Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
kaprik, viem o com hovoris, na mna sa hnevali, ze som doma posledny tyzden skoro nic nejedla csikike a co mu chces kupit? uz vies? ja chcem ist mojmu zabiakovi kupit usb kluc do agemu,a le akosi som sa tam dnes nedokopala, tak snad zajtra
Odpovedať
zhanam mu sivu nike satku, v celej SA ju nemaju, ani v NR (tam aspon mali ciernu, bielu a modru), a vcera mama vravela, ze ci mu nekupime nieco z chirurgickej ocele, ale neviem...uz pre neho mam 1 tricko z Kenvela
Odpovedať
aha a preco prave sivu?
Odpovedať
ja neviem preco chce sivu...a vobec neviem preco chce satku...asi ho presvedcim na nieco ine :-D
Odpovedať
Podal vas by som mala nicoe kupit draheme, ked uz mame to 10-e vyrocie. Ja som mo niec nekupila a ani neviem, ze co by som tak mohla.
Odpovedať
:-D no ked ju nedostane, tak urcite hej, ved co uz narobi ...
Odpovedať
kaprik, jasne kup mu nieco, aspon sa potesi, ze v tom svadobnom zhone si myslela aj na neho (niezeby sa ho svadba netykala :-D ), my budeme mat tento mesiac 4 roky...vlastne za 10 dni a vobec neviem co mu dat.
Odpovedať
Viem, ze by chcel CD enyu. Ale ona ich ma tak vela, ze neiviem, ktoru.
Odpovedať
hi, tak mu kup aspon 2 nech si vyberie, ze druhu mu das potom na vianoce :-D
Odpovedať
Ale ani neviem, ci to v Sa maju v obchodoch a mne sa uz moc nechce chodti. Mohla som na to mysliet skor a objednat to cez net.
Odpovedať
my zboznujeme enyu x-)
Odpovedať
kaprik a musi to byt orginalne? Ak nie, tak to daj niekomu napalit
Odpovedať
Článok sa načítava...
On ma radsej orginalne a a k to ma byt darcek. Ale asi mu to dam potom. Zatiahnem ho do obchodu a dam mu vybrat. Alebo ho posadim k PC a nech si veberie a potom to objednam. Zabka a ved aj my, preto ju chce.
Odpovedať
tak ja sa lucim, idem do dazda :-( , pekny dnik!
Odpovedať
Ahoj, ale ved napis z prace.
Odpovedať
JE TU NIEKTOOO? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tu ak chceš s niekim kecať :-) Ako si na tom čo všetko už máte?
Odpovedať
dobry vecer zelam! kaprik, z roboty uz nemozem pisat, zablokovali ma, takze som vtedy na modrom konikovi
Odpovedať
Zabka, vsimla som si, ze si na MK, ale myslela som, ze radsej chces kecat tam.
Odpovedať
evi urcite nie dobrovolne, vas mam radsej x-)
Odpovedať
A to preco?
Odpovedať
Ahojte, dnes mam uuuuuuuplnmy utlm, vobec nevladzem udrzat otvorene oci |-|
Odpovedať
Najradsej by som bola aj ja v posteli.
Odpovedať
baby nemate na mna, ja vstavam uz od pol siedmej lekarovi a nist, musela som uz vstat, lebo pride ocino a ideme sparovat a mam tak silne bolesti chrbta, ze ani sediet nevladzem!neviem, ako prezijem dnesny den
Odpovedať
Tak potom nemame. Ja som vstala bez problemov, lebo ked musim, tak vstanem, ale potom som cestou spala a o to je to horsie.
Odpovedať
ja rozmyslam ci si mam vybrat dovolenku na zajtra a stvrtok (tak ma aj manzel) alebo iba na stvrtok (na zajtra mam este listok) =-)
Odpovedať
Zabka, natri si ten chrbat s chladiacim gelom ak mas a teraz by si mala oddychovat v postielke.
Odpovedať
zabka, ja som musela o 6 tej aby som stihla vlak, ale este stale nechapem ako som so zatvorenymi ocami trafila na stanicu (to uz bude asi praxou) :-D
Odpovedať
dakujem kaprik, budem musit o chvilu ist, len co sa najem csikike, to uz je prax :-D
Odpovedať
zabka, mysli na to, ze to je pre vas a cim skor aby ste tam mohli byt ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?