Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
manzel vravel, ze po vysparovani sa moze nahodit, ale bude dost zavadzat, lebo musime aj tam stenu natiahnut lepidlom a na nu pojde este terranova Bola si si vybrat linku?
Odpovedať
jasne, vies kde budeme ;-) papa
Odpovedať
zabka a nezabudni album ;-)
Odpovedať
no hej, mam to na mysli, ale ak bude prsat neviem neviem, budeme to musiet inak vymysliet no uvidime a ty tiez nezabudni! nie nie, chceli sme zajtra, kedze ocino siel home, ale volal ze zohnal murara, tak s amurovalo, snad dnes, ak stihneme doobeda drah ysa uz chce stahovat o tyzden :-(
Odpovedať
wau, normalne ziram...to je rychlost...kde sa hrabe to nase slimacie tempo. Dufam, ze nebude prsat...a nezabudni zobrat zbierku, nie ze poctivo zbieras a nakoniec zabudnes v BA
Odpovedať
no nestras! no csikike neviem neviem, predsa len vy to stihate popri robote, ten moj chodi maximalne rano do deviatej alebo vecer na nocne, takze cez den sa u nas moze makat a zase ocino uz nema dovcu, tak sa snazime to rychlo doklepat, ale este to potrva
Odpovedať
takze teraz idete na lov kuchyn? Uz mate aj vyhliadnutu alebo idete len na obhliadku. My sme sa skocili spytat na dvierka a vraj dnes muju prist takze snad v pondelok mozeme skoci pre ne :-D , sa vytesujem.
Odpovedať
no ideme omrknut, drahy si jednu vybral, tak sa ideme pozriet, ci ju aj v ba maju a ci nenajdeme nieco lacnejsie, zatial ale nekupujeme no tak ja trielim do mesta, snad budem mat dnes novy op! x-) a potom do roboty ... :-|
Odpovedať
tak ja sa hlasim, ma to za nami dalsia salanka x-) evka, este raz gratulujem a skoda toho pocasie :-( , inak vsimla som si ako ste si to obaja vychutnavali, som rada, ze ste sa usmievali (aj ked viaceri svadobcania ani nie - osobny nazor) my s csikike sme sa bavili a aspon som stravila super den a snad ti nase prekvapko nevadilo :-D velmi s atesim na fotecky, kedze sme si ta nestihli obzriet v plnej krase!
Odpovedať
emkaa si na rade ;-)
Odpovedať
ahojte, ak tu niekto je :) no hej, som na rade, nech uz je to za nami... ako bolo v sobotu?
Odpovedať
trocha uprsane ale nevesta so zenichom boli nadherni a vysmiaty
Odpovedať
Článok sa načítava...
som velmi zvedava na fotky :-)
Odpovedať
ahojky, no musis pockat ako my ostatni :-D
Odpovedať
ahoj zabka... ved jasne ;-) a co robis?
Odpovedať
co bolo to prekvapenie pre kaprik? teda ak nie som prilis zvedava :-)
Odpovedať
aaaale veceram, konence sedim na zadocku a citam zameskane no prekvapenie boli plechovky na auticku :-D nam to vyslo (aspon my si myslime), evka sa este nevyjadrila mame aj foto, ale az s kaprikovym suhlasom 8-)
Odpovedať
dobru chut.. tak to muselo byt fakt prekvapko.. a hlavne rachot :-D fakt skoda, ze im aspon trosku nezasvietilo slniecko.. kde sa fotili? v kostolnom parku?
Odpovedať
moja kytica bude stat 2000 Sk.. je to vela podla teba?
Odpovedať
hej tam, neviem presnejsie, my sme prisli neskoro :-( uz bola vnutri a plno ludi tam, tak sme len cakali vonku na koniec a aj sme pochybovali, ci je tam nasa nevesta chvilu :-D (to by bola haluz), ale bola to nasa a ci rachotili neviem, bolo malo kamienkov naokolo a v tom dazdi sa zle hladalo :-D
Odpovedať
kedy budete byvat? :-D
Odpovedať
v piatok sa stahujeme :-( dnes sme kupovali nabytok, takze uz mame postel, skrinu pc stol, kuchynu kytica: no zalezi od toho emi, co vsetko tam mas, na mna by bola draha, ale my sme mali iny rozpocet ... co vsetko tam mas?
Odpovedať
kukni moj album kytice... taku podobnu ako je ta prva... preco takyto :-( , ked uz sa v piatok stahujete? netesis sa?
Odpovedať
pokial ide o rozpocet, nemam ziadny... iba taku hmlistu predstavu a stale si vravim, ze nieco bude ... a ze minimalizujem naklady... :-N
Odpovedať
taketo mam info: kytica svadobná cca 30ks biela ruža akito + tráva 2000.-sk pierko pre ženícha 150.-sk
Odpovedať
ked chces poslem ti moj rozpocet a mozes si ho upravit, len mam viacej verzii tak musim pohladat taku lepsiu co s atyka stahovania, tak mne sa nechce ... odpoja ma od siete a budem bez netu a v robote bez MS, takze s vami uz nebudem moct psat :-( , to jedine ma hneva a asi mesiac budeme spavat dost provizorne, aj toho sa bojim, matrac ma prist az v septembri idem mrknut kyticu
Odpovedať
nieco mam uz rozpisane, aj s mamou sme to vcera preberali, ale este som sa nezamyslala nad drobnostami, s ktorymi som mozno ani vo sne neratala... aj ked musim povedat, ze uz toho mam celkom dost, na seba uplne vsetko, len zenich moj chudacik nema nic a je mu to aj jedno ]-( a nemame este objednane zakusky, ani torty a kupene vysluzkove vino a alkohol... inak hadam uz vsetko je... alebo vo faze spracovania... ale mohla by si mi poslat, keby som nahodickou na nieco zabudla, dakujem :-) ale neboj, ono to nebude take strasne a september je tu uz o chvilu ... ten internet, no to by ma tiez asi hnevalo, ale da sa zvyknut si ... preco ti vlastne v robote zakazali pristup na MS?
Odpovedať
lebo som moc klebetila 8-) , ja viem, ze sa da zvyknut, ale aj tak si chcem dat asi volno v septembri, lebo uz nevldzem a pojdem vegetit domov, len tak sa tyzden dva flakat a potom asi nastupim do skoly
Odpovedať
mno pozrela som kyticku a ked chces tolko ruzi tak to nie je vela za nu, presnejsie ti povie csikike, inak evka mala asi taku ako na obrazku, aspon mne sa zdala velmi dobre urobena podla obrazku a bola krasna! ty si nechcela tulipaniky? a kde ti ju budu robit? aj od toho zavisi cena, v tom rhapise?
Odpovedať
Evka = kaprik? chcela som tulipany, ale povedali mi, ze radsej nie, lebo je ich tazko zohnat v septembri a bolo by to dost drahe.. potvrdila mi to aj pani kvetinarka tam oproti Olympii, a ona vraj raz jednej zhanala orgovany mimo sezony, aj ich zohnala, ale vyslo to priserne draho, ze ani ona taku sumu necakala, hadam aj 6000 kyticu mi bude robit v Rhapise, teraz je to definitivne... dufam
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?