Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
snad... :-(
Odpovedať
musite sa o to snazit ;-)
Odpovedať
ved ano..
Odpovedať
Len sa pozdravim! Prave som si precitala vase prispevky. Dobre vela ste toho napisalai. Svadba bola v pophode, prekvapko od bab perfektne, len neviem ci to robilo vlastne rachot, skoda ze pocasie bolo onicom.
Odpovedať
zabka, posli mi do IP tvoje ICQ cisla, ja som si ta autorizovala, aj pridala, ale vobec ta nevidim v zozname... asi mu trochu zasibalo... d
Odpovedať
hej jasne poslem emkaa
Odpovedať
zatial vyvesiam pradlo :-)
Odpovedať
emkaa, napriklad http://www.mojasvadba.sk/album/album.... http://www.mojasvadba.sk/album/album.... http://www.mojasvadba.sk/album/album.... a mala aj iny este, ale nespomeniem si na meno nevesty, tak by sa tazko hladal
Odpovedať
uz som vyvesala, aj pozrela
Odpovedať
Zabka, dakujem! Prislo mi to. Juj dievcata, ja este stale dospavam predosle dni.
Odpovedať
verim, ze dospavas, aj ja by som vtedy najradsej zalahla a dovi dopocutia ;-)
Odpovedať
Tak ja sa uz sanzim pracovat. Po tyzdni dovolenky ma toho cakalo na stole az az. Do pripravneho albumu som dala par zaberov. Album si zalozim az ked budem mat cas, a upravene cervene ocka na fotkach.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj kaprik, tak rozpravaj ako bolo...
Odpovedať
Este nemozem, musim makat, ale pokusim sa dorobit surne veci a potom. Ked staci 1 slovo, tak perfektne.
Odpovedať
ahojte, ja som si dnes ale prispala a exte nevladzem mat ocka otvorene :-(
Odpovedať
Ahoj zabka, tak ako pokracujete? Kedy vam pride ten parketar? Pytala si sa ci v tej cene je aj lakovanie?
Odpovedať
mno ma prist v sobotu a tyzden a nepytali, nestihame, dnes ma prist vodar, tak tam nechcem zavadzat a poobede pojdem asi pucovat zvysok dlazky, v albume mas par fotos kaprik, tak som rada, ze si spokojnucka a ze sa ti pacilo ;-)
Odpovedať
Dnes by sme mali mat fotky od fotografa.
Odpovedať
kaprik, tak tomu hovorim rychlost, super a ako sa vam pacilo fotenie? spokojni? pocasie sa dalo?
Odpovedať
zabka, videla som, ide vam to super...nie ako u nas :-N , volali sme parketara a ten hodil cenu, ze 210/m2 a plus 2000 na kazdych 30m2...tak to je trocha dost... ty si sa pytala v baumaxe na cenu pozicania brusky? Nevies mi povedat kolko to bolo?
Odpovedať
csikike to je dost, v baumaxe nemaju, nasla som dve firmy v ba, ktore poziciavaju naradie a bolo tookolo 700 sk na den a zaloha 10 litrov, zroboty ti viem aj kontakt poslat, ak chces a co vy a nove foto? inak vcera si ma nechala v stichu! ]-( ja som sa vyhvorila, ze nejdem na byt a teba nikde ]-( ale aspon som od dobrej dusicky z MS dostala arcon, program na kreslenie bytikov
Odpovedať
No skoda, ze prsalo a tak budeme mat hlavne z atelieru. Skoda. Uvidime ake budu fotecky, fotograf bol perfektny. Tak zacnem pisat. V piatok od nas odisli hostia po desiatej. Potom sme sli do penzionu spravit umiestnenie stolov. Do postele som sa dostala asi o jednej a rano o siestej som uz vstavala. S drahym sme mali ist pre kvety o 9-tej, no meskal a tak som mu volala, ze kde je a on ze teraz vstal. Potom nasledovala kadernicka, make-up, obliekanie - na to som mala asi 15 minut a cesta k fotografovi. Zabudla som spomenut, ze sofer sa nam odriekol a to sa drahy dozvedel 1 hodinu pred fotenim. Na fotenie nas este bral jeho brat a na obrad sme uz zohnali kamosa. Skoro sme na fotenie zabudli prstene, pohare nam priniesol tatino dodatocne. Z obradu na urade si nic nepamatam, len vela ludi a par gratulantov. Plechovky boli perfektne, v kutiku som to tusila, ale neviem aky rachot to robilo. Nalsedovali privitanie v penzione, pripitok vonku - vodka, potom prihovor, pripitok a prvy manzelsky tanec. celkom dobre sa to rozbehlo lebo po pesnicke sa k nam pridalo vela ludi. Jedlo perfektne, zabava super! O osmej som uz bolo v pohode, uvolnena. Zabava sa skoncila po siestej rano. Uces sa mi rozpadol, tak ma cesala bratova priatelka odznova na hostine.
Odpovedať
jeeej kaprik super! mne s avelmi pacilo, ako ste sa usmievlai, naozaj, ze ste to brali v pohode ;-) tesim sa na fotecky a vidis, vydrzali ste az do rana
Odpovedať
takze aj tebe sa usiel alkohol, aj mne :-D . Zabka, vcera som bola na sluzobke v Dusle, asi 2 hodiny a potom som zavarala (zhanala som po celej SA flase na zvaranie a nikde nemali) a potom sme isli na byt, natiahli sme druhy krat stenu v obyvacke a v spalni a isli sme cely ufulany a unaveny domov, takze ziadna zmena...akurat sme zistili, ze sme vyhodili papier kde bola rozkreslena linka a teraz mame dvierka a nevieme kde co pojde :-D
Odpovedať
Boli sme stastni a aj sme. Peto sa na urade strasne potil, uplne z neho tieklo a nemali sme pri sebe vreckovky. Az moja mamina mu dala a potom bolo super.
Odpovedať
hej, bolo tam strasne teplo
Odpovedať
no hej, my sme cakali vonku,a le vnutri bolo riadne dusno, chudacik si zrejme uvedomil do coho ide :-D , ale nie nic v zlom, boli ste zlatunki obaja csikike, no co uz s tebou, keby si povedala, mala by si flias a flias :-D , moj milacik uz maluje, ale vyzera to dost zle :-| , nenecha si vsak do toho kecat, uz chce mat pokoj, ale aspon su steny biele a s tym papierom, no ste sikovny 8-)
Odpovedať
zabka, aj ja hovorim...ale to nic, prisli sme nato, ze tam kde som pocitala este skrinku, tak tam uz nemoze byt a kde som neratala tam byt musi... :-D , nastastie rozmerovo sa prave hodia :-D dnes mi odchadza bracho do irska :-(
Odpovedať
a co tam ide robit? =-) takze odchadza pomocna sila? 8-) no tak vidis, poriesite, moj muz bol vcera vybrat iny matrac a uz nie som taka nadsena :-( , uz nebude ani s kokosom a vraj ma len nejaky kvalitny latex kaprik a co rodicia, svokrovci? pacilo sa im?
Odpovedať
hej, je mi trocha smutno, ale dufam, ze sa bude mat dobre...sme si strasne blizky, hlavne odkedy som bola na intraku (cez strednu) a nikdy nebol prec od nas tak dlho, bude mi chybat (samozrejme aj ako pracovna sila)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?