Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ahojm ja som tu, len ocka pomaly roztvaram ete

• vidim, podla pisania 🙂 ja by som tiez este spalaaa...
    oteplieva sa nam..

• no bolo by nacase akurat som vcera muzovi vravela, ze je to strasne leto

• Sponzor fóra
  • ale posledne roky boli podobne, nie?
    dufam, ze september bude teply

• aj muz to tvrdi, ja si nepamatam, nebo jseptembersa otepli 😉
    tak co ako to vyzera s tebou a pracou?

• este nijako, teraz nehladam, cakam, ako sa tu vyvinie situacia.. lebo este stale neviem nic konkretne..
    budem sa radsej sustredovat na svadbu, uz je to len mesiac... zacinam byt dost nervozna, uz aj moja mama zo mna salie.. vraj sa to so mnou neda vydrzat 😬

• 😃 a to s nou nebyvas! ja viem, aj u nas bboli vsetci v strehu, lebo som nervacila nielen ja ale aj otec

• aach, no vcera sme boli u babky, zobrali sme oznamko, chcela som len na skok, ale presedeli sme tam kopec casu... a uz zacala.. ze preco uz byvame spolu, ked sme sa nevzali este 🙂 a potom si prezerala oznamko, videla, ze mame na MsU a uz bol ohen na streche.. preco nie v kostole..
    takze supeeer navsteva 😃

• no viem pochopit,a le aspon to mate za sebou 😉

• ona je inak v pohodicke, len to ju velmi skrie, ze ja nie som katolicka.. to mojej mame nevie odpustit ...

• pekna dlazba.. to mate v predsieni? je to dobra farba, lebo nebude tak velmi vidiet spinu... my mame bledu dlazbu a uz to lutujem..

• dakujem, mame ju vsade, a ja som sa do nej zalubila, ked som ju nasla v obchode, aj ked teraz mi uz taka uzasna nepripada, asi preto, ze som sa jej prekukala a bledu som nechcela prave preto, co pises, mali sme taku na byte

• aj tie obkladacky v kupelni su pekne... moj muzik chcel vsade blede, ale nemyslel na to, ze bude treba aj upratovat 🙂 zo zaciatku som kazdy den drhla obkladacky v kupelni, aby na nich nebolo vidiet frkance od vody, ale to sa nedaaa.. umyjem kupelnu, on sa vecer osprchuje a je to rovnake... tak naco som sa namahala? 😠

• hej hej ja som vcera drhla sparovacku a kym skom skoncila, vedlajsia stena zaschla a opat smuchy 😠 , neviem,c i sa to niekedy bude aj lesknut, ak sa ten cement bude stale vymyvat

• Ahojte 🙂 Vidim,ze s abavite o bytikoch.Aj my mame svetlu kupelnu a sme spokojni..a aj hore,co budeme robit,som povedala drahemu,ze aj tam by mohla byt svetla...Mne tmave vadia,necitim s av nich dobre,ale to plati pre cely byt,potrebujem vela svetla 🙂 A s tou spinou to ni eje az take hrozne.. 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj evatu, aj mne vadia tmave, ale su aj kompromisy, my na dome hore mame hnedu a nie je tmava, ani bleda a hlavne krasne hreje!

• teda zabka,to s ati teda podario s tou vadkertiovou 😃 😃 😃 ja by som sa normalne urazila..
    Inak ako pokracuje stahovanie? Uz si sa na to naladila?

• neviem, dnes idem balit

• takze uz zacinate 🙂 sa nalad na to,ze uz budete vo svojom 🙂

• no nechce sa mi

• no ja ked si predstavim,co vsetko nas tu este caka.. ale v podstate sa aj tesim, 🙂 hlavne,ked rozmyslame o tom,ze co ako spravime 🙂 a ked sa tesime,ake to tu bude pekne..

• to uz mame za sebou evi, my uz sme vhupli do reality 😐 a naozaj nech je po vsetkom

• To ako myslis? Ze uz ste rozhodli alebo ze ste ani nemali velmi cas rozmyslat a kombinovat alebo ako?

• neboolo kedy moc kombinovat, my sme hned zacinali a vsetko za behu, estesme sa nedohodli ako bude vyzerat izba napriklad

• Aha..tak to chapem.. My mame tu vyhodu,ze uz byvame a teraz vymyslame ako bude vyzerat dvor,zahrada 🙂 fasada na domceku a podkrovie,takze mame kopec casu na vymyslanie..
    len ma prekvapuje,ze ta to netesi..ved ty si bola aj svadbou,teda pripravami taka nadsena.. kam sa to stratilo???

• no ved uvidid, ked zacnete 😉 toto je ine

• ved my sme uz aj zacali... a stale nas to tesi 🙂 🙂 🙂

• tak budte len radi, my uz chceme mat zase hotovo a pokoj

• ved to aj my,ale uz sme si to zratali tak,ze vsetko bude hotove az na jar 🙂 🙂 a v lete si uz budeme uzivat... (aspon dufam)

• a mozno uz budete traja 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov