Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ked budes doma v septembri, tak by sme mohli zorganizovat stretko, na ktore by som hadam uz aj dosla 😬

• aha, no jasne, moze to byt drahe, tak si daj pekne ruzicky a v tom pripade, je ta cena ok, podla mna
    rozpis ti poslem zajtra, ak nezabudnem, ak hej tak pripomen, akosi teraz dost zabudam
    a hej matematika ti ide 😃

a co zenich, este ste mu nehladali oblek? ci sa mu nic nepaci?

• moj zenich si najprv povedal, ze on oblek nepotrebuje, staci mu ten, co doma ma ... skoro som odpadla 🙂 ... ale suhlasil s tym, ze si teda poziciame, lebo on ked kupi, aj tak nevynosi.. ale este sme neboli ani pozerat.. chystame sa v piatok...
    proste on je taky typ "nestaramsa"... mam sa ja... tak ho nahanam.. vsak ked jemu to tak vyhovuje, ja to vydrzim..
    ale koselu som mu uz vykukla, aj kravatu v tom obchode za Tatra bankou, neviem, ako sa vola... tak len cakam, aky oblek si vyberie a pojdem mu to kupit..
    chcela by som, aby mal tmavy oblek, bielu koselu a bielu kravatu.. povodne som myslela francuzsku kravatu, ale to nieee, ani nahodou si neda... takze klasika...

• Sponzor fóra
  • mne osobne s afrancuzske nepacia a kravata sa vzdy zide v satniku, tak teda pekne vyberanie 😉 , my sme tiez boli v tom obchode dvakrat ale stale mali zatvorene 😠 , no co prerobili na nas a my usetrili na nich, takze ani neviem, co vsetko tam maju

inak napises mi mailovu adresu? aby som vedela kam to poslat, nechce sa mi hladat

• emkaa@centrum.sk
    tuto teraz pouzivam, lebo neviem, dokedy je pracovna aktualna..
    dakujem
    inak sem uz nechodim moc casto, len obcas nakuknem, ale toto je moje icq cislo 162874871

dakujem za pokec.. 🙂 a lucim sa, lebo som utahana... dobru noc

• oki papa bru noc a pridavam si ta do zoznamu, nezlakni sa ak sa ozvu dve nove nicky, oba su moje manzelsky a sukromny 😎

• dobre rano, nikto dnes nepracuje? 🤔 alebo vsetky usilovne?

• Ahoj zabka,ja som tu.. 🙂

• ahoj, ako sa mas?

• Dobre 🙂 nemozem sa stazovat.Prave je u nas na par dni bratov syncek,takze si uzivame 🙂
    A ty ako? Ako s bytikom? Som citala,ze sa ti nechce stahovat..to kvoli baleniu alebo preco?

• neche sa mi, lebo mi je tu dobre a som pohodlna ist do ese prilis neutulneho bytu 😐
    a co snazenie, ako vam to ide?

• snazenie? 🙂 uzivame si a vsetko nechavame na nahodu..

• jej, evi, tak to si bola vcera ty, ma poplietol ten chlapcek, nebola som si ista, ci si to ty ci nie

• ahoj csikike,kde si nas videla? A nebola s nami vtedy este jedna kocka?

• ahoj csikike, evi je dobre ze to snazenie neuhanate o sto sest

• Sponzor fóra
  • no neuhaname,ale vzdy ked mam uz termin na ms,tak si na to spomenie,ze boze...a zase nic..

• evi, ano na stanici ste ju cakali.
    Zabka, ake su fotky? Vo stvrtok by uz mala byt kaprik, som zvedava ci ukaze fotky a co povie ako bolo

• uvidis, co ma byt, bude nam sa 13.8 narodilo maciatko, nasa buduca radost 😃

• jeeeeeeeeeej, zabka, to uz o par tyzdnov budete mat veselo 😃

• zabka,to maciatko budete mat v byte alebo len ked dojdete k rodicom?

• hej hej snad, ale vcera skoro zbalil taku malinku ciernu tulavu 😎 ten moj chlap je hrozny!

• csikike,ja som slepa...som ta nevidela. 😞

• maciatko bude bytove, nasa nahrada baba zatial, budeme trenovat vychovu 😃

• aj mi uz trenujeme 😃 mam edvoch psikov a teraz s nami boli na chalupe a aj sa nam stratili cez noc,tak sme druhy den hladali... Tiez som drahemu vravela,ze kym budeme mat babo,tak uz budeme vytrenovani 😃 😃

• no vy uz aj na detoch cvicite 😃 vy ste uz pripraveni

• zabka, robila som zratavanie blockov a zatial som na sume 231 000 ale zistila som ze mi koooooooopa blckov chyba 😮

• coze 🤔 az tak moc, ja to mam vsetko pekne v exceli (zatial nic nechyba) a mame v tom 30 litrov, plus teda vcerajsi nakup, ccca 45
    inak posles mi pls fotecky zo soboty? bud na gmail, tam sa zmesti vela alebo na zab_ka@azet.sk
    ja ti poslem, co som vcera vytvorila 😉
    inak a ako sa volala ta nevesta? som ju nevedela najst

• pockaj chvilku, idem pozriet, dnes ti tie foto urcite neposlem, bo tu nemam fotak ani kabel a dnes ideme odniest dvierka do H.S. k manzelovej babke kde ma dielnu a donesieme broskyne a mozem zavarat a dzemovat 😛

• uz viem anulienka

• aha oki, ved ja pockam o chvilu aj tak utekam na byt, sa milacikovi podarilo dlho buvat, tak ma nikam nehnal 🙂 ja musim dnes tiez pofotit

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov