Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
jasne hod, a postel vam pride tiez? Lebo to asi nebude az taka mala krabicka
Odpovedať
A tiez skrina, bude mat dlzku jej vysky
Odpovedať
=-) csikike nestras! pride postel a skrina a pc stol zatial
Odpovedať
Tak fotky este nemame. Mozno dnes.
Odpovedať
ja ta nestrasim, aj my sme mali nabytok v krabiciach, tenke ale dlhe, hlavne skrina...postel neviem ako sa dodava, lebo zatial mame len rozkladaciu sedacku :-D
Odpovedať
Ja sa ani nedivim, ze vam to este nespravili, Igor toho ma stale vela, nestiha si so mnou ani pisat :-) Takze bol prijemny na foteni? Lebo aj nas bude fotit on, ale este ma fotil len raz a to bola len taka rychlovka, podla toho to neviem posudit..
Odpovedať
a kedy ti ma prist linka? kaprik, :-( , a ja som sa tesila, ze budeme ocumovat dalsi krasny parik...no tak zatial mozeme ocumovat zabkovcov ;-)
Odpovedať
kaprik a prec nie su? ci ste po ne len neboli?
Odpovedať
csikike, lebo vy ste neboli krasny par? nevymyslaj :-D
Odpovedať
Nie, ze nestiha.
Odpovedať
csikike presne ako hovori emkaa a vy co! vy ste uzasni na fotkach x-) csikike kuchyna pride az v septembri, lebo musime cakat 2-3 tyzdne a navyse v predajni budu mat dovolenku :-S
Odpovedať
Zabka, n a tej fotke sa ani nezda je ten panelak je v Ba.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kaprik hej, som happy x-) lebo som si uvedomila, ze je to tak schovane, ze ani nevies, ze si v blave, je tam tichi, ziadna dvojprudovka, hned vedla mame skolku, skolu pre nadane deti a gympel (musime sa snazit, aby to bolo inteligentne) a aj kostol a pred barakom velke ihrisko, prosto nadhera!
Odpovedať
ja sa tu dnes asi unudim k smrti, mala by som si robit domacu z inglis, bo pride chlapik a ja zas nic neurobene
Odpovedať
csikike aj ja by som mala zacat seriozne sprtat ale s ami neste, mam poobednu tak ta budem bombardovat rp :-D (ak chces) a ak s aeste niekto nudi, nech da vediet, postaram sa o to 8-)
Odpovedať
ja som doma, nemala by som sa nudit, lebo by bolo celkom vhodne trosku poupratovat, ale nejako sa mi nechce vstat ani zo stolicky.. jedine, co ma tesi dnes, ze ideme muzikovi pozriet oblek... konecne
Odpovedať
emkaa tak to sa tesim, nech vyberiete pekne a nech mu to nie je jedno!
Odpovedať
co je to rp?
Odpovedať
jaaaaaj ip (rp, rychla posta je na pokeci :-D )
Odpovedať
aj ja som sa divila, preco pises RP ...csikike, ty nie si na azete?
Odpovedať
nie, moj drahy ma tam schranku, a aj bracho cez to fungoval v poslednom case...vidite, mne treba vsetko vysvetlit, som blba
Odpovedať
nie si bla, kde na to chodis ]-( baby uz nam donesli nabytok x-) o chvilu utekam
Odpovedať
tak gratulujem, nezabudni nafotit
Odpovedať
ale ty nefotis :-(
Odpovedať
dnes nafotim, ale my tam nemame ziadny rozdiel...lebo sme 2x natahovali lepidlo na stenu a to sa mi neoplati fotit, ale dnes zoberiem fotak a kazdu miestnost nafotim ako vyzera, slubujem ;-)
Odpovedať
daaakujem, tak ja sa lucim a idem za muzikom,majte sa pekne ;-)
Odpovedať
bambulky, ja ze nebudem stihat citat a vy nic :-S no my sme na dnes skoncili, mame domalovane a ja som pekne diery medzi stenou a listami upchavala, tak uz aj to je sa tesim, zacina to vyzerat ako domov x-)
Odpovedať
teda, tak uz mate aj vymalovane? a co zmestil sa nabytok?
Odpovedať
heeej vmestil, je pekne naskladany v kuchyni a caka na rozbalenei, citim sa jak na vainoc, ze kedy ho uz otvorime :-D len drahy s aboji, aby sme nedopadli tak, ze nam bude nieco chybat, alebo bude nieco navyse ... takze uvidime
Odpovedať
neboj, chybat vam asi nic nebude, nam tiez skor vystalo par srobov a to tam drahy namontoval vsetko co tam malo byt... :-D , dufam, ze nie na ukor dakej inej varky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?