickym fotakom. Idem pozriet z digitalu este raz.
Odpovedať
Musim sa ho spytat, kde ta fotka je, lebo bud som slepa alebo ju nemam.
Odpovedať
zabka ju ma...nie tvoj bracho :-D
Odpovedať
Jajjjjjj, tak potom tu som asi nevidela. Ale slubila mi, ze mi potom da cd. Prave mi volala polovicka, ze nam prisiel novy fotak.
Odpovedať
a kedy idete na svadobnu cestu?
Odpovedať
Chceli sme ist 13.9-17.9, ale draheho kolega ma vtedy este dovolenku, potom ideme na svadbu a potom sa uz pripravujem na novembrove statnice. Svadobna cesta sa nekona.
Odpovedať
a teraz nestihate? Ved bude skoro volny tyzden?
Odpovedať
Nie, lebo vtedy ja nemozem odist z prace. Ale ani drahy moc nie, lebo teraz je doma uz 2. tyzden. Musim sa naucit pisat namiesto draheho manzel. :-)
Odpovedať
hihi, to ti este chvilu potrva :-D , ja tiez casto pisem drahy, znie to pekne. Ale uz s predstavovanim nemam az take problemy, tento tyzden mi to uz islo :-D takze aj vy odkladate na rok?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?