Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahojm ja som tu, len ocka pomaly roztvaram ete
Odpovedať
vidim, podla pisania :-) ja by som tiez este spalaaa... oteplieva sa nam..
Odpovedať
no bolo by nacase akurat som vcera muzovi vravela, ze je to strasne leto
Odpovedať
ale posledne roky boli podobne, nie? dufam, ze september bude teply
Odpovedať
aj muz to tvrdi, ja si nepamatam, nebo jseptembersa otepli ;-) tak co ako to vyzera s tebou a pracou?
Odpovedať
este nijako, teraz nehladam, cakam, ako sa tu vyvinie situacia.. lebo este stale neviem nic konkretne.. budem sa radsej sustredovat na svadbu, uz je to len mesiac... zacinam byt dost nervozna, uz aj moja mama zo mna salie.. vraj sa to so mnou neda vydrzat :-N
Odpovedať
:-D a to s nou nebyvas! ja viem, aj u nas bboli vsetci v strehu, lebo som nervacila nielen ja ale aj otec
Odpovedať
aach, no vcera sme boli u babky, zobrali sme oznamko, chcela som len na skok, ale presedeli sme tam kopec casu... a uz zacala.. ze preco uz byvame spolu, ked sme sa nevzali este :-) a potom si prezerala oznamko, videla, ze mame na MsU a uz bol ohen na streche.. preco nie v kostole.. takze supeeer navsteva :-D
Odpovedať
no viem pochopit,a le aspon to mate za sebou ;-)
Odpovedať
ona je inak v pohodicke, len to ju velmi skrie, ze ja nie som katolicka.. to mojej mame nevie odpustit ...
Odpovedať
pekna dlazba.. to mate v predsieni? je to dobra farba, lebo nebude tak velmi vidiet spinu... my mame bledu dlazbu a uz to lutujem..
Odpovedať
dakujem, mame ju vsade, a ja som sa do nej zalubila, ked som ju nasla v obchode, aj ked teraz mi uz taka uzasna nepripada, asi preto, ze som sa jej prekukala a bledu som nechcela prave preto, co pises, mali sme taku na byte
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj tie obkladacky v kupelni su pekne... moj muzik chcel vsade blede, ale nemyslel na to, ze bude treba aj upratovat :-) zo zaciatku som kazdy den drhla obkladacky v kupelni, aby na nich nebolo vidiet frkance od vody, ale to sa nedaaa.. umyjem kupelnu, on sa vecer osprchuje a je to rovnake... tak naco som sa namahala? ]-(
Odpovedať
hej hej ja som vcera drhla sparovacku a kym skom skoncila, vedlajsia stena zaschla a opat smuchy ]-( , neviem,c i sa to niekedy bude aj lesknut, ak sa ten cement bude stale vymyvat
Odpovedať
Ahojte :-) Vidim,ze s abavite o bytikoch.Aj my mame svetlu kupelnu a sme spokojni..a aj hore,co budeme robit,som povedala drahemu,ze aj tam by mohla byt svetla...Mne tmave vadia,necitim s av nich dobre,ale to plati pre cely byt,potrebujem vela svetla :-) A s tou spinou to ni eje az take hrozne.. :-)
Odpovedať
ahoj evatu, aj mne vadia tmave, ale su aj kompromisy, my na dome hore mame hnedu a nie je tmava, ani bleda a hlavne krasne hreje!
Odpovedať
teda zabka,to s ati teda podario s tou vadkertiovou :-D :-D :-D ja by som sa normalne urazila.. Inak ako pokracuje stahovanie? Uz si sa na to naladila?
Odpovedať
neviem, dnes idem balit
Odpovedať
takze uz zacinate :-) sa nalad na to,ze uz budete vo svojom :-)
Odpovedať
no nechce sa mi
Odpovedať
no ja ked si predstavim,co vsetko nas tu este caka.. ale v podstate sa aj tesim, :-) hlavne,ked rozmyslame o tom,ze co ako spravime :-) a ked sa tesime,ake to tu bude pekne..
Odpovedať
to uz mame za sebou evi, my uz sme vhupli do reality :-| a naozaj nech je po vsetkom
Odpovedať
To ako myslis? Ze uz ste rozhodli alebo ze ste ani nemali velmi cas rozmyslat a kombinovat alebo ako?
Odpovedať
neboolo kedy moc kombinovat, my sme hned zacinali a vsetko za behu, estesme sa nedohodli ako bude vyzerat izba napriklad
Odpovedať
Aha..tak to chapem.. My mame tu vyhodu,ze uz byvame a teraz vymyslame ako bude vyzerat dvor,zahrada :-) fasada na domceku a podkrovie,takze mame kopec casu na vymyslanie.. len ma prekvapuje,ze ta to netesi..ved ty si bola aj svadbou,teda pripravami taka nadsena.. kam sa to stratilo???
Odpovedať
no ved uvidid, ked zacnete ;-) toto je ine
Odpovedať
ved my sme uz aj zacali... a stale nas to tesi :-) :-) :-)
Odpovedať
tak budte len radi, my uz chceme mat zase hotovo a pokoj
Odpovedať
ved to aj my,ale uz sme si to zratali tak,ze vsetko bude hotove az na jar :-) :-) a v lete si uz budeme uzivat... (aspon dufam)
Odpovedať
a mozno uz budete traja ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?