Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ved mozeme potom,az bude za spekne..spravit nejaku akciu pri bazeniku :-)
Odpovedať
csikike,to aj u nas bol pracovny vikend..to je uz hrozne,ze si poriadne ani leto neuzivame :-(
Odpovedať
evi, nespominaj, lebo sa nas nezbavis :-D
Odpovedať
:-D
Odpovedať
csikike este nie, mam poobednu, prave rozmyslam, co papat a potom budem utekat inak aj mna stve toto leto, vobec neviem, ze je leto a volno ]-(
Odpovedať
a ako to budete mar riesene v zime? Vytahete vodu alebo mate prekrytie?
Odpovedať
V zime budeme mat klzisko :-D :-D :-D Ale nie...dame asi len tu foliu a vraj s acez zimu ma nechat do polovice voda a nejake plastove nadoby,aby lad neposkodil bazen alebo co... Drahy mi to aj vysvetloval,ale uz presne neviem..
Odpovedať
budu mat vykurovany bazenik a budeme chodit aj v zime 8-)
Odpovedať
Vykurovany je drahy..a komu by s achcelo od domu cez dvor v plavkach v zime.. :-D Uzivat si ho budeme iba v lete,ale takto ked prsi,je to biedne.. :-(
Odpovedať
Nebeoj, este bude teplucko, to len koli mne sa ochadilo. Aby sa nepokazili zakusky.
Odpovedať
kaprik, no vidis, uz sa ti lepsi ten optimizmus
Odpovedať
:-D kaprik, no co si si objednala mas! aaaale nie, sa to zlepsi uvidis inak teraz som si pozerala fotky zo svadby od dalsieho fotografa a mam tam aj teba ;-) aj csikike
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ale neboj,kaprik,v sobotu uz bude pekne,nebude prsat :-)
Odpovedať
Jeeeeeeeeeeejj, tak som zdokumentovana, ze som sa zucastnila vasej svadby. Ja verim ze bude svietit slniecko.
Odpovedať
kaprik, urcite bude :-D , ozaj a je aj taka foto kde dostavate sprsku ryze?
Odpovedať
urcie, mozno len poobede na vasu svadbu ale bude ;-) my ti to uz vybavime, inak prosis si ryzu s lupienkami? mna ste velmi milo prekvapili x-)
Odpovedať
Ako chcete.
Odpovedať
dooobre, takze budem prat ryzu :-)
Odpovedať
inak u vas prsi? tu to vyzera hrozne hmlisto a prsi, s ami von nos nechce strcit ]-(
Odpovedať
hlasenie pocka, v Raci brutalne leje, ale tak strasne, ze voda nestiha odtekat
Odpovedať
U nas V gA ZACALO ASI TAK 15 MIN DOZADU.
Odpovedať
:-. al etu na garde len tak decentne prsi, teda, snad ten lejak sem nepride, nemam totit ani dazdnik :-S , ostal doma
Odpovedať
a ja som si myslela, ze si v robote :-N
Odpovedať
robim kuk a hlasim, ze tu v Petrzalke tiez riadne prsi...
Odpovedať
uz som pisala, este hodinka volna a potom povinne nudenie v praci :-S , asi budem zhanat stranky z nabytkom, neviete nejake poradit? varim si tvarohove gulky s jahodami, mnaaaam a potom pojdem cez polus, tak dovtedy musi prestat ]-(
Odpovedať
ja som aj hladna, ale nechce sa mi trepat sa do lidla kupit si nieco, tak mozno ked prestane prsat...a dnes som tu do 17 tej :-(
Odpovedať
chuda malinke! tak budeme cez ip vymyslat nieco na evku :-D u nas prave prestalo :-)
Odpovedať
mnam tvarohove gulky, mnam jahody, aj ja chcem, aj do polusu by som mala skocit, musim kupit nieco brachovi k zajtrajsim narodkam
Odpovedať
Jasi prave davam banany v cokolade. Nic moc, ale asi by som normalne jedlo nezvladla.
Odpovedať
tu este leje ]-( , ako to, ze je taky rozdiel ked je medzi nami ani nie 500 m.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?