Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • zabka, vam to ide neskutocne rychlo 😉
    nam maju prst tento tyzden aj dvierka na kuchynsku linku, som zvedava, ale najprv musime este zachod dokachlickovat, vysparovat, namontovat hajzlik, umyvadlo, natiahnut lepidlo na asi 7 stien, vykachlickovat 2 chodby a kupelnu, dokoncit spajzu...a vykachlickovat priestor medzi spodnou a vrchnou castou linky...ozaj to ako riesite, tiez kachlickami?

• ano budeme tam mat kachlicky, zatial podla vyberu manzela (aspon nieco nech si vyberie 😃 , ale mam pocit, ze ked sa mi to nebude pacit, tak vyberiem ja)
    no ale porovnaj nasich 40 m2 a vas stvorizbak! a o linke mozem este snivat! a ak sa k slovu dostane vodar, ktory sa mal dnes zastavit 😠 (samozrejme nebol), tak nas to moze odstavit aj na dva tyzdne
    ale sokliky uz na 80% mame, juchuuuuu

• Ahoj, kde su fotky?

• Sponzor fóra
  • ahoj, som pohadana s muzom, tak som ho pustila k pc, mas dovcu zajtra?

• foto su tam, nechcela som ich dvat, ked tu nie si

• Hej, mam, zajtra ideme aj pre dvere a zarubne do NR, sa vytesujem...idem pozriet foto

• Super, sikovny ste, pochvalujem 😉
    Co ste sa povadili?
    Zbieras?

• Velmi dobre vam to ide...a neboj, vodar bude sikovny a spravi to rychlejsie nez si budes mysliet (dufam)

• oki csikike takze v piatok 😉
    mame iste problemy, ale su to v podstate malichernośti, no ked si obaja postavime hlavu dopadne to takto 😃

• ahojky evka!
    tak neviem, ci budem dnes sediet pri pc, preto uz teraz ti zazelam krasnych poslednych par dni slobody, aby sa vam vsetko podarilo tak ako si zelate (najma pocasie) a vidime sa v sobotu 😉
    velmi drzim palceky!
    a tesim sa na prekrasnu nevesticku a zenicha! 😵

my o osmej ideme tiez nakupovat do baumaxu a potom to asi zacne, ked tak sa nam ozvi z domu, budeme tu vsetky cakat 😉

• Dakujem ti pekne!
    Este dnes som v praci a potom urcite nakuknem aj z domu, ale vobec neviem kedy sa k tomu dostanem.
    V sobotu vas cakam a tesim sa.

• AHojte, tak sa nam nakoniec mozno aj pocasie umudri 😵 , nerada by som mokla vonku 😠
    takze drziiiiim pevne prsteky nech to takto vydrzi
    csikike zbieram 😎 , snad, uvidim, ked pride manzel 😐

• Tak dufam ze sa umudri, ale predpoved vyzera zle. Uz som nerv ozna.

• halooo haloooo je niekto na drate? alebo idem robit nieco uzitocnejsie 😃

• ahoj, ja som tu... doma si?

• Sponzor fóra
  • no som na intraku o hodinu idem konecne vybavovat novy op 😵 , huraaa po mesiaci!
    co ty, kde si pracujes? ozaj a ides zajtra na svadbu? ci uz mas nieco ine?

• ja som doma, mam dovolenku.. kontrolovala som si vsetky posty 🙂
    o kolkej ma kaprik sobas? planujeme vymalovat zachod a este nejake drobnosti, co tu zostali nedomalovane, takze neviem, kedy skoncime... este stale sa najdu veci, co treba na tomto byte porobit a uz tu byvame takmer 5 mesiacov

• no o pol piatej myslim 🤔 musim pozriet do papierov! to poznam s tym bytom, aj nam to este potrva

• Ahojte, konecne som aj ja tu, poctivo hlasim, ze zbieram, uz mam 4 😃

• aha, ano, uz si spominam, vsak sme to tu tolko rozoberali 🙂
    nooo, my sme prerabali asi 4 mesiace, ale to preto tolko trvalo, lebo sa robilo cez vikendy a po veceroch... vy ked mate cas aj cez den, tak budete urcite sikovnejsi

• moj muzik mi prave teraz napisal, ze: nejake babo by sa uz aj zislo 🙂 Odpadnem z neho!!! 😃

• ahoj csikike ...
    hadam, co tolko zbierate 🙂

• csikike ahoj aj ja mam po vcerajsku 4, som nanutila 🙂

emkaa to je super!

• snaz sa to do soboty pozbiera 😃 , ako pokracujete.
    Ahoj emi, super sprava, treba vyuzit 😉

• no neviem neviem, dnes som v robote, ale snad muzika este aspon na dve zlomim, chce ist malovat kuchynu
    vcera konecne u nas bol murar a vraj uz je zapatlane vsetko, co chybalo, tak snad to vyzera ok, ja som nebola, lebo mam neuveritelne bolesti (cakam ms a nikdy som nemala take krce ako teraz po vysadeni tabletiek), tak sa uz druhy den zvijam, ale snad dtihnem nafotit dnes

co vy, co ste vybavili? dobre bolo doma?

• uzasne, v stredu sme isli pre dvere a zarubne, mame vykachlickovany hajzlik (este nevysparovany), ja som natiahla lepidlom 3 steny a vcera sme pobehali galantske trhy, rano boli svokrovci, kupili sme umyvadlo do zachoda a potom sme isli na byt, ja som sundala dalsiu stenu a drahy vykachlickoval priestor medzi hornymi a spodnymi kuchynskymi skrinkami.
    S tou bolestou som bola podobne vcera ja, ale bolela ma "len" hlava, ale neznesitelne, ani tabletka nepomohla, pokusala som sa aj zaspat, ale nic...az ked som stenu otlkala tak ma to preslo 😃

• sikovnucky, su galantske trhy 🤔 , nestihnem, ja pridem zajtra rano do sale a predpokladam, ze pojdeme s ocinom kupovat baterie a potom chytro pre evku kvietky kupit a sup domov, skoda

csikike a co fotodokumentacia 😃

• no zatial sa to neoplati fotit...hole steny, ale zajtra pofotim, zachod je sice vykachlickovany, ale este nie je nahodeny takze je to len prazdna miestnost

• aj u nas sa dava stale len proviorne, ench mame kam behat 😃 a som straasne zvedava!

• koncim,
    zabka, ozvem sa ti na tel, keby som zajtra stihala..
    majte sa, pekny den

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Svadba Na Haciende
    Bánovce nad Bebravou
    Milé nevesty, Svadba na Haciende bude pribeh romantickej lasky dvoch ľudí, ktorí chcú prežiť svoj DEŇ inak ako je zvykom 🙂 už od sezóny 2019.