Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Myslim si ze hej. Nasim na 100% a svokrovcom na 99.

• takze aj svokra spokojna?
    csikike tak to hej, my so sestru sme si neni take blizke, nemozem teda posudit

jaaaj baby mne s anic nechce!

• zabka, tak to sme 2, hlavne teraz musim najst riesenie koli parketam...ten vas je z BA?

• Sponzor fóra
  • hej z ba, inak som sa pytala a ty si mi v sali hovorila o jednom a otec o inom, vyzviem? asi pojdem za drahym, nech sa neulievam, ale vcera ma tak bolelo cele prave rameno a o ruke ani nehovorim, dnes je to lepsie, tak snad to zvladnem vypucovat

• ak by si mi mohla zistit tak by ma to strasne potesilo...
    vidim, ze uz mas riadnu prax, tak ab sa budes nudit, tak mozes pokracovat aj u nas...nikomu sa do sparovania moc nechce 😃

• 😃 vies co divim sa, keby ruka nebolela, tak sa mi t lubi 😃 aj ked predvcerom som vydrhla obklad od cementu a kym zaschol opat bol smuhavy, neviem, co s tym 😞

• ahojte
    csikike, ja mam tiez kontakt na jedneho parketara, keby si chcela, poslem ti do IP

• emkaa a akosa vola? nech nezhanam toho isteho 🙂

• jasne, sem s nim...

• a mozes aj mne pre istotu ak tento odskoci 😉

• emkaa, ale nerobi len pokladanie laminatovych parkiet, vsak?

• prepacte, zistila som, ze ho tu nemam, takze az z domu
    myslim, ze sa vola priezviskom Laco, alebo tak nejak

• nie, tento nam parkety brusil
    lakovat sme si nedali

• a mozem sa opytat aku cenu ste mali?

• aj ked ma zabijes, ti nepoviem, lebo sa nepamatam... spytam sa muza 🙂 sprchuje sa prave, takze ked vylezie

• Sponzor fóra
  • moc ti dakujem, budem velmi rada ak mi najdes to cislo

• vraj to bolo 40 Sk / m2 za to brusenie... bol znamy mojho svokra
    doma skusim najst to cislo a obom vam ho poslem

• mozno je to uz viac, ale urcite to bude menej, ako tych 210 ako pisala csikike

• super cena emi, urcite mi ho zozen ak sa bude dat, prosim

• Dobre rano! vcera som sa vam vytratila, ospravedlnujem sa, sla som za muzom

• zabka, za to sa nemusis ospravedlnovat 😉
    uz stahujete?

• nie 😃 ukecala som ho este na sest dni, juchuuuuuuu 😵 ,a le uz sa tu motame medzi naskladanymi krabicami
    a dnes nam prinesu nabytok, takze mozno o hcvilu opat zdrhnem, sa tesim

kaprik, ake su fotecky? pochval sa? pacia sa ti?

• juj, to mas dobre, a kde to date, ak idete brusit parkety?

• asi do kuchyne, to je najhorsie, ze zatial to ani rozbalit nemozeme 😞
    a co vy? ako pokracujete? a co ten parkekar? mas cislo, mne emkaa nic neposlala 😐

• este ani mne, vcera bol robit len drahy, som chcela vyuzit este, ze je bracho doma 😞

• ahojte,
    teraz som vam poslala to cislo.. dufam, ze je fakt spravne, dlho sme ho hladali ... kebyze nie, tak zavolam este svokrovi

• oki dakujeme emik a ahojky

• takze uz ani svokor nema jeho cislo, ale vieme, ze byva na Kukucinovej ulici v tom najdlhsom dome v prvom vchode od kotolne, na zvonceku ma meno Vargova

• dakujem aj ja.
    Zabka, to musis mat paradne velku kuchynu ked sa ti to tam vsetko zmesti

• jaaaj csikike to si myslis len ty! to pridu male krabicky, aspon dufam, hodin na chvilu obrazok bytu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov