Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
zabka, vam to ide neskutocne rychlo ;-) nam maju prst tento tyzden aj dvierka na kuchynsku linku, som zvedava, ale najprv musime este zachod dokachlickovat, vysparovat, namontovat hajzlik, umyvadlo, natiahnut lepidlo na asi 7 stien, vykachlickovat 2 chodby a kupelnu, dokoncit spajzu...a vykachlickovat priestor medzi spodnou a vrchnou castou linky...ozaj to ako riesite, tiez kachlickami?
Odpovedať
ano budeme tam mat kachlicky, zatial podla vyberu manzela (aspon nieco nech si vyberie :-D , ale mam pocit, ze ked sa mi to nebude pacit, tak vyberiem ja) no ale porovnaj nasich 40 m2 a vas stvorizbak! a o linke mozem este snivat! a ak sa k slovu dostane vodar, ktory sa mal dnes zastavit ]-( (samozrejme nebol), tak nas to moze odstavit aj na dva tyzdne ale sokliky uz na 80% mame, juchuuuuu
Odpovedať
Ahoj, kde su fotky?
Odpovedať
ahoj, som pohadana s muzom, tak som ho pustila k pc, mas dovcu zajtra?
Odpovedať
foto su tam, nechcela som ich dvat, ked tu nie si
Odpovedať
Hej, mam, zajtra ideme aj pre dvere a zarubne do NR, sa vytesujem...idem pozriet foto
Odpovedať
Super, sikovny ste, pochvalujem ;-) Co ste sa povadili? Zbieras?
Odpovedať
Velmi dobre vam to ide...a neboj, vodar bude sikovny a spravi to rychlejsie nez si budes mysliet (dufam)
Odpovedať
oki csikike takze v piatok ;-) mame iste problemy, ale su to v podstate malichernośti, no ked si obaja postavime hlavu dopadne to takto :-D
Odpovedať
ahojky evka! tak neviem, ci budem dnes sediet pri pc, preto uz teraz ti zazelam krasnych poslednych par dni slobody, aby sa vam vsetko podarilo tak ako si zelate (najma pocasie) a vidime sa v sobotu ;-) velmi drzim palceky! a tesim sa na prekrasnu nevesticku a zenicha! x-) my o osmej ideme tiez nakupovat do baumaxu a potom to asi zacne, ked tak sa nam ozvi z domu, budeme tu vsetky cakat ;-)
Odpovedať
Dakujem ti pekne! Este dnes som v praci a potom urcite nakuknem aj z domu, ale vobec neviem kedy sa k tomu dostanem. V sobotu vas cakam a tesim sa.
Odpovedať
AHojte, tak sa nam nakoniec mozno aj pocasie umudri x-) , nerada by som mokla vonku ]-( takze drziiiiim pevne prsteky nech to takto vydrzi csikike zbieram 8-) , snad, uvidim, ked pride manzel :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak dufam ze sa umudri, ale predpoved vyzera zle. Uz som nerv ozna.
Odpovedať
halooo haloooo je niekto na drate? alebo idem robit nieco uzitocnejsie :-D
Odpovedať
ahoj, ja som tu... doma si?
Odpovedať
no som na intraku o hodinu idem konecne vybavovat novy op x-) , huraaa po mesiaci! co ty, kde si pracujes? ozaj a ides zajtra na svadbu? ci uz mas nieco ine?
Odpovedať
ja som doma, mam dovolenku.. kontrolovala som si vsetky posty :-) o kolkej ma kaprik sobas? planujeme vymalovat zachod a este nejake drobnosti, co tu zostali nedomalovane, takze neviem, kedy skoncime... este stale sa najdu veci, co treba na tomto byte porobit a uz tu byvame takmer 5 mesiacov
Odpovedať
no o pol piatej myslim =-) musim pozriet do papierov! to poznam s tym bytom, aj nam to este potrva
Odpovedať
Ahojte, konecne som aj ja tu, poctivo hlasim, ze zbieram, uz mam 4 :-D
Odpovedať
aha, ano, uz si spominam, vsak sme to tu tolko rozoberali :-) nooo, my sme prerabali asi 4 mesiace, ale to preto tolko trvalo, lebo sa robilo cez vikendy a po veceroch... vy ked mate cas aj cez den, tak budete urcite sikovnejsi
Odpovedať
moj muzik mi prave teraz napisal, ze: nejake babo by sa uz aj zislo :-) Odpadnem z neho!!! :-D
Odpovedať
ahoj csikike ... hadam, co tolko zbierate :-)
Odpovedať
csikike ahoj aj ja mam po vcerajsku 4, som nanutila :-) emkaa to je super!
Odpovedať
snaz sa to do soboty pozbiera :-D , ako pokracujete. Ahoj emi, super sprava, treba vyuzit ;-)
Odpovedať
no neviem neviem, dnes som v robote, ale snad muzika este aspon na dve zlomim, chce ist malovat kuchynu vcera konecne u nas bol murar a vraj uz je zapatlane vsetko, co chybalo, tak snad to vyzera ok, ja som nebola, lebo mam neuveritelne bolesti (cakam ms a nikdy som nemala take krce ako teraz po vysadeni tabletiek), tak sa uz druhy den zvijam, ale snad dtihnem nafotit dnes co vy, co ste vybavili? dobre bolo doma?
Odpovedať
uzasne, v stredu sme isli pre dvere a zarubne, mame vykachlickovany hajzlik (este nevysparovany), ja som natiahla lepidlom 3 steny a vcera sme pobehali galantske trhy, rano boli svokrovci, kupili sme umyvadlo do zachoda a potom sme isli na byt, ja som sundala dalsiu stenu a drahy vykachlickoval priestor medzi hornymi a spodnymi kuchynskymi skrinkami. S tou bolestou som bola podobne vcera ja, ale bolela ma "len" hlava, ale neznesitelne, ani tabletka nepomohla, pokusala som sa aj zaspat, ale nic...az ked som stenu otlkala tak ma to preslo :-D
Odpovedať
sikovnucky, su galantske trhy =-) , nestihnem, ja pridem zajtra rano do sale a predpokladam, ze pojdeme s ocinom kupovat baterie a potom chytro pre evku kvietky kupit a sup domov, skoda csikike a co fotodokumentacia :-D
Odpovedať
no zatial sa to neoplati fotit...hole steny, ale zajtra pofotim, zachod je sice vykachlickovany, ale este nie je nahodeny takze je to len prazdna miestnost
Odpovedať
aj u nas sa dava stale len proviorne, ench mame kam behat :-D a som straasne zvedava!
Odpovedať
koncim, zabka, ozvem sa ti na tel, keby som zajtra stihala.. majte sa, pekny den
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?