Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • Ved mozeme potom,az bude za spekne..spravit nejaku akciu pri bazeniku 🙂

• csikike,to aj u nas bol pracovny vikend..to je uz hrozne,ze si poriadne ani leto neuzivame 😞

• evi, nespominaj, lebo sa nas nezbavis 😃

• Sponzor fóra
  • 😃

• csikike este nie, mam poobednu, prave rozmyslam, co papat a potom budem utekat
    inak aj mna stve toto leto, vobec neviem, ze je leto a volno 😠

• a ako to budete mar riesene v zime? Vytahete vodu alebo mate prekrytie?

• V zime budeme mat klzisko 😃 😃 😃
    Ale nie...dame asi len tu foliu a vraj s acez zimu ma nechat do polovice voda a nejake plastove nadoby,aby lad neposkodil bazen alebo co... Drahy mi to aj vysvetloval,ale uz presne neviem..

• budu mat vykurovany bazenik a budeme chodit aj v zime 😎

• Vykurovany je drahy..a komu by s achcelo od domu cez dvor v plavkach v zime.. 😃 Uzivat si ho budeme iba v lete,ale takto ked prsi,je to biedne.. 😞

• Nebeoj, este bude teplucko, to len koli mne sa ochadilo. Aby sa nepokazili zakusky.

• kaprik, no vidis, uz sa ti lepsi ten optimizmus

• 😃 kaprik, no co si si objednala mas! aaaale nie, sa to zlepsi uvidis

inak teraz som si pozerala fotky zo svadby od dalsieho fotografa a mam tam aj teba 😉 aj csikike

• Ale neboj,kaprik,v sobotu uz bude pekne,nebude prsat 🙂

• Jeeeeeeeeeeejj, tak som zdokumentovana, ze som sa zucastnila vasej svadby.
    Ja verim ze bude svietit slniecko.

• kaprik, urcite bude 😃 , ozaj a je aj taka foto kde dostavate sprsku ryze?

• Sponzor fóra
  • urcie, mozno len poobede na vasu svadbu ale bude 😉 my ti to uz vybavime, inak prosis si ryzu s lupienkami? mna ste velmi milo prekvapili 😵

• Ako chcete.

• dooobre, takze budem prat ryzu 🙂

• inak u vas prsi? tu to vyzera hrozne hmlisto a prsi, s ami von nos nechce strcit 😠

• hlasenie pocka, v Raci brutalne leje, ale tak strasne, ze voda nestiha odtekat

• U nas V gA ZACALO ASI TAK 15 MIN DOZADU.

• 😕 al etu na garde len tak decentne prsi, teda, snad ten lejak sem nepride, nemam totit ani dazdnik 😒 , ostal doma

• a ja som si myslela, ze si v robote 😬

• robim kuk a hlasim, ze tu v Petrzalke tiez riadne prsi...

• uz som pisala, este hodinka volna a potom povinne nudenie v praci 😒 , asi budem zhanat stranky z nabytkom, neviete nejake poradit?
    varim si tvarohove gulky s jahodami, mnaaaam a potom pojdem cez polus, tak dovtedy musi prestat 😠

• ja som aj hladna, ale nechce sa mi trepat sa do lidla kupit si nieco, tak mozno ked prestane prsat...a dnes som tu do 17 tej 😞

• chuda malinke! tak budeme cez ip vymyslat nieco na evku 😃

u nas prave prestalo 🙂

• mnam tvarohove gulky, mnam jahody, aj ja chcem, aj do polusu by som mala skocit, musim kupit nieco brachovi k zajtrajsim narodkam

• Jasi prave davam banany v cokolade. Nic moc, ale asi by som normalne jedlo nezvladla.

• tu este leje 😠 , ako to, ze je taky rozdiel ked je medzi nami ani nie 500 m.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov